Премини към съдържание

Безплатна проверка на вашето Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, имам удоволствието да ви уведомя за официална покана от Балканстар за проверка на техническото състояние на вашия автомобил. Важи за всички членове и приятели на клуба.

Датата е 2-ри Декември :icon_clap:

 

http://images12.snimka.bg/001590515.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Значи правилно съм видял ? Мисля да се възползвам от полезната инициатива на Балкан Стар :icon_clap: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сууупер, а със записвания или на опашка? Защото според мен ще има голямо текучество :icon_n_gora: и може да стане неприятно :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога в България нещо става по реда си .. ние сме известни с мазохистичното ни правене и чакане по опашки :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами който може ще мине. Хората какво друго могат да направят повече? То е ясно, че ако се изсипят 100 коли няма да минат всички. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм свободен може и да мина ако не на преглед поне да се видиме пък и Балканстар да видат че има такъв колт-последния път по телефона като продиктувах вина викат нема такова животно :o

 

 

 

А представяте ли си Dj да пусне такова съобщение-къвто си е съвестен нищо чудно да стана интернационална среща пред тях :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това е списъка с позициите за преглед:

 

1. Проверка на ниво и температура на замръзване на охладителна течност

2. Проверка охладителна система за течове

3. Проверка ниво на двигателно масло

4. Проверка нива на течности (спирачки, съединител, кормилно управление)

5. Проверка състояние и обтягане на ремък за задвижване на алтернатива

6. Проверка ниво на електролит в АБ

7. Проверка на напрежението на зареждане на АБ

8. Оглед ходова част - повреди, хлабини.

9. Оглед трансмисия (течове, маншони и т.н)

10. Оглед изпускателна система (окачване, пропуски)

11. Проверка състояние на гуми (износване, налягане)

12. Проверка колела (хлабини в лагерите)

13. Проверка свободния ход на педалите на спирачката и съединителя

14. Проверка задвижване на ръчна спирачка

15. Проверка спирачна система (износване на дискове и накладки, течове, тръбопроводи)

16. Проверка осветление и сигнализация

17. Проверка действие на чистачки и умиватели

18. Проверка система за отопление и вентилация и нагреватели на стъкла и странични огледала

19. Външен оглед на купето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Балкан Стар и на организаторите за това прекрасно събитие - сигурно всички ще желаем да се възползваме, но може би не всички ще успеят да минат на прегледите. Е, поне среща ще станееее, и то каква :good: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е има ли вариант да кажат- Съжаляваме много, но няма да можем да ви прегледаме!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: В рекламата във вестника пишеше, че и тази събота трябвало да има открит сервизен ден. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Говорих със сервиза, имайте предвид за събота, че огледа на един автомобил може да отнеме до 1 час време т.е. няма да могат да минат кой знае колко автомобили. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то по 1ч.- най много 15-20 коли да минат!

 

Малко ще е несериозно от тяхна страна!

 

Или да взема да се разходя до Пловдив!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаме следното 1 ч / 19 проверки(огледи) = средно по 3 минути на проверка.

Мисля че е нормално. Даже ако се закучат нещата може и да не стигне този 1 час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаме следното 1 ч / 19 проверки(огледи) = средно по 3 минути на проверка.

Мисля че е нормално. Даже ако се закучат нещата може и да не стигне този 1 час.

:mitsu-smiley: Прав си. Въпросът е дали един човек ще ги прави. Ако са 3-ма ще е по-бързо и ще може повече коли да минат. Във всички случаи няма да могат да минат кой знае колко автомобила :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прегледите на "Резбарска" ли ще са? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Големи благодарности на Балкан Стар за открития сервизен ден :icon_thumbup: ! Има дни, в които забравям, че живея в проклетата българия. Хората в сервиза бяха много учтиви и се отнесоха много професионално. Иначе предполагам знаете в българия какво е отношението към някой, на когото трябва да се направи безплатна услуга. Днес обаче не беше така. Прегледаха стриктно автомобилите, отговориха много подробно и изчерпателно на всичките ни въпроси (по едно време си мислех, че ставам досаден, но с нищо не ми го показаха). Пуснаха ни дори да влезем в самия сервиз докато трае прегледа. Всички бяха много отзивчиви. Изключително полезно начинание от тяхна страна, а Тони трябва да черпи по една бира за това, че му отриха повреда, която по принцип можеше да доведе до нещо много сериозно. Иначе интереса беше почти нулев. До 16:00 бяха минали 5-6 коли като 4 от тях бяха от клуба ни. Не повече от 30 минути траеше прегледа. Имаха ресурс за по 3 автомобила едновременно, но нямаше желаещи. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дядо Галант мина на преглед из между първите! Евала на момчетата, но на 90% си ме спечелиха като клиент! :good: Прегледаха го и сега ще трябва да го лекувам! Даже мисля да е при тях, спечелиха ми доверието!

 

А що се отнася до скъпи части- въобще не е вярно, само чакам труда да ми кажат колко ще струва!

Един пример- кабелите за свещите ми струват 86 лв. без ДДС, а като търсих-намерих универсални за 60лв.! разликата не е голяма 40-на лева, но кабелите ще са истински! :icon_dance:

 

И още веднаж- благодарности на момчетата за обърнатото внимание! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :D Ти си бил вторият. Значи всички Мицубишита минали днес са били от клуба :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Големи благодарности на Балкан Стар за открития сервизен ден :icon_thumbup: ! Има дни, в които забравям, че живея в проклетата българия. Иначе интереса беше почти нулев. До 16:00 бяха минали 5-6 коли като 4 от тях бяха от клуба ни. Не повече от 30 минути траеше прегледа. Имаха ресурс за по 3 автомобила едновременно, но нямаше желаещи. :mitsu-smiley:

 

Като е :mitsu-smiley: е нормално да няма интерес :rulez: .Всеки е уверен в техническото състояние на автомобила си и му има доверие. Това е най-доброто доказателство за качествата на автомобилите които караме :first: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ААА направо съм бесен как ше пропусна прегледа :mad: :icon_censored: :icon_doh: .Другия път няма да го пропусна :rulez: :rulez: :rulez:

 

ААА направо съм бесен как ще пропусна прегледа :mad: :icon_censored: :icon_doh: .Другия път няма да го пропусна :rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...