Премини към съдържание

Въпрос относно пост-фабрично аудио за Галант


Препоръчано мнение

Здравейте отново,

Тъй като с аудио тунинга нямам никакъв опит... Можете ли да ми кажете оригиналния куплунг за кас'тафончето на Галант какъв стандарт се води, та да знам какъв преходен кабел да търся, че вчера си купих едно Sony и на вид изглежда 1:1, но след няколко неуспешни опита да го включа видях какъв е проблема.

Не ми пречи да изрежа всичко и да презапоя една т.нар. евробукса.... но искам да стане културно с кабелче за 1мин. и да не губя време и нерви.

Четох във форума, че каризмите имали "тайно" евро-куплунг паралелно с японския, дали е така и при галанта?

Благодаря предварително за отговорите :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямат в магазините има преходници за различните марки от оригинални към евробукси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазин, където продават такива консумативи. Най-добре носи новия плеър и кабела, който ти влиза в оригиналният касетофон на Галанта. Там, като го видят те си знаят работата и ще ти дадат кабелче и няма да се замимаваш с преправяне. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазин, където продават такива консумативи. Най-добре носи новия плеър и кабела, който ти влиза в оригиналният касетофон на Галанта. Там, като го видят те си знаят работата и ще ти дадат кабелче и няма да се замимаваш с преправяне. :good:

Магазин за ел.компоненти!Отивай с касетофона и една снимка на буксата в Галанта за по-сигурно и ще ти дадат преходник.По спомен моя ми го продадоха за 4 лв. :)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...