Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Монтаж на допълнителен бутон на борд. компютър на SPACE STAR


Препоръчано мнение

От колегата Венци: "Първо се демонтира задната частна оградения елемент – половината от към челното стъкло, посредством отвертка с

мек парцал или подобен инструмент – с цел да не одраскаме таблото. Повдига се откъм челното съкло, закрепено е с 2 метални пластини къмкорпуса. А страната от към Вас просто е подпъхтата под другата половина".

Днес и аз го отворих понеже не се виждаха цифрите - дадох компа на един майстор да ми ги запии и всичко се оправи.

Само че при мен това капаче към предното стъкло е с 4 пластини / другите две са точно където се подпъхва / и дорато разбера едната я счупих.

Колата е Space star 1.3 99г. Та за бъдещите колеги които мислят да оправят компа да имат едно наум ако не излиза.

Между другото ми презапоиха целия горен ред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз го отворих понеже не се виждаха цифрите - дадох компа на един майстор да ми ги запии и всичко се оправи.

Само че при мен това капаче към предното стъкло е с 4 пластини / другите две са точно където се подпъхва / и дорато разбера едната я счупих.

Съжалявам ,че не се сетих да снимам как ляга горният капак за да знае някой за в бъдеще като го сваля къде са щипките и да внимава.При мен също не се виждаха цифрите,но след близка среща с поялника сега всичко е ОК.

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2013/opt1385066388n.jpg

 

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2013/viu1385066481p.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги на Space Runner предполагам е същият борд компютър? Има DISP бутон на касетофона от който се сменят показанията и проблема със изчезващите символи и тук го има (то в Галант-а има проблеми със студени спойки на часовника, какво остава за по-ниския клас коли ..). Колата я взехме с оригинален касетофон, обаче бащата има CD-та и иска да си ги слуша, ако намеря оригинален CD плейър на Mitsubishi дали ще са взаимозаменяеми? Някой пробвал ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте! А някой знае ли, че освен тези показатели има опция за усилване и намаляне на яркостта, смяна на километри в мили и вместо среден разход, вариант за километри с един литър! Аз лично след една година го разбрах това от един приятел, който кара Спейс вагон!

Редактирано от driverbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Незнам дали ще уцеля темата ,но ми трябва оригинален касетофон за спейс стар 1,9 Дид. Ще съм много благодарен ако някой помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте колеги!

От скоро съм един от вас и все още трупам мнения и съвети. Може ли някой от вас ( Естествено ще си платя) да ми оправи борд компа. Има нужда от презапояване, тъй като не всички числа се виждат добре, а и бих искал да ми се сложи този допълнителен бутон и да има като опция положение на дисплея СРЕДЕН РАЗХОД.

Бих опитал и сам, но нямам нерви и търпение за тези финни неща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...