Премини към съдържание

Предни спирачни дискове на ЕА6 (97-02г)


todor

Препоръчано мнение

Трябва да сменям дисковете, а вече веднъж са минавали шлайф. Намерил съм от ЕА6 2.5 на 20000км. само че не знам дали ще станат. Рових се по разни спецификации, но нещо не мога да се ориентирам. Ако някой може да помогне ще бъда благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото гледам каталозите до 97ма са еднакви, след това са с различен код - дали са несъвместимо различни....не знам :icon_blush:

http://www.detali.ru/cat/mi/mi2.dll?SelItm...6F74BAA8D941003

 

http://www.detali.ru/cat/mi/mi2.dll?SelItm...6F74BAA8D941132

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сменям дисковете, а вече веднъж са минавали шлайф. Намерил съм от ЕА6 2.5 на 20000км. само че не знам дали ще станат. Рових се по разни спецификации, но нещо не мога да се ориентирам. Ако някой може да помогне ще бъда благодарен.

Аз пък забравих да ти се обадя......... :icon_blush: :icon_doh: на 2.5 моторите ,дисковите са същите като на твоята, естествено трябва да бъде модела на купето като твоето, ако е така, значи си стават......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък забравих да ти се обадя......... :icon_blush: :icon_doh: на 2.5 моторите ,дисковите са същите като на твоята, естествено трябва да бъде модела на купето като твоето, ако е така, значи си стават......... :D

 

Това е добра новина! :good: Благодаря !

Купето е същото и има още някой неща които съм си харесал от него, но ще е по- нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че единствено диаметъра може да е проблем. Но размери не можах да открия никъде.

Мисля, че си прав единствено тук можеш да имаш проблеми.

Дават ги два вида размери за дизела:

 

Диаметър 256 мм !!!

Дебелина 24 мм

Височина 45.5 мм

 

 

Диаметър 276 мм !!!

Дебелина 24 мм

Височина 45.5 мм

 

като на твоя :plane: му дават че са 276 мм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отидох с нагласата да си купя дисковете, после да мина да си взема едни накладки и да оправя всичко и тези дни да сменям гумите с зимни.Та казвам му на човека за какво съм дошъл като преди това получих комплименти за хубавия Галант и той ми вади един диск със апаратите и носача и главината(сигурно трябваше да чакам 30 мин да ги демонтира) ....втория го търси 10 мин и накрая ми заяви че явно го е продал :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh: Какви са тия хора които ще си купят един диск,а още повече какви са тия които ще им го продадат? :mad:

Не знам да се смея или да се ядосвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Аз пък забравих да ти се обадя......... :icon_blush: :icon_doh: на 2.5 моторите ,дисковите са същите като на твоята, естествено трябва да бъде модела на купето като твоето, ако е така, значи си стават......... :D

Здравейте казвам се Валентин за по кратко РУСКИЯ имам си една играчка GALANT американско изпълнение с 5 отвора на джантите.Тресът ми спирачките при висока скорост примерно да сваля скороста от 180 на 130 ще ми откъсне волана един път съм ги стъргал но ефекта беше за няколко пътувания извън града МОЛЯ да ма посъветвате какво бих могъл да направя.защото и да сложа нови подозирам че ще стане същото нещо.БЛАГОДАРЯ предварително :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...