Премини към съдържание

Moже ли да се боядиса естествена кожа в цвят по избор ?


Препоръчано мнение

Имам едно парче хубава естествена кожа и се интересувам може ли да се напръска с някаква специална боя , защото чувах че пълнели във флакони спрейове , с които се пръскал захабен кожен салон , но при кожения салон все пак го пръскат със оригиналният му цвят ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно парче хубава естествена кожа и се интересувам може ли да се напръска с някаква специална боя , защото чувах че пълнели във флакони спрейове , с които се пръскал захабен кожен салон , но при кожения салон все пак го пръскат със оригиналният му цвят ?

Да не отварям нова тема - мен също ме интересува въпроса с освежаването на кожения салон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на тия , обявиха ми цена 60 лв. за оправяне на кожен волан + 20 лв. за оправяне на кожена топка за скорости.

 

Имаш ли някакви по преки впечатления от тях ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на тия , обявиха ми цена 60 лв. за оправяне на кожен волан + 20 лв. за оправяне на кожена топка за скорости.

 

Имаш ли някакви по преки впечатления от тях ?

 

Едното Ауди дето е снимано там в галерията на сайта с оправения кожен волан съм го виждал на живо.. той и дръпките на вратите и копчетата си беше пръскал .. ами добре беше станало .. направо супер .. но лично не съм имал директно вземане-даване с тях .. иначе цените звучат добре според мен, при положение че добива оригинален вид..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на тия , обявиха ми цена 60 лв. за оправяне на кожен волан + 20 лв. за оправяне на кожена топка за скорости.

 

Имаш ли някакви по преки впечатления от тях ?

 

За тия пари ще си направиш волана направо с нова кожа..........под моста на 4-ти километър......най добрите са. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари ще си направиш волана направо с нова кожа..........под моста на 4-ти километър......най добрите са. :yes3:

Че кой иска с нова кожа ако може да си върне оригиналното състояние :icon_hmm: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

За тия пари ще си направиш волана направо с нова кожа..........под моста на 4-ти километър......най добрите са. :yes3:

 

Говориш за Vilner ? Наистина имат повече от впечатляващо портфолио, но дали за тая цена е естествена кожа ? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...