Премини към съдържание

Нещо интересно


Препоръчано мнение

Колеги някой пробвал ли е тези ( http://mazeto.net/index.php?topic=351.0 ) според мен наивни методи за сваляне разхода на горивото? Какво мислите,възможно ли е да има нещо вярно? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не ти трябва да се занимаваш с подобен род експерименти. Карай си колата и си свиркай щом си е в кондиция. Това с тия "магнитни наколенки" е дъвкана тема вече, има и други "джаджи" за сваляне на разхода. Вероятно ако използваш всичките, разхода ще се сведе до 0/100 :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук е автомобилен форум.

За по-подробна информация относно намаляването на разхода на гориво с магнит - регни се в ТОЗИ форум...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не си ли се замислял за нещо такова ТУК

 

Това е доста интересно ! Ако тоя човек е на друго място най-вероятно вече да е милионер . В това има живот !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е доста интересно ! Ако тоя човек е на друго място най-вероятно вече да е милионер . В това има живот !

Наистина е много интересно, дано някой да опита да го направи и да сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много интересно, дано някой да опита да го направи и да сподели :)

Не се юркайте на дивотии. Ако на някой му е интересно, да пусне търсене за "бълбукатори", в един друг сериозен форум има доста изписано, включително и експерименти. Ако не ви се търси, да ви цитирам единия от експериментаторите след 20тина хиляди километра "До тук съм 500 кинта назад за устройството...". Все същото е като уредите за икономия на ток съдържащи светодиодче и джаджите за завиране в запалката, дето уж пестят гориво... лов на балъци.

Знам, че всякакви подобни оферти звучат примамливо, но законите на елементарната физика са се доказали като адски трудни за заобикаляне ;)

 

П.П. Милионер може да стане и тук, зависи само и единствено от количеството балъци на глава от населението, а е доказано, че не са никак малко .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се юркайте на дивотии. Ако на някой му е интересно, да пусне търсене за "бълбукатори", в един друг сериозен форум има доста изписано, включително и експерименти. Ако не ви се търси, да ви цитирам единия от експериментаторите след 20тина хиляди километра "До тук съм 500 кинта назад за устройството...". Все същото е като уредите за икономия на ток съдържащи светодиодче и джаджите за завиране в запалката, дето уж пестят гориво... лов на балъци.

Знам, че всякакви подобни оферти звучат примамливо, но законите на елементарната физика са се доказали като адски трудни за заобикаляне ;)

 

П.П. Милионер може да стане и тук, зависи само и единствено от количеството балъци на глава от населението, а е доказано, че не са никак малко .

 

Ами всъщност изобщо не е така.

При разлагането на водата се получава водород и кислород - единият газ е избухлив, а другият способства горенето. Ако тези газове ги добавиш към обикновеният въздух, който се смесва с бензина, общата горивна смес ще е по-избухлива. И наистина се пести гориво. Водородни клетки и дори цели китове за монтаж в автомобил се продават в EBAY на цени от $90 - $250.

Виждал съм го поставено на HONDA, постига се икономия на гориво около 30% при плавно каране. Но има и сериозен проблем - това черпи около 35-40 ампера ток и може да ти съсипе генератора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се юркайте на дивотии. Ако на някой му е интересно, да пусне търсене за "бълбукатори", в един друг сериозен форум има доста изписано, включително и експерименти. Ако не ви се търси, да ви цитирам единия от експериментаторите след 20тина хиляди километра "До тук съм 500 кинта назад за устройството...". Все същото е като уредите за икономия на ток съдържащи светодиодче и джаджите за завиране в запалката, дето уж пестят гориво... лов на балъци.

Знам, че всякакви подобни оферти звучат примамливо, но законите на елементарната физика са се доказали като адски трудни за заобикаляне ;)

 

П.П. Милионер може да стане и тук, зависи само и единствено от количеството балъци на глава от населението, а е доказано, че не са никак малко .

 

П.С. Всъщност във форума си има цяла тема по този въпрос:

My link

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако с 5 магнита падне разхода с 43 % , горките бензиностанции , ще ги докараме до просешка тояга :D :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...