Премини към съдържание

СВЕЩИ


Staffolino

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Интересувам се какви точно трябва да бъдат свещите за спейс стар 1.3 1999 година мисля мотора се води 4G13.Става въпрос за свещи на NGK доколкото четох тук в форума се слагат BKR5E-11 ,но на по- големи мотори и имам съмнения,затова ме интересува дали някой знае какви точно трябва да бъдат свещите за този мотор.МЕРСИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Моите ги смених веднага след диагностиката. Отидох в магазина и казах свещи NGK за нашият модел. Изкараха едни на които върху опаковката бяха изброени много производители, майче главно японски и корейски, ако не се лъжа. Комплекта го взех за 24 лв. Не я пазя, но за това нали магазините имат каталози.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Според ръководството на потребителя, което аз имам за Спейс стар 1,3 и 1,6 свещите са NGK BKR6E-11, в руското ръковоство,което съм свалил от форума за Спейс Стар 1,3 до 99г. дават NGK BKR6E-11, а за произведените след 2000 -NGK BKR5E-11.Не знам,кое е правилно,моите са Denso, с тях купих колата. Все пак мисля че NGK BKR5E-11 може да се сложат.

Редактирано от plam1971
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Според ръководството на потребителя, което аз имам за Спейс стар 1,3 и 1,6 свещите са NGK BKR6E-11, в руското ръковоство,което съм свалил от форума за Спейс Стар 1,3 до 99г. дават NGK BKR6E-11, а за произведените след 2000 -NGK BKR5E-11.Не знам,кое е правилно,моите са Denso, с тях купих колата. Все пак мисля че NGK BKR5E-11 може да се сложат.

Едните са по "топли" от другите, но за твоята кола на практика няма значение какви ще сложиш.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще поръчвам много други части от Америка и затова използвам доставката Драги ПРИЯТЕЛЮ.И все пак си намерих ръководството на колата и там дават NGK BKR5E-11 Мисля това са правилните свещи.И мерси

Редактирано от Staffolino
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...