Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, сигурно сте забелязали, че някои ярко червени коли с времето стават едни такива матови и червеното е леко избеляло (вижте втората снимка)?

Е аз искам на моята сравнително нова кола да постигна такъв ефект, но да е равномерен (като на първата снимка, прикачена към мнението ми, само малко по-светло червено).

Някой знае ли дали в България има бояджийници, където биха ми боядисали колата в червен мат?

post-13324-058097000 1316548737_thumb.jpg

post-13324-055947900 1316548845_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ти е червена, мини я с водна шкурка 2000 и ще стане мат :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мерси, предпочитам варианта с бояджията. :)

Само че, тези на които попадам все ми казват, че не правели мат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята стана червен мат от самосебе си.Остави я на слънце едно лято и ще стане :D.Провери варианта и със фолио дали могат да ти я наяравят. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, ако искаш мога да те пратя в сервиз където ще ти свършат работа с боя. Говорих с шефа на сервиза и каза, че няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Може разбира се. До колкото сам запознат (Непрофесионално) имаш два варианта: 1- Истински червен мат който струва скъпо, но за сметка на това крайния резултат е УАаааааУууу от околните покрай които си спрял или просто минаваш :icon_dance: 2- Купуваш си една кутия обикновен мат варират от около 7,8 до 15,25 в зависимост от марката и всяко 2-ро лято повтаряш процедурата. Едно момче добавяше примеси, 40/60% съотношение на мат+акрилна боя и се получава, но все пак не е като истинската матова боя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Вариантите са 2 или цялостно пребоядисване от вън или хората вече са създали Автофолио което фолио има всеки цвят и всякакви разновидности от металик до мат. Ето контакти на един от най-добрите който се занимават с Фолио сайт И това е негово дело

 

615990_545437458806001_1284691137_o.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е посочил правилният човек за фолиране. Карам 3 автомобила при него за фолиране и три пъти се справи перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

евтино ли ? на мен ми поискаха около 3000 лева за фолио, не виждам нищо евтино в това :icon_thumbup:

Редактирано от olele
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...