Премини към съдържание

Честит Рожден Ден - Кики!


Препоръчано мнение

Честит празник малката! Да си жива и здрава и да слушаш мама :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден... мнооооооогоо ти здраве, щастие, късмет..... и недей да слушаш твойта мама... :D http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Емо, изпревари ме с много малко - младото си е младо...

 

Кики, ти си още по-младо и ти пожелавам много години занапред да се чувстваш все 20 - сет годишна !!!

Бъди здрава, весела и щастлива!!! Усмивката ти е чаровна - не я сваляй от лицето си :icon_thumbup:

 

Честит ПРАЗНИК :hpbr:

 

:flowers1: :flowers1: :flowers1: :flowers1: :flowers1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо,дЕте живо и здраво да си!Да ти се сбъднат всичките мечти! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hpbr.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Криси, :hpbr:, да си весела и щастлива и може да си малка, но да имаш големи мечти. :drinks:

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен Кики.

Пожелавам ти много здраве,успехи в учението и винаги да бъдеш верен фен.

Приятно изкарване на деня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

oo Кикс, ЧРД и всичко най най. Да си жива и здрава и винаги усмихната :) :mitsu-smiley:

 

Честито и на другите колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Кики, жива и здрава да си :icon_thumbup: и само хубави неща в живота ..:happybirth:

Вече си достатъчно голяма, за да спреш да слушаш мама ..;)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Честито и на другите рожденници, Сашка Янчева (11), Ивайло Каризмата (92) . Ивайло, с тази буйна черна коса, ми приличаш на 24-25 годишен младеж, кога успя да ги направиш 92 бре ? :vsurprise:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Кики! :) Пожелавам ти много щастие, много късмет и поне една голяма мечта да се сбъдне тази година ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава, да се прибереш нормално от Голямата страна, и поствай нови снимки във Фейса. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мнооого, колеги!!! СТРАХОТНИ СТЕ! Нека тъпкано да ви се връщат пожеланията! :icon_rock: ...и да се надявам, че сте пили по една ракия за случая, 'щото тук много ми липсва... :D Благодаря ви още веднъж!!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...