Премини към съдържание

свещи


Matev

Препоръчано мнение

здравейте колеги, купих си галант 2,5 97г. интересува ме какви свещи да си купя за него

предложи ха ми njk na 20лв.бройката шампион на 16 и бош на 30 лв. или някави други да предложите незнам какви да зема , моля дайте савет какви сжещи да купя колата има и газова уредба

Редактирано от Matev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пу съм за вторите :) Ако не се лъжа цената е 28-32лв за бройка, карам с такива Denso Iridium е свеща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално са вграждани NGK PFR6G-11 и Denso PK20PR11. Аз съм с вторите и си ги взех от USA за по $6 брой (от sparkplugs.com), тук бръснат яко.. но ти защо си тръгнал да ги сменяш, по принцип излиза пробивното напрежение на диагностика и става ясно дали са за смяна ..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално са вграждани NGK PFR6G-11 и Denso PK20PR11. Аз съм с вторите и си ги взех от USA за по $6 брой (от sparkplugs.com), тук бръснат яко.. но ти защо си тръгнал да ги сменяш, по принцип излиза пробивното напрежение на диагностика и става ясно дали са за смяна ..

+1 Да не си ги взимаш от България . Освен това от мой приятел , който се занимава с авточасти знам , че в Европа истинско NGK няма - произвеждат се в Германия и пишат made in Japan . И аз като колегата си взех NGK Platinum BPR6EX-ако не се лъжа от amazon.com за около 7 долара бройката .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...