Премини към съдържание

Галант 2.0 '97 и 2,5 '99


Препоръчано мнение

да има останал десен халоген или само капачето от него. Бронята е като на тази синята която си постнал с десния волан :)

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 208
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Привет, колега! Търся здрава кората, която стои вертикално от лявата страна, между гумата и скоростната кутия, за която се хваща голямата централна кора. Трябва ми от автомат (мисля, че има значение). Кората е Г-образна в долния си край и изглежда така:

http://www.avto.bim.bg/images_parts/37192.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здрасти !

За много години и да си жив и здрав!

Да ти се намират тон колони за галнта 2 бр за врата?

И да кажеш парички?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Да ти се намира десен долен крив носач?

 

Поздрави,

 

Нямам в момента колега. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Колеги пускам за части комби 2.0 '98 дизел. Снимки ще кача тези дни. До момента са продадени преден капак, десен фар, маска между фаровете. Колата е карана в България 2 години, има ново турбо на 15 000 км. За повече инфо 0888914955. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето снимки на дизеловия Галант: http://www.snimka.bg/?album;aid=737345 Продадени са: преден капак, десен фар и мигач, дясно огледало, решетка между фаровете. Всичко друго е налично. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега,трябва ми задния ляв външен стоп!

 

Колега има Л.С.

 

 

Да добавя, продадени от комбито са още: скоростна кутия+маховик, задните нивомат амортисьори. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега има Л.С.

 

 

Да добавя, продадени от комбито са още: скоростна кутия+маховик, задните нивомат амортисьори. Поздрави!!!

 

Също и двигателя, заден ляв стоп на купето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми рамото от механизма на чистачките което се намира под пластмасовия капак в долния край на предния прозорец . Та трябва ми рамото което се закача в едния си край за моторчето за чистачките а в другия за самите чистачки . Много важно е пластмасовите ябълковидни втулки да са здрави . Моите се счупиха и постоянно ми се откачат чистачките ... Предполагам, че тези неща на всички ЕА VI Галанти са еднакви ... Моля отговори ако имаш и дай оферта . Поздрави !

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми рамото от механизма на чистачките което се намира под пластмасовия капак в долния край на предния прозорец . Та трябва ми рамото което се закача в едния си край за моторчето за чистачките а в другия за самите чистачки . Много важно е пластмасовите ябълковидни втулки да са здрави . Моите се счупиха и постоянно ми се откачат чистачките ... Предполагам, че тези неща на всички ЕА VI Галанти са еднакви ... Моля отговори ако имаш и дай оферта . Поздрави !

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, имаш ли горен десен носач в добро състояние и ако да, колко струва?

Редактирано от CRS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги пускам пак този кожен салон, понеже на няколко пъти го капарират и после се отказват/последния път колата се счупи и отива за части и колегата се отказа/ Ето снимки: http://vetov.snimka.bg/automobiles/galant-sin-metalik.615361.25434604 Цена 290-300лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега тарся си радиатор за климатика(кондензатора) колата е 1999 2.0 136к. комби

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

търся дясна лайсна за тавана на купето на комби 2,0 136. Ако цената е добра мога да взема и двете ако ги има налични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...