Премини към съдържание

Честит Рожден Дееееееен Мирооооооо


Препоръчано мнение

Пернишки ЧРД, да си жив и здрав и все по-голям фен :mitsu-smiley:

Също така ЧРД и на звездичката, която в последно време ни поизостави. Да е жива, здрава и все така усмихната :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник пернишки! Честит и на теб Ники (лентяя)! Да сте живи и здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник пернишки! Честит и на теб Ники (лентяя)! Да сте живи и здрави!

:mitsu-smiley: Благодаря човече.Честит Рожден Ден и на останалите колеги. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги :drinks: , честит рожден ден на Ники и на Звезди, пожелавам в всичко което си пожелаете да ви се сбъдне и да ставата все по - голями фенове на :mitsu-smiley: като мен :icon_angel::rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_clover: Честит Рожден Ден на Миро, Ники и Звезди и от мен! :hpbr:

Желая ви мноого здраве, много щастие, много късмет, много любов и страшно мнооого положителни емоции!!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мали какъв съм заплес, да пропусна нашата Звездичка...... Ч.Р.Д. и на теб, и да си винаги усмихната.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да сте живи и здрави и много сбъднати мечти! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hpbr.gif

ЧЕСТИТО ! ! !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден,колеги ! Да сте живи и здрави и едно голямо НАЗДРАВИИИИИИ!!! :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Още веднъж,благодаря колеги за пожеланията и дано се сбъднат :mitsu-smiley:

Лек ден на всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за хуууубавите пожелания златни мой колеги :icon_blush: :icon_blush:

Ааааа за Ицето една голяяяма черна точка ихихиххи .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...