Премини към съдържание

Автоаксесоари Колт


Препоръчано мнение

Здравейте, някой може ли да ми каже къде да намеря автоаксесоари за Колт. Например гумени стелки, които са малко по-различни от стандартните.

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами май няма никаде, защото и аз търся.

и започвам да си мисля за тапицер по поръчка!

Ужасно неприятно. Що така тия хора не внасят нищо за хубавите автомобили? Само им дай да продават селенийки за голф.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно неприятно. Що така тия хора не внасят нищо за хубавите автомобили? Само им дай да продават селенийки за голф.

 

Поли ще ви намери според мен ,защото никаде не открих заден спойлер само при него има!!! :icon_clap: :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стелки :icon_dance: С новите технологии на печат вече може да си напечаташ каквото искаш върху каквото си поискаш /дори и на неравни повърхностил Купи си едни готини обикновени стелки и аз ще ти кажа какво да направиш! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стелки :icon_dance: С новите технологии на печат вече може да си напечаташ каквото искаш върху каквото си поискаш /дори и на неравни повърхностил Купи си едни готини обикновени стелки и аз ще ти кажа какво да направиш! :icon_clap:

Мерси за идеята. Проблемът е, че тия стелки са много специфични - малки и с някакви изрязани части. Та такива няма. Ако купя други трябва да ги режа, а така или ще се развалят или ще стане гадно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено няма да е гадно, а що се отнася до рязане- има лазер и фрези

Виждам, че ги разбираш тези неща. Я ме светни какво да сложа върху мястото, което е отляво на съединителя и е оставено, за да ти почива крака. Ръбчето се износва ужасно бързо и вероятно след няколко хиляди километра ще опра в метала. Никакви стелки не го покриват и няма предвидено нищо за него. Мислех си за нещо метално, но не знам как да стане. Имаш ли идея какво да направя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Сложи си една степенка хем по-удобно хем няма да се търка а за стелки се продават едни(масови са)дето са оставени отстрани в повече за да могат да се изрязват(имат си улеичета и не седи грозно после)аз такива си взех и пасват идеално

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Метално фолио или гума! На мен лично ми харесва ако е естествено! Но всеки си има вкус!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там мисля че се слага стъпенка която се поръчва допълнително,защото мисля че това се водеше като екстра.При мен на Галанта си го има, но не при всички е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Е би трябвало всички Colt-чета да са с една пластмасова степенчица от ляво! На моя поне имаше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Степенката се слага на по -луксозни или мощни модели ............. не е проблем да се сложи допълнително

Знаеш ли как и от къде може да се намери?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не питаш колегата ivan vr4x4 да се спазарите............иначе търси по илиенци или от блъснати колтове

Благодаря ти. Ще потърся.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...