Премини към съдържание

Привет от Лансер-клуба из России!


Препоръчано мнение

  • Admin

Ну ето вас зимы придется ждать...

Здесь можете познакомится в деталях Болгария.

 

:link:

 

Заходите мы покажем лучшую технику горных лыжах.

А Вы знаете, что Люк Алфан, единствены спортсмен в мире, который незадолго до победа – Telefonica-Dacar 2006, вел борьбу на другом крупнейшем соревновании, но уже по горным лыжам, - Alpen Ski Downhill Champ? Он стал чемпион мира!

 

http://www.luc-alphand.com/

 

Он наш пример :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ну ето вас зимы придется ждать...

Здесь можете познакомится в деталях Болгария.

 

:link:

 

Заходите мы покажем лучшую технику горных лыжах.

А Вы знаете, что Люк Алфан, единствены спортсмен в мире, который незадолго до победа – Telefonica-Dacar 2006, вел борьбу на другом крупнейшем соревновании, но уже по горным лыжам, - Alpen Ski Downhill Champ? Он стал чемпион мира!

 

http://www.luc-alphand.com/

 

Он наш пример :rulez:

Aс удин петьбях в Пампорово, хубаву
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aс удин петьбях в Пампорово, хубаву

браво,молодец!

сейчас в пампорове очен дорого!но у кого ест :mitsu-smiley: душа широкая :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За три седмици отсъствие от моя страна, не мога да се нарадвам на всичко това, което чета във форума! Привет на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За три седмици отсъствие от моя страна, не мога да се нарадвам на всичко това, което чета във форума! Привет на всички!!!

Привет!!! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Valdem, какие твои впечатления от машины Carisma?

Отвечай пожалуйста здесь :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Valdem, какие твои впечатления от машины Carisma?

 

Аааааа Каризма е малко по-надолу тук е Лансер! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Разочарован съм от Галанта - толкова посредствен, да не кажа грозен външен вид! Как човек да си купи нещо, което изглежда по-този начин независимо какво има вътре? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Разочарован съм от Галанта - толкова посредствен, да не кажа грозен външен вид! Как човек да си купи нещо, което изглежда по-този начин независимо какво има вътре? :mitsu-smiley:

Та новите Мицута изглеждат ужасно :icon_censored: Дано това да са само концептуални модели, дето няма да влязат в производство :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Галант направо ме разочарова :( . Не знам какво се крие под капака, но ако имам пари за нов Галант, определено бих си купил някой от предишните модели...или ще продължа да си карам Каризмата. :icon_crying:

 

И въобще какво изобщо става с тази компания?!? Направо ми убиха желанието за Галант!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Галант направо ме разочарова :( . Не знам какво се крие под капака, но ако имам пари за нов Галант, определено бих си купил някой от предишните модели...или ще продължа да си карам Каризмата. :icon_crying:

 

И въобще какво изобщо става с тази компания?!? Направо ми убиха желанието за Галант!

 

Погледни тези снимки тук и тук и бързо ще ти се оправи настроението! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тези снимки тук и тук и бързо ще ти се оправи настроението! :D

 

Ами да, нали и аз това казвам, ако мога ще си карам някой от предишните модели...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та новите Мицута изглеждат ужасно :icon_censored: Дано това да са само концептуални модели, дето няма да влязат в производство :mad:

:mitsu-smiley: Обаче Concept X e изключение. Този модел е красавец от където и да го погледнеш. За него се радвам, че ще се произвежда. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Обаче Concept X e изключение. Този модел е красавец от където и да го погледнеш. За него се радвам, че ще се произвежда. :mitsu-smiley:

 

Паджерото също е хубаво. :D

 

Само сравнете японските - Хонда, Мицибиши, Нисан - откъм дизайн с европейските Рено и Форд, които са си старите кошници. За какво показват това Клио, което ме потриса всеки ден с десетките си безлични клонинги??

 

Просто разликата е.... очевидна и за сляп. :D Само Галанта е с толкова ... Рендосан... депресивен на вид... :D Гадна мутация. Но ще има нов Галант, и той ще е хубав като Лансера - същите форми, но по-голяма и комфортна кола. :D

 

Дизайнерът на новите (т.е. вече старите) модели е французин http://en.wikipedia.org/wiki/Olivier_Boulay,

проектирал е дизайна с цел да се продава на хората от т.нар. "сива маса", тип "simple minded", като го е докарал в стил Рено. Този човек вече не е в Мицубиши !!! :D

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо различно няма да кажа и аз относно видяното, но просто не мога да стоя безучастен, като гледам автомобилите от снимките. Във всички други модели на Мицубиши откривам свежа струя...с изключение на Галанта. Той просто сякаш е от друга колекция...направо съм отвратен. Не мога да повярвам, че доскоро най-впечатляващата кола на фирмата има подобно настояще. И аз обаче се надявам, че бъдещето ще е по различно. Инак ще си карам сегашният Галант, докато съм жив :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...