Премини към съдържание

Честит Рожден Ден на gepito-vt!


Препоръчано мнение

:icon_n_clover: Честит Рожден Ден, Жоро! Желая ти преди всичко много здраве и любов, пък останалото само ще се нареди!!! :hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ДЕн, жив и здрав да си, много радост и щастие в семейството и да ви радват разбойничетата.......... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Жоре! Жив и здрав да си! Много късмет и щастие ти желая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Жоре, да сте живи и здрави цялото семейство, от радост и щастие да не се оттървете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, да сте живи и здрави всичките. И колкото по-голям ставаш повече да те радват потомците.... :hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник! Желая ти първо здраве, после здраве, радост в къщи, парички в джоба и най-важното - отново здраве! Наздраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден и от мен!

Много щастие и да сте живи и здрави всички в къщи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен, Жоре! Да сте живи, здрави и късметлии цялата голяма фамилия. Кратко да ви пожелая големи данъци, което предполага големи доходи:good:

 

ПП. Днес рожден ден има и дъщеря ми, Лора. Тя, по обясними причини, още не членува в клуба, но да е жива и здрава и тя...:icon_thumbup:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Днес рожден ден има и дъщеря ми, Лора. Тя, по обясними причини, още не членува в клуба, но да е жива и здрава и тя...:icon_thumbup:

 

Ееее.. Супер! Да ви е жива и здрава и много да ви слушка! Айде по тоя случай почерпи я едно Барни от Клуба :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, да си жив и здрав, братле! Да ти е здрава гърбината, да ти е здраво таксито, че да бачкаш и пари да изкарваш, та да се грижиш за домашните, а те с много любов и радост да ти се отплатят!

 

Адаш, да ти е жива и здрава принцесата, а като се затопли - трябва да ги запознаем с моя хубавец :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, честит рожден ден и от нас!!! Любовта и щастието си ги имаш да са ти живи и здрави /и да не те ядосват много :) / Ти да жив и здрав, прав и корав, за да издържиш нали си опората на семейството :D ! Наздраве :drinks:

Редактирано от Milenka
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Днес рожден ден има и дъщеря ми, Лора. Тя, по обясними причини, още не членува в клуба, но да е жива и здрава и тя...:icon_thumbup:

А така, айде честито и от мен тогава, жива и здрава.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник, Жорка :icon_thumbup:

Господ здраве да ти дава, жената - спокойствие в къщи, а щерките- яки зетьове :icon_tongue: :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Жорка ..:happybirth: Да си жив и здрав и да ти е як гърбът ..:drinks:

 

 

 

Днес рожден ден има и дъщеря ми, Лора.

Да ти е жива и здрава ..:icon_thumbup:

А баща и да плаща най- високите данъци в България ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...