Премини към съдържание

Mitsubishi Concept ZT


mmotors

Препоръчано мнение

Извинявам се ако има тема за този модел, но не можах да намеря. ВИЖ ТУК

Голяма красота, има нещо от ауди в него, много от лансер 10 и доста от космическите технологии на мицубиши :icon_rock:

Моят сайт

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееее страшно много ми харесва, дано не остане само концепт, а влезе в производство по-скоро! Това смело могат да го нарекат Галант, за разликаот актуалния модел на Галант разпространяван в Америка. :rulez::mitsu-smiley::plane:

Редактирано от Farel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много старо, минаха години откакто го коментирахме но уви, няма движение.

 

Ето тука нещо ново и малко.

http://www.mitsubishi-motors.com/publish/pressrelease_en/motorshow/2011/news/detail0769.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия теми с галант концепта ги има от няколко години :) Ауди вече го пуснаха тоя модел на пазара мицу трябва да го префасонират поне отвън..

Но като гледам последните новини

http://www.automedia.bg/news/article_11877.html и

http://news.data.bg/9/auto/198696

май не смятат да вадят нов галант скоро :) .А и един от коментарите кърти "ха на бас че ще излезе и модел със същия дизайн и от Peugeot" ... нали французите са вече в комбина с мицу (или собственици??) :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, благодаря на sunnyboy115 за уточнението, факта че проекта е от 2008г ми навява мисълта, че няма да го пуснат в производство...Нещо им куцат високите класове коли на японците, що така.Там всичко им е ограничено и колите и военната техника, законите...Май производството на тойота за щатите - лексус, засега държи първенството откъм бизнес клас японски автомобил :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, благодаря на sunnyboy115 за уточнението, факта че проекта е от 2008г ми навява мисълта, че няма да го пуснат в производство...Нещо им куцат високите класове коли на японците, що така.Там всичко им е ограничено и колите и военната техника, законите...Май производството на тойота за щатите - лексус, засега държи първенството откъм бизнес клас японски автомобил :icon_hmm:

Точно така е,тия дни с 1и приятели си говорехме че тая ниша е 'заета' в Европа само от немци,и затова и моделите са им еднотипни и почти еднообразни,просто нямат конкуренция,а Лексуса е супер като този http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=l3sz22qbiptl, ама с това задно предаване,зимата е мькааааа :icon_blush:

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, принципно има някакви рестрикции още от втората световна война, не съм в час обаче, ФАКТ е обаче, че японците не произвеждат оръжия :icon_hmm: Понеже това съвпада с моите интереси, мога да го твърдя, челото в тая индустрия е на германците, австрия и щатите...

Та същата работа е с големите бизнес коли от рода на VW Файтон, Ауди А8, МБ С-класа, БМВ 7-ца :mad: Какво виждаме насреща от японците?! Ми....нищо :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не съм в час обаче, ФАКТ е обаче, че японците не произвеждат оръжия :icon_hmm:

Това не е вярно колега, фирмата :mitsu-smiley: произвежда най много оръжия, ракети, спътници и т.н. ..............и има много много патенти и технологии в тази област..........другия производител са Субару ,които правят танковете и гаубиците...........наред с Коматсу и Мицубиши имат и съвместно производство ............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е вярно колега, фирмата :mitsu-smiley: произвежда най много оръжия, ракети, спътници и т.н. ..............и има много много патенти и технологии в тази област..........другия производител са Субару ,които правят танковете и гаубиците...........наред с Коматсу и Мицубиши имат и съвместно производство ............

Не уточних, че става въпрос за късо нарезно оръжие(пистолети, револвери)дълго нарезно и гладкоцевно(щурмови, снайперски карабини, ловни пушки), иначе армейска техника знам, че правят :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... челото в тая индустрия е на германците, австрия и щатите...

...ии забрави и Русия :icon_n_nerd: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, принципно има някакви рестрикции още от втората световна война, не съм в час обаче, ФАКТ е обаче, че японците не произвеждат оръжия :icon_hmm: Понеже това съвпада с моите интереси, мога да го твърдя, челото в тая индустрия е на германците, австрия и щатите...

Та същата работа е с големите бизнес коли от рода на VW Файтон, Ауди А8, МБ С-класа, БМВ 7-ца :mad: Какво виждаме насреща от японците?! Ми....нищо :rolleyes:

Имат и японците бизнес класа коли, но не бройкат Европа........какво!!!Лексус да не би да не правят бизнес коли, или Инфинити.......а Акура???На С-класата отговаря ли Лексус 600........??Ленд круизер, FX50 и т.н. да не би да са по зле от Q7,G500,ML ,Таурег и т.н............??Просто в Европа са малко по рядко разпространени и това май идва от факта че тук ги одрусват с големи мита,а и европейците са си националисти..........Защо в Щатите е обратното, или в Азия...............има мнго фактори ,които влияят на това........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не ,но не знам.....дори и да се произвежда, то той е от класа на Е класата или А6 ,но е грешно да ги сравняваме така..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не ,но не знам.....дори и да се произвежда, то той е от класа на Е класата или А6 ,но е грешно да ги сравняваме така..........

Toчно там мисля да го класирам ЗТ-то и аз :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва чудо може да бъде всичко друго само не и Галант. Ако нашите Галанти наподобяват акула, това на снимките е по-скоро кит някакъв. Но пък вътре ми взема акъла - бих преглътнал дори десния волан, само и само да покарам в такава космическа кабина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...