Премини към съдържание

Удариха ми галанта


Todor V.

Препоръчано мнение

Колеги тази сутрин някой ми подбрал Галанта на паркинга пред нас. Удара не е голям но заден ляв калник трябва да се изчуква китосва боядисва. Някой от Варна и района правил ли е при някого колата си и да е останал доволен, че не ми се иска да се учат на колата ми. Последният който ми прави предишната кола я направи добре не си личеше но ръждата изби още на следващата година още, а ми взе пари като за полувин кола.

Благодаря ви предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей мамка му :( Съжалявам Тоше... Аз имах добър майстор дето ми прави колата, но се измести и му загубих дирите... Иначе до затвора като влезеш в двора на сба има тенекеджии и бояджии бол наредени един до друг... Колегата Dell скоро търсеше такива услуги, питай го къде е ходил и дали е останал доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Имам познат( приятел на приятел), който работи добре( като качество и цени). Честно казано аз съм виждал една кола оправена от него и бях впечатлен от резултата. Ако искаш мога да му потърся телефона да се свържете :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Имам познат( приятел на приятел), който работи добре( като качество и цени). Честно казано аз съм виждал една кола оправена от него и бях впечатлен от резултата. Ако искаш мога да му потърся телефона да се свържете :)

Ами да ще съм ти благодарен. Аз още не съм я закарал никъде ще изчакам да поотминат студовете че в студа не ми се остава без кола, и като се пооправи нека да имам по-голям избор.

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Момчето се казва Пламен, телефонът на който можеш да го намериш е 0887 650 137

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Да актуализирам темата. :icon_thumbup:

Трябва ми кадърен бояджия, който да ми боядиса броня на прилична цена във Варна :)

Колегата "TodorV.", ти къде отиде и остана ли доволен?

Този Пламен, къде работи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автора и SNS да споделят после впечатления, че на пролет се нареждам на опашката за ремонт на вежди :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...