Премини към съдържание

Mitsubishi срещу останалия свят


zlos7ar

Препоръчано мнение

Здравейте, пускам един линк с анкета организирана от mobile.bg и ви призовавам да гласувате за любимата ни марка.

 

http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/nay-predpochitanata-marka-v-bylgariia.html

Редактирано от zlos7ar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам поради простата причина, че тиквите са го направили да гласуваш с фейсбук акаунт. Аз такъв нямам и няма и да си направя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах! :mitsu-smiley: Забелязахте ли, каква навалица е за BMW.

 

 

Това е защото БМВ е най-бързата кола (rofl) :D

Редактирано от zlos7ar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам поради простата причина, че тиквите са го направили да гласуваш с фейсбук акаунт. Аз такъв нямам и няма и да си направя.

 

И аз съм така! А анкетата е трябвало да се казва, не "Най-предпочитана марка в България", а "Най-предпочитана марка във Феислярия".:tooth:

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да гласуваме , истината е че митсубиши далеч не е най предпочитаната марка в Б-я !

 

А мен това ме радва. Не искам да карам кола, която да е като голф и да е всяка 5-та на улицата. Чувствам се оригинален така. Особено преди 3 години когато като моя колт виждах един път в месеца максимум и хората се заглеждаха. Кумеца оглеждаше колата като я купи и вика "ииии каква е тая кола бре"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мен това ме радва. Не искам да карам кола, която да е като голф и да е всяка 5-та на улицата. Чувствам се оригинален така. Особено преди 3 години когато като моя колт виждах един път в месеца максимум и хората се заглеждаха. Кумеца оглеждаше колата като я купи и вика "ииии каква е тая кола бре"...

 

АПсолютн0 подкрепям...какво щеше да е положението ако в БГ се "разхождаха" 20000 GT-та ... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да гласуваме , истината е че митсубиши далеч не е най предпочитаната марка в Б-я !

Вярно е!

Тя е само за ценители.

Гласувах и аз за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам класацията по вот, Мицубиши е на 6-то място от 27 авто-производителя.

Едно добро постижение......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif ,но въпреки това ми се струва тъпа и безмислена анкетката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 4 седмици ...

Аз също дадох своят глас за Митсубиши. Не са много гласовете, но все пак са минали 2000. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...