Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Зимни гуми BF GOODRICH за Outlander


Препоръчано мнение

Благодаря за напомнянето, че има конзола хаха.Нали това ви питам, изключва или не защото още в началото когато си го взех тук във форума или на офф-роада немога 100% да си спомня се говореше, че изключвал задния мост след 100км/ч.

Ей, ти не разбра все пак, че такова животно "ИЗКЛЮЧВАНЕ" при каквато и да е скорост НЯМА :icon_doh:

Може да си го чел някъде, но със сигурност не е в НАШИЯ :mitsu-smiley: ФОРУМ !!!!

Да вземем да приключим с този въпрос, А !!!???!!!

Пък, ако пак не вярваш, ПРОБВАЙ БЕ - включи 4х4 и карай от 0 до 100, 120, 140, 200 км./ч.

и виж кога ще изключи автоматично... може пък и да се получи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, кажете му, че изключва над 100км, да видим следващия въпрос какъв ще е...

Да, да - то и без това достатъчно оспамихме темата... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, кажете му, че изключва над 100км, да видим следващия въпрос какъв ще е...

Проблем ли има да задавам въпроси? Нали затова е форум а вие какво се пените просто питах,вие спамите.Благодаря за отговора все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между друго искам да споделя с аудиторията един действителен случай, който не го пожелавам на никого.

Един мой познат си взел Шевролет Каптива, чисто нова от представителя за България. Както си карал с 160 км/ч на магистралата София - Пловдив с постоянно зацепено 4х4, му се изключва автоматично преден или заден мост не си спомням, и катастрофира много лошо. 1 година ходи по болници да се лекува. Сподели ми, че както си карал и му се изключил внезапно моста, все е едно вика както си караш се блъскаш в бетонна стена. Започнал да се върти през таван, както си карал на правия път. В момента се съди с производителя, след направената техническа експертиза, доказваща, че мостта се е изключил при висока скрост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случката наистина е много неприятна и дано не се случва на никой. Не мога да си обясня какво би се случило ако по време на движение с каквато и да е скорост изключиш моста (има автомобили, които имат такава възможност), според мен причината е друга или ситуацията не е обяснена правлино, защото това е същото все едно да изключиш от скорост. Виж ако вземе да ти падне кардана от предната страна (тази закрепена към раздатъчната кутия), тогава наистина ще станат лупинги, но изключването на който и да е от двигателните мостове по време на движение не може да предизвика такова поведение на автомобила.

Абсолютно си прав !

И наистина има нещо неправилно обяснено в ситуацията...

Пък и при нашите Outlander-и включването и изключването на задния мост по време на движение е АБСОЛЮТНО БЕЗПРОБЛЕМНО, независимо от скоростта... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ти не разбра все пак, че такова животно "ИЗКЛЮЧВАНЕ" при каквато и да е скорост НЯМА :icon_doh:

Може да си го чел някъде, но със сигурност не е в НАШИЯ :mitsu-smiley: ФОРУМ !!!!

Да вземем да приключим с този въпрос, А !!!???!!!

Пък, ако пак не вярваш, ПРОБВАЙ БЕ - включи 4х4 и карай от 0 до 100, 120, 140, 200 км./ч.

и виж кога ще изключи автоматично... може пък и да се получи :icon_thumbup:

 

Не искам да се заяждам, но човека е прав, наистина отдавна имаше подобна дискусия. Може би по това време още не били членове на форума.

 

Ето примера

 

Аз също бях останал с впечатлението, че 4WD се изключва при скорости над 100 км. в час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се заяждам, но човека е прав, наистина отдавна имаше подобна дискусия. Може би по това време още не били членове на форума.

 

Ето примера

 

Аз също бях останал с впечатлението, че 4WD се изключва при скорости над 100 км. в час.

Колега, бяхме членове на форума по това време /то си пише датата на регистрация в профила/, но още не бяхме си купили Outlander-а, та не можехме да коментираме въпросите от темата...

Колкото до всички писания, че при режим 4х4 AUTO над 100 км./час автоматично се изключва задния мост - това наистина са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ... Вече имам 25 000 км.,започвам втора зима, при дъжд, лед и сняг карам само в този режим /днес изминах 420 км., като в повечето време карах със 120-130 км./час/ и досега НИТО ВЕДНЪЖ не се е изключвал автоматично режима...Не вярвам моята машина да е по-различна от другите, или да съм някакъв късметлия... Просто е факт ! И понеже смятам въпроса за изчерпан, повече няма да коментирам в тази конкретна тема...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бяхме членове на форума по това време, но още не бяхме си купили Outlander-а, та не можехме да коментираме въпросите от темата...

 

Бах маа му, у Севлиево имало ора със синя кръв, даге...:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бах маа му, у Севлиево имало ора със синя кръв, даге...:D

Използвам стереотипа и думите на колегата, бре... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ти не разбра все пак, че такова животно "ИЗКЛЮЧВАНЕ" при каквато и да е скорост НЯМА :icon_doh:

Може да си го чел някъде, но със сигурност не е в НАШИЯ :mitsu-smiley: ФОРУМ !!!!

Да вземем да приключим с този въпрос, А !!!???!!!

Пък, ако пак не вярваш, ПРОБВАЙ БЕ - включи 4х4 и карай от 0 до 100, 120, 140, 200 км./ч.

и виж кога ще изключи автоматично... може пък и да се получи :icon_thumbup:

Ти нещо много мутренски подхождаш с коментарите ? Ще ме биеш ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти нещо много мутренски подхождаш с коментарите ? Ще ме биеш ли ?

Не, колегата просто е малко по-емоционален, но със сигурност няма нищо лично против теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти нещо много мутренски подхождаш с коментарите ? Ще ме биеш ли ?

Колега, не виждам нищо "мутренско" в коментарите си, камо ли някъде да има дори и най-малкия намек за бой. Просто не ми е ясно откъде ти хрумна това :icon_blush: Аз не помня във форума някога да е имало каквито и да е било заплахи, особено за физическа саморазправа от когото и да било....

Може би в случая ти попрекали с настойчивото задаване на един и същи въпрос, въпреки нашите опити да ти обясним действителността. Аз лично те посъветвах - щом не ни вярваш, качи се на Outlandera -си /от профила ти е ясно, че караш такъв/ и пробвай сам :drive:

Приеми моите извинения, ако съм те засегнал лично някъде в постовете си !

Аз се оттеглям окончателно от разискванията по твоя въпрос :icon_bye:

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...