Премини към съдържание

Още един троен диамант...


veowulf

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

България търси "Галант" приключи. Кораба-победител е на снимката :icon_clap: Добре ,че свърши бензина и остана време за снимки и х(в)алби :) Страхотна кола. :plane: . Вие сте виновни да се разболея и аз :yes3:От доста време карам хеч и все съм заглеждал комбита. Е 'що пък да не е най-красивото ? И не най-немощното ? :) Пък и DJ-я каза, че била мойта кола :) Откакто го карам имам ДВА ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМА: 1) Не искам да се качвам на друга кола. (Изключвам седан 6-так с ръчни :) ) 2)Който се качи - не ще да слиза ... :help: Останалото са въпроси :) В колко часа се събирате в неделя пред НИМ ? Поздрави и до скоро!

P.S. малко ме измъчихте с лимита за снимки. Голям апарат или малък сървър ? :)

post-6127-080332200 1286935313_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Със здраве да го караш и да се слушате взаимно! :)

 

Относно НИМ - ТОВА е темата.Ще се радваме да дойдеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и хиляди безаварийни. Наистина това е един много добър автомобил. Просто го бях гледал преди около месец. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега нека много да те радва Галантерията ти, пожелавам ти леки и безаварийни хиляди киломертри :icon_clap: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ако е същата кола за която си мисля, си улучил 6-ца от тотото! .. кажи само от Мотописта ли я взе и има ли 2din навигация с пукнат дисплей :callgsm: ... ?

 

Иначе за снимки ползвай http://pics.data.bg и пастваш линка който се генерира автоматично.

 

Поздрав .

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни километри и да поздравяваш колегите си :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

6-ца е но не от тото2, а от Люлин3, околовръстното.Нави нема. Музика също. Изтръгнали са я, да искарат сто льеа поичи...пък забраили кулонити :) Май дори не знаеха какво ми продават... Да търся ли оригинално радио или да се задоволя с Пионер? И къде да намеря железни джанти за зимата? Някой ако има излишни да казва. Още нещо - спуках му лигавника, не съм свикнал с размера(има значение), къде правят брони, без да режат глави? :) Благодаря предварително! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

6-ца е но не от тото2, а от Люлин3, околовръстното.Нави нема. Музика също. Изтръгнали са я, да искарат сто льеа поичи...пък забраили кулонити :) Май дори не знаеха какво ми продават... Да търся ли оригинално радио или да се задоволя с Пионер? И къде да намеря железни джанти за зимата? Някой ако има излишни да казва. Още нещо - спуках му лигавника, не съм свикнал с размера(има значение), къде правят брони, без да режат глави? :) Благодаря предварително! :icon_thumbup:

 

Наистина момчето от автокъщата не беше наясно, какво продава и постоянно ми навираше една Равка. Иначе Пайнерчетата са доста по-добра музика от оригиналната. И струва ли си да разваляш визията на колата с железни джанти и особено че доколкото си спомням тя беше с добри зимни гуми. Тези - оригиналните лети джанти са изключително добри и здрави.

 

п.п. Между другото тази кола е по-запазена от комбито, което е на Мотопистата, а и беше на доста по-добра цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Милион безаварийни километра ти желая. Знам как се чувстваш, и аз си взех Галант преди два дни... усещането е невероятно. Без значение с колко нови, хубави и скъпи коли се разминавам, имам чувството, че моята, 10 годишна кола, е най-хубавата :) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да търся ли оригинално радио или да се задоволя с Пионер..

 

Колега, мисля че няма голямо значение с какъв плеър си, стига да вади хубав звук. Както каза и Веско пайнера звучи добре, така че карай и се не бой :icon_thumbup: По-важно е колонките да са оригиналните, аз колата я взех с колони( мисля, че са си оригиналните ) и вадят хубав звук, а ползвам DVD на Thunder, нищо специално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, :icon_thumbup:

пожелавам ти безаварийно шофиране и много приятни моменти :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...