Премини към съдържание

Привет колеги, жив съм !


Препоръчано мнение

Здравейте приятели,

От един час вече съм си в къщи :icon_rock:и с радост сядам да пиша

И така: преди две седмици реших да разходя семейството из околностите на София. Натоварих жената, децата и подкарах пенсионерската към Панчарево.

Когато потегляхме, никой от нас не знаеше, че ще оживеем по чудо.

Ей така, както си въртяхме километрите лежерно, един шофьор изпуска завоя и ни се натресе челно. По описание, последното, което съм направил, е да намаля рязко и да отбия вдясно. Уви, не беше достатъчно. Масивен удар, почти цялата предница върху мен и т.н. Събудих се след два дни в травматологията...

Първото, което разбрах беше, че семеството ми е живо, даже без значителни травми. :icon_rock:

А колата - за скраб. Аз така и не я видях, но двама приятели бяха ужасени от начина, по който е изглеждала. Както споделиха, оттам не би трябвало живи хора да излезнат.

Все пак обаче любимата Мицка ни спаси.

Модела: Лансер 88-92г. Произведена преди 20 години, внесена от баща ми от Швейцария преди 15 години. От 1995г. се търкаля по нашите пътища и единственото, което мога да кажа е : уникален автомобил. Никога не ме е оставял на път. Преди две години на тръгване от морето скапа водна помпа. Прибрах се до София с четири доливания на вода в радиатора. Не прегря. Не изкриви глави, нищо. До последно всеки един агрегат от този автомобил работеше безотказно. Едно копче от таблото да се беше развалило, но нейсе. Така че, приятели, решил съм, като се позаакрепя малко, да напиша на хартия едно писмо до ММС и да им го пусна с пощенска марка. Ей така, за благодарност.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голямо премеждие и страхотен късмет!!! Добре, че сте живи и здрави всичките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че всички сте живи и здрави... че тия самоубийци по пътищата много често завличат и други хора :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е,че сте добре! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif......Мицки се купуват! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се, но важното е, че сте се разминли с най-лошото!

Голям късмет, наистина!Пожелавам ви бързо възтановяване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина голям късмет сте изкарали и най-важното е, че сте живи и здрави... Затова се радвайте на живота пълноценно, защото не знаеш какво те чака зад ъгъла... Оправяйте се бързо и смело напред, живота ви чака :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имали сте късмет, приятелю!

А и сглобката на Лансера е помогнала!

Аз имам такъв и наистина е безотказен автомобил...

Желая на цялото семейство и лично на теб бързо възстановяване!

И да си наречете един близък празник, на който да давате курбан. Някой казват, че курбана е "бабина деветина" - но ти почни да го правиш, за собствено и на семейството успокоение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха колегите до сега най - важното е колега, че вие сте живи и здрави пожелавам ви бързо възстановяване на теб и семейството ти не само физически а и психически.

За пореден път се убеждавам, чв :mitsu-smiley: не дава само конфорт, удобство и уникална емоция, а и предпазва !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случей, но важното е, че вие сте добре. Оправяйте се вие пък пари се печелят (коли се копуват) . . . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Ето от това винаги ме е било страх, от малоумници на пътя! Отървали сте се с малкия дявол! Пожелавам много здраве на цялото семейство и нов Мицу, да ви пази от джигитите на пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да сте живи и здрави ! Да нямате никога такива премеждия ! :mitsu-smiley: Всяко зло - за добро ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от тук - да сте живи и здрави ,ти и сина ти да се оправите бързо..........Лансер вече няма, защото ви е спасил, но има Галант ,който е напълно готов за пътешествия........

М/у другото - аз видях Лансера и доста плашещо изглежда............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлите думи; а на всички пожелавам здраве, късмет и хиляди безаварийни километри :mitsu-smiley:

 

п.п. Цялото семейство гледа уверено напред в бъдещето; случилото се вече е минало, така че темата може да се заключи

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...