Премини към съдържание

Имам си нов стар галант-лампичка на тракш


koichev28

Препоръчано мнение

какво да правя

Анкета даже имаш. Виж си предпазителите и датчика за положението на волана. И иди на диагностика в Пловдив, например при колегата Milen_Z :icon_thumbup: Ще ти вземе некой лев за 10 минути компютърна диагностика, ама всичко ще си каже колата.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво да правя?

Свиркай си и с тракшън и без тракшън ще върви колата... Я фърли едно око дали не са датчиците за АБС-а. Може да се е зацапотило там с кал и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тъй като в темата става на въпрос за тракшън контрол как да разбера дали моя галант има и дали работи и ако има копче за включване или изключване къде е то? Колата е 2001 галант 6а13 автоматик. Тъй като върти гуми а никаква лампа не ми свети?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами някой да ми даде номера на тоя пич Милен,аз мислех до София при Пламен,ама щом има по близко място -от Стара Загора съм,ще е при Милен.

Мерси за отговорите,между другото ми я няма кората отдолу и като завали май тогава бъгва-трябва да мисля нещо да не влиза толкова много вода,я кажете сега и кора от къде да си намеря ;-)

Предварително благодаря,а някой има ли пик на тези датчици -да знам какво търся,(босичък съм си) ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами някой да ми даде номера на тоя пич Милен...

 

Колега, номера не мога да ти дам, но може да му го искаш лично - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=473

Успех :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тъй като в темата става на въпрос за тракшън контрол как да разбера дали моя галант има и дали работи и ако има копче за включване или изключване къде е то? Колата е 2001 галант 6а13 автоматик. Тъй като върти гуми а никаква лампа не ми свети?

Копчето е от ляво при копчето за настройка височината на фаровете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Копчето е от ляво при копчето за настройка височината на фаровете.

 

Нямам такова копче там колега. Най вероятно колата няма тракшън контрол

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...