Премини към съдържание

Дойде време за национална среща


Анкета за мястото на национална среща  

34 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ?????? ???????
      7
    • ???????
      3
    • ????? ??????
      2
    • ????????
      7
    • ????? ????
      5
    • ?????
      1


Препоръчано мнение

Между маршрута София-Ракитово и В.Търново-Ракитово разликата е 100 км в едната посока...и час и половина във времето също в едната посока. В.Търново-София е с 20км по къс маршрут и 1 час по бърз от този В.Търново-Ракитово.

Просто за размисъл.

На мен лично Родопите ми допадат повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Колеги, пускам анкета (погледнете началото на темата за гласуване). Както винаги мнозинството ще реши, но искам да кажа, че не мястото е толкова важно. Важно е фенството и радостта от самата среща. За мен лично е без значение къде ще бъде тя. Само ще ви дам един пример - миналата година най-голямото присъствие на морската среща беше на софиянци, а Варна е най-далече от София. Също така е добре да имаме член на клуба, който е от региона и е сериозен, за да направи резервации и осъществи необходимата подготовка.

Всички си спомняме Дани и Сашо как организираха Първата Национална среща в Пловдив, и Митко за морската във Варна. Само мога да изкажа голямата си благодарност и уважение към хората, защото това не е лесна работа и си иска време, енергия и лично време.

Ето сега например някой колеги се изказват малко крайно. Никой не иска срещата да бъде максимално близко до София и никой не цели това. Ако погледнем Ракитово, в случая, е най-близо до Пловдив, а още по-близко до Пазарджик. Разстоянието от Стара Загора до Ракитово е точно колкото от София до Ракитово.

За тези колеги, които са около морето ще направим и морска среща.

Гледайте позитивно на нещата. Това са незабравими мигове, остават трайна следа и крайно положителни емоции :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вижте сега, излагате се много с тия доспат, батак, велинград, вие сте си от София туй добре , то не е много далече но по тия места тия дето сме от търновския, варненския, бургаския район не можем да дойдем, ИДЕЯТА е мястото да е ЦЕНТРАЛНО а не на МАЙНАТА си , не отиваме със семействата си,поне някои да гледаме Природни Забележителности, езерца, борчета и такива, аз мислех че идеята е да си съберем мицубишитата, да се съберем ПОВЕЧЕ да обменим идеи може и нещо повече, така че земете и измислете нещо по централно, аз примерно мога да уредя нещата за Арбанаси или Търново в зависимост колко хора ще сме, ако някой е от Пловдивския край може да уреди нещата в Пловдив или С.Загора което също е много по приемливо от Ракитово, а да не говорим пък за Доспат което е някъде към границата ако не се лъжа. За финал мога да предложа само да се направи една анкета кой от къде е да се види просто ако няма много хора от източния и северния край направето го в Ракитово или Батак, така е най-справедливо

 

Не мога да разбера в какво е проблема, ако толкова много се държи на централното място- да се съберем в Габрово, Казанлък или по точно на петолъчката. Добре че не ни е толкова голяма държавата, че тогава никога нямаше да се съберем! :mad: Всеки си има някакви претенции, мен лично не ме бърка, но тъкмо нещо е решено и хоп на някого не му изнася. Какво значи далеко, от където и да тръгнеш ти трябват 4-5 часа най много за да стигнеш до най далечната точка и то при положение че караш бавно, така яе разстоянията не са проблем- НАЛИ! 2.- Не остана време за да се чудим и маем. Анкети- като с тениските - казваме - нещо и го правим, трудно е да се съобразиш с всички, затова по-малкото се съобразяват с повечето :drinks: .

 

Извинете ме за острия тон, но така трябва да е, като гледам мненята са в превес за яз. Батак и Боровия хотел, та да действаме смело натам. Нека всеки каже дали може да дойде за да се види какви позиции да се запазят относно нощувките, а не да резервираме 50 и да дойдат 70 или пък само 10. Има един много лош фактор- отново не остана време, колкото повече умуваме толкова по трудно ще е събирането. И последно - за да няма сърдити, нека срещите да са ясни още от предишната година и примерно следващата да я решим на място като се съберем.

 

Е това е!!! :good: :mitsu-smiley: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Big Boss не е ли по-добре Батак, Цигов Чарк и Ракитово да са обединени? Разтоянието меджу тях е 5-10 км.

 

Отделил съм ги, защото въпреки че са близко, всяко от тях си има свой неповторим стил.

 

Не мога да разбера в какво е проблема, ако толкова много се държи на централното място- да се съберем в Габрово, Казанлък или по точно на петолъчката. Добре че не ни е толкова голяма държавата, че тогава никога нямаше да се съберем! ................

 

Е това е!!! :good: :mitsu-smiley: :icon_bye:

 

Подкрепям напълно. Колеги забравете за това да определяме мястото според разстоянието и кой колко е отдалечен. Това е грешния път.

Гледайте ПОЛОЖИТЕЛНО на нещата!

В крайна сметка ви казах по-горе. Трябва ни сериозен човек с конкретна оферта от мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя че анкетата на Invision Boarda пак се сбъгяса защото гласувах за Търново а показва че има 0 гласове и съответно ми дава че вече съм гласувал. Надявам се гласът ми да не остане в пустиня както при последното ми лично съобщение към админа.

http://www.perfectfences.com/screen.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Само да споделя че анкетата на Invision Boarda пак се сбъгяса защото гласувах за Търново а показва че има 0 гласове и съответно ми дава че вече съм гласувал. Надявам се гласът ми да не остане в пустинята както при последното ми лично съобщение към админа. Много е зле тоя Invision с всеки ден се убеждавам все повече ..

 

Отчел ти е гласа. За сега нямаме по-добър вариант от инвижън.

Сега по темата - имаш ли конкретно предложение за Търново - точно място, хотел, кой ще го организира, защото нямаме човек от Търново от клуба и как да му се доверим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре или уикенда ще се чуя с тях и в началото на идната седмица ще пиша тук. До преди 10 мин не показваше гласа ми .. ако си го добавил ръчно - благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече казах моето си мнение, не съм гласувал, защото както казах за мен няма значение каде е, важното е да е на по централно място в БГ..... :D Така че ще чакам вие да решите нещо и аз после ще се "нагодя" по вас...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих моята оферта за Ракитово. Нека всеки, който има друго предложение, да го подкрепи с конкретно място и възможности. В Арбанаси е прекрасно, но за съжаление нямам никакви връзки там. За мен е без значение мястото, стига всичко да е организирано както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече дадох своя глас, но искам да поясня, че ще приема резултатът такав, какъвто е. Според мен не е решаващо къде точно ще бъдем и ако по някаква причина не успея да дойда (надявам се да не се случи така), то това няма да има нищо общо с избраното място. С удоволствие ще се кача на колата, за да пропътувам през цяла България, ако е нужно. Не вярвам да има някой от нас, който да не обича да пътува със своето :mitsu-smiley: :D Най важното е да имаме позитивна нагласа към онова, което сме тръгнали да правим. ...не мога да не се съглася с Big Boss :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля, че е Доспат. Не е яз. Батак със сигурност, там са повече поляни около язовира.

 

Извинете ме, че отварям нова тема, но искам вс. да обърнат внимание. Имам потвърждение от вилно селище "Бор", че засега за дата 17 юни има свободни места. Уговорката е до понеделник да вземем решение и евентуално да се даде капаро. Разговарях с Нели Манолова, тел. 0898547875, която е в София и очаква при единодушие от наша страна Биг Бос или някой друг от София да се срещне с нея.

Не искам някой да си помисли, че натрапвам това място. Това са моите възможности.

 

Слях темите, за да имаме само една основна и хората да не се объркват. Направо на въпроса - ако мнозинството от хората в клуба решат срещата да бъде в Ракитово и района ще се обадя на Нели Манолова и ще се разберем за среща и дооточняване на резервацията. Това не е проблем. Трябва да знам точната бройка на хората.

Благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен, мястото няма значение, но лично аз гласувах за място, което е сравнително централно в страната ни, мога да осигуря паркинг за 50 автомобила и заведение за поне 100 човека! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече казах моето си мнение, не съм гласувал, защото както казах за мен няма значение каде е, важното е да е на по централно място в БГ..... :D Така че ще чакам вие да решите нещо и аз после ще се "нагодя" по вас...... :D

Съгласен съм, че организацията е много важна за срещата, дори по-важна от мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

DJ-я заминава утре за морето и ще мине през Арбанаси да разучи положението на място. До понеделник на обяд ще имаме информация от него по телефона и ще предам какво е положениетo там.

Като стана дума за Арбанаси погледа ми се спира на това местенце.

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда прекрасно :good: Убеден съм, че там ще се чувстваме отлично на това място. Дано няма проблем с паркирането на автомобилите обаче :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Изглежда прекрасно :good: Убеден съм, че там ще се чувстваме отлично на това място. Дано няма проблем с паркирането на автомобилите обаче :D

 

Това е само предложение. Точно това си говорихме вчера с DJ Tymbi, че така и така има път натам и ще види на място какво е положението с цени, паркинг за автомобилите, резервации.....и т.н.

На мен ми е все едно къде ще бъде, важното е другата седмица да вземем окончателно решение за точното мястото, за да пратим капаро. Хората, които искат да дойдат ще трябва да изпратят пари или на нашата сметка, за да им я пратя аз поименно, или направо в сметката на самия хотел (бунгала).

Това няма да бъде проблем, защото банковите преводи стават най-много за ден. Освен това има интернет, мобилни телефони.....не е както беше преди години.

Очакваме новини и от hipokrat, и от silveria :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи днеска приказвах с моя познат който бях ангажирал да поразпита за местенце в Арбанаси и той ме опъти към хотел Извора към който Светлъо е дал линк по горе. Казали са му че място за колите имало, а ако случайно запазим в последния момент и се окаже че няма места винаги можело да уредят стаи в съседен хотел (става дума за спането само разбира се). Честно казано нядявах се за малко повече предложения тъй като това можеше и само да го разберем ако бяхме звъннали но ...

Нека да чуем тежката дума на Пламен все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи днеска приказвах с моя познат който бях ангажирал да поразпита за местенце в Арбанаси и той ме опъти към хотел Извора към който Светлъо е дал линк по горе. Казали са му че място за колите имало, а ако случайно запазим в последния момент и се окаже че няма места винаги можело да уредят стаи в съседен хотел (става дума за спането само разбира се). Честно казано нядявах се за малко повече предложения тъй като това можеше и само да го разберем ако бяхме звъннали но ...

Нека да чуем тежката дума на Пламен все пак.

Това е така, аз само предложих на Светльо че ще мина от там да поразпитам какво-що е положението , и щесе опитам да уговоря да ни направят отстъпки някакви ,тъй като сме голяма банда с :mitsu-smiley: :plane: :D Но все пак не е ясно нищо още............нека утре до ранния следобед да изчакаме, като видя какво е положението, ще се обадя на Светльо и той ще напише резултата............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих отново с Нели Манолова за в.с. "Бор", засега има места и очакват нашето решение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

DJ Tymbi ми се обади по телефона. Проверил е как стоят нещата в Арбанаси. С намалнието в този хотел, за който стана въпрос по-горе в темата е 50 лева на човек само нощувката :wacko:

Вероятно почти толкова може да бъде и вечерята.

Предложения и коментари?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi ми се обади по телефона. Проверил е как стоят нещата в Арбанаси. С намалнието в този хотел, за който стана въпрос по-горе в темата е 50 лева на човек само нощувката :wacko:

Вероятно почти толкова може да бъде и вечерята.

Предложения и коментари?

 

:icon_crying: :icon_doh: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Простете - грешка!

Току що ми се обади пак DJ Tymbi. Станало е объркване - по 25 лева на човек е леглото, а 50 е стаята. Те са общо 10 по 2-ма на легло. Пламен е направил снимки с фотоапарат и има идеален паркинг за нас. Ако сме повечко хора, в съседство има пак почти подобен хотел със същите цени. Той в момента е във Варна и ще се опита да ги качи през интернет, ако ли не като се върне в сряда :)

П.П. утре в 10.30 имам среща с Нели Манолова, за вилно селище Бор и след това ще пиша за резултата.

Моля гласувайте, защото в края на тази седмица трябва да сме решили къде ще бъде маястото и да сме направили резервации с преведени пари на всеки един индивидуално!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих отново с Нели Манолова за в.с. "Бор", засега има места и очакват нашето решение.

 

Разговаря ли с госпожата за цените и тези от сайта им актуални ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...