Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пампорово 2010


Препоръчано мнение

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - апартамент /дете 11г/

03.valboss - двойна стая

04.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

05.Ivo Vartanian - единична /дете 11г/

06.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/

07.nmizov - апартамент

08.veskobsl - двойна стая

09.krasch - апартамент

10.krasch - двойна стая

11.lybo1 - двойна стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Айде за мен още една двойна стая :)

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - апартамент /дете 11г/

03.valboss - двойна стая

04.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

05.Ivo Vartanian - единична /дете 11г/

06.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/

07.nmizov - апартамент

08.veskobsl - двойна стая

09.krasch - апартамент

10.krasch - двойна стая

11.krasch - двойна стая

12.lybo1 - двойна стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално още 6 двойни стаи за мен, но ще ти кажа утре!

Лошо е да си полигамен! Имаш ли нещо в мазето за Шерпа, че не ми се набутва и за него?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - апартамент /дете 11г/

03.valboss - двойна стая

04.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

05.Ivo Vartanian - единична /дете 11г/

06.veskobsl - двойна стая

07.krasch - апартамент

08.krasch - двойна стая

09.krasch - двойна стая

10.lybo1 - двойна стая

 

11.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/

12.nmizov - апартамент

13.nmizov - двойна стая

14.nmizov - двойна стая

15.nmizov - двойна стая

16.nmizov - двойна стая

17.nmizov - двойна стая

18.nmizov - двойна стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: супер- яко народ ще се сформираме!

Ама Ванка, нали за това се прави!

 

Да предопредя, че е задължително да сте със зимни гуми, да имате вериги и пълен комплект от ненужните, но задължителни тъпотии като:

сигнална жилетка

аптечка

пожарогасител

триъгълник

и не помня още какво, защото тукашните полицаи няма да простят липсата на нещо от задължителната укомплектовка, на автомобил с различна от "СМ" регистрация!

 

Внимавайте и със скороста докато идвате!

 

На КПП при с.Хвойна има камери за скорост, а ограничението е 40км/ч и е хубаво да се спазва.

Когато идвате, още като видите автосервиза (бивш СБА) от дясната ви страна се пада, намалете и карайте с 40км/ч, докъто не видите табела за край на населеното място, защото по някога седят преди табелата с мобилен радар.

 

После преди Чепеларе, от ляво ще видите бетонов възел, а непосредствено след него бензиностанция. Пак с 40км/ч, от там докъто не видите табела край на Чепеларе.

Не се заблуждавайте, че излезете ли от града е свършило ограничението! Седят на 2-3 места след града, което се пада промишлена зона, но преди табелата за край на населено място.

След Чепеларе и непосредствено преди Пампорово има бензиностанция на Петрол, покрай която ограничението е 60км/ч седят и там по някой път.

 

Моля Ви пътувайте с оборудвани автомобили, спазвайте ограниченията, защото там немога да Ви помогна.

Трима приятели са лишени за по 1 и 3 месеца и доста други са глобявани за нарушения, основно за превишена скорост, неправилно изпреварване и не оборудван автомобил!

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти сякаш не познаваш Ванката?! Нали знаеш, че него радарите не го ловят! :plane: Всички останали май сме примерни шофьори и спазваме правилта за движение по пътищата.....или поне така си мислим де ?!

п.с. Провери си банковата сметка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама Ванка, нали за това се прави!

 

Да предопредя, че е задължително да сте със зимни гуми, да имате вериги и пълен комплект от ненужните, но задължителни тъпотии като:

сигнална жилетка

аптечка

пожарогасител

триъгълник

и не помня още какво, защото тукашните полицаи няма да простят липсата на нещо от задължителната укомплектовка, на автомобил с различна от "СМ" регистрация!

 

Внимавайте и със скороста докато идвате!

 

На КПП при с.Хвойна има камери за скорост, а ограничението е 40км/ч и е хубаво да се спазва.

Когато идвате, още като видите автосервиза (бивш СБА) от дясната ви страна се пада, намалете и карайте с 40км/ч, докъто не видите табела за край на населеното място, защото по някога седят преди табелата с мобилен радар.

 

После преди Чепеларе, от ляво ще видите бетонов възел, а непосредствено след него бензиностанция. Пак с 40км/ч, от там докъто не видите табела край на Чепеларе.

Не се заблуждавайте, че излезете ли от града е свършило ограничението! Седят на 2-3 места след града, което се пада промишлена зона, но преди табелата за край на населено място.

След Чепеларе и непосредствено преди Пампорово има бензиностанция на Петрол, покрай която ограничението е 60км/ч седят и там по някой път.

 

Моля Ви пътувайте с оборудвани автомобили, спазвайте ограниченията, защото там немога да Ви помогна.

Трима приятели са лишени за по 1 и 3 месеца и доста други са глобявани за нарушения, основно за превишена скорост, неправилно изпреварване и не оборудван автомобил!

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

 

Благодаря Васко, ще взема да звъна на мойта връзка да има каже да не закачат ВТ5115 :)

 

Вериги нямам а и май на мен няма да ми искат :) останалите неща са май в колата, но за всеки случай ще ги проверя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама Ванка, нали за това се прави!

 

Да предопредя, че е задължително да сте със зимни гуми, да имате вериги и пълен комплект от ненужните, но задължителни тъпотии като:

сигнална жилетка

аптечка

пожарогасител

триъгълник

и не помня още какво, защото тукашните полицаи няма да простят липсата на нещо от задължителната укомплектовка, на автомобил с различна от "СМ" регистрация!

 

Внимавайте и със скороста докато идвате!

 

На КПП при с.Хвойна има камери за скорост, а ограничението е 40км/ч и е хубаво да се спазва.

Когато идвате, още като видите автосервиза (бивш СБА) от дясната ви страна се пада, намалете и карайте с 40км/ч, докъто не видите табела за край на населеното място, защото по някога седят преди табелата с мобилен радар.

 

После преди Чепеларе, от ляво ще видите бетонов възел, а непосредствено след него бензиностанция. Пак с 40км/ч, от там докъто не видите табела край на Чепеларе.

Не се заблуждавайте, че излезете ли от града е свършило ограничението! Седят на 2-3 места след града, което се пада промишлена зона, но преди табелата за край на населено място.

След Чепеларе и непосредствено преди Пампорово има бензиностанция на Петрол, покрай която ограничението е 60км/ч седят и там по някой път.

 

Моля Ви пътувайте с оборудвани автомобили, спазвайте ограниченията, защото там немога да Ви помогна.

Трима приятели са лишени за по 1 и 3 месеца и доста други са глобявани за нарушения, основно за превишена скорост, неправилно изпреварване и не оборудван автомобил!

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Мерси за информацията със сигурност ще ни е от полза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - апартамент /дете 11г/

03.valboss - двойна стая - платено

04.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

05.Ivo Vartanian - единична /дете 11г/

06.veskobsl - двойна стая

07.krasch - апартамент

08.krasch - двойна стая

09.krasch - двойна стая

10.lybo1 - двойна стая

11.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/ - платено

12.nmizov - апартамент - платено

13.nmizov - двойна стая - платено

14.nmizov - двойна стая - платено

15.nmizov - двойна стая - платено

16.nmizov - двойна стая - платено

17.nmizov - двойна стая - платено

18.nmizov - двойна стая - платено

19.Mitsubishi - двойна стая

20.gallant rider - двойна стая

21.gallant rider - двойна стая

22.gallant rider - двойна стая

23.gallant rider - двойна стая

24.gallant rider - двойна стая

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе пиши ми още една двойна стая

Ами защо не си я написа сам бе човек? :icon_doh:

 

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - апартамент /дете 11г/

03.lancer j - двойна стая

04.valboss - двойна стая - платено

05.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

06.veskobsl - двойна стая

07.krasch - апартамент

08.krasch - двойна стая

09.krasch - двойна стая

10.lybo1 - двойна стая

11.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/ - платено

12.nmizov - апартамент - платено

13.nmizov - двойна стая - платено

14.nmizov - двойна стая - платено

15.nmizov - двойна стая - платено

16.nmizov - двойна стая - платено

17.nmizov - двойна стая - платено

18.nmizov - двойна стая - платено

19.Mitsubishi - двойна стая

20.gallant rider - двойна стая

21.gallant rider - двойна стая

22.gallant rider - двойна стая

23.gallant rider - двойна стая

24.gallant rider - двойна стая

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и ти Васко нека помислим за вечери на блок маса. Вече сме доста хора и според мен това е по-добрия вариант от свободната консумация. Нека всеки от записаните да изкаже мнение и да решим дали ще има вечеря и да доплащама по 18 лв. на човек (които и на свободна консумация ще дадете, че и отгоре, но ще си останете гладни) или ще остане така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и ти Васко нека помислим за вечери на блок маса. Вече сме доста хора и според мен това е по-добрия вариант от свободната консумация. Нека всеки от записаните да изкаже мнение и да решим дали ще има вечеря и да доплащама по 18 лв. на човек (които и на свободна консумация ще дадете, че и отгоре, но ще си останете гладни) или ще остане така?

 

 

Подкрепям колегата, но нека все пак и другите да кажат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Аз принципно винаги съм бил ЗА хранене на блок-маса.

Сега като гледам тоя списък и си мисля, че ще е най добре да бъде на блок-маса, поради това че стамахме над 50 човека за сега, а и оказва се че шефката ще си празнува рожденния ден 18.12 на хотела.

Това значи със сигурност, че там ще бъдат съсредоточени максимален брой персонал и внимание, което несъмнено ще ни се отрази, ако сме на свободна консумация!

За това Ви предлагам да направим вечерята и в петък и в събота задължително на блок-маса!

Като се съберем петък вечерта, да коментираме и обяда в събота.

Не мисля, че на свободна консумация, ще се предложи кой знай какво повече, да не говорим че и със сигурност сметката на едно 3 членно семейство няма да е по-малка от 45лв(2х18лв за възрастните и 9лв за дете до 12г), в които да са включени салати, предястия, гарнитури, основно, десерти, хляб, вода и там квото има на масата.

А за обяд, същото такова семейство на блок-маса ще плати 40лв.

Мисля, че в така създадената ситуация, блок-масата е по-разумния избор!

Ако това предложение, бъде удобрено и се храним на блок-маса, организацията по заплащането е елементарна и лесна. Аз така или иначе при пристигане ще Ви посрещам за настаняването, просто по списъка ще ми доплатите и така всичко ще е Ок.

 

Оставям време до ВТОРНИК, за коментари и вземане на решение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни часовете за хапване, за да могат по-късно тръгналите в петък, да преценят ще се вместят ли във времето за вечерята...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни часовете за хапване, за да могат по-късно тръгналите в петък, да преценят ще се вместят ли във времето за вечерята...

Ами вечерята ще бъде от 19'30ч до 22'30ч.

На които не са дошли или ще им оставим порции или няма да вечерят, съответно няма и да плащат!

Сами да си преценят как ще желаят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Аз принципно винаги съм бил ЗА хранене на блок-маса.

Сега като гледам тоя списък и си мисля, че ще е най добре да бъде на блок-маса, поради това че стамахме над 50 човека за сега, а и оказва се че шефката ще си празнува рожденния ден 18.12 на хотела.

Това значи със сигурност, че там ще бъдат съсредоточени максимален брой персонал и внимание, което несъмнено ще ни се отрази, ако сме на свободна консумация!

За това Ви предлагам да направим вечерята и в петък и в събота задължително на блок-маса!

Като се съберем петък вечерта, да коментираме и обяда в събота.

Не мисля, че на свободна консумация, ще се предложи кой знай какво повече, да не говорим че и със сигурност сметката на едно 3 членно семейство няма да е по-малка от 45лв(2х18лв за възрастните и 9лв за дете до 12г), в които да са включени салати, предястия, гарнитури, основно, десерти, хляб, вода и там квото има на масата.

А за обяд, същото такова семейство на блок-маса ще плати 40лв.

Мисля, че в така създадената ситуация, блок-масата е по-разумния избор!

Ако това предложение, бъде удобрено и се храним на блок-маса, организацията по заплащането е елементарна и лесна. Аз така или иначе при пристигане ще Ви посрещам за настаняването, просто по списъка ще ми доплатите и така всичко ще е Ок.

 

И според мен блок-масата е най-удачния вариянт .Напълно съм съгласен с това предложение.

 

Оставям време до ВТОРНИК, за коментари и вземане на решение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама това какъв коментар е? :icon_hmm:

Обясни го като на тъп, че бях футболист едно време! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама това какъв коментар е? :icon_hmm:

Обясни го като на тъп, че бях футболист едно време! :icon_blush:

Е, как какъв, ти явно си станал телепат и си прочел мислите на колегата. А той останал удивлен, безмълвно го потвърждава :D Аз също се присъединявам към тези ваши съждения. Нека папкаме на блок-маса. А да си носим ли от вкъщи нещо за преглъщане или шефката ще ни се кара?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, как какъв, ти явно си станал телепат и си прочел мислите на колегата. А той останал удивлен, безмълвно го потвърждава :D Аз също се присъединявам към тези ваши съждения. Нека папкаме на блок-маса. А да си носим ли от вкъщи нещо за преглъщане или шефката ще ни се кара?

Говорих и с gallant rider, които също са ЗА блок-маса.

Така ми се струва, че ще се съгласиме да не сме на свободна консумация, но ще изчакам до вторник за да направя заявката.

Носенето на ДОМАШНЯК е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

01.IVAN VR4x4 - двойна стая

02.lancer j - двойна стая

03.lancer j - двойна стая

04.valboss - двойна стая - платено

05.dragnipur - апартамент /деца 2г и 9г/ за 3 нощувки - платено

06.veskobsl - двойна стая

07.krasch - апартамент

08.krasch - двойна стая

09.krasch - двойна стая

10.lybo1 - двойна стая

11.nmizov - апартамент /деца 3г и 7г/ - платено

12.nmizov - апартамент - платено

13.nmizov - двойна стая - платено

14.nmizov - двойна стая - платено

15.nmizov - двойна стая - платено

16.nmizov - двойна стая - платено

17.nmizov - двойна стая - платено

18.nmizov - двойна стая - платено

19.Mitsubishi - двойна стая

20.gallant rider - двойна стая - платено

21.gallant rider - двойна стая - платено

22.gallant rider - двойна стая - платено

23.gallant rider - двойна стая - платено

24.gallant rider - двойна стая

25.gallant rider - двойна стая

26.gallant rider - двойна стая

 

Остава един апартамент!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е! Нека има- незнам блок ли е, шведска ли е! Ама знам че винаги е било наред! Всъщност съм ЗА! Имам и един такъв странен въпрос- веригите нямам спомен да са задължителен атрибут за леките коли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама това какъв коментар е? :icon_hmm:

Обясни го като на тъп, че бях футболист едно време! :icon_blush:

Съжелявам ,изразил съм мнението си в твоя цитат и за това не е излазло. "И според мен блок-масата е най-удачния вариянт .Напълно съм съгласен с това предложение". Извинявам се за причененото неудобство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...