Премини към съдържание

Проблем


Brigadiro

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Имам следния проблем: тези дни някой е направил това на предната пасажерска врата:

 

 

 

 

 

Питането ми е какво да направя? Сменя ли се само тази дръжка и от къде? Най-вероятно трябва да се свали кората... Мислех варианта с лепене, ама се отказах. В работата ползваме много добри лепила на Würth (KLEBFIX), лепим дори и метал за метал с тях, но на тази малка повърхност е голямо усилието при отваряне на вратата и мисля че няма да издържи дълго. Съвети?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че нищо не ти струва да го залепиш за пробата докато търсиш такава дръжка, която все ще се намери, но ако е здраво лепилото може и да те изненада :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...лепила на Würth (KLEBFIX), лепим дори и метал за метал с тях, но на тази малка повърхност е голямо усилието при отваряне на вратата и мисля че няма да издържи дълго. Съвети?

Klebfix е цианоакрилатно, надали ще държи на тази пластмаса. Трябва да се 'армира' с нещо. Ама като ти е без пари, опитай... Редактирано от Къната
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, съжалявам за случилото се... идиотите никога няма да свършат. :icon_censored:

Аз съм на мнение, че с каквото и лепило да го залепиш, няма да издържи дълго. Ще трябва да смениш дръжката, като за целта ще трябва не само да се свали кората, но и да се боядиса новата дръжка в цвета на колата. Пиши на Aleks2511, той ще ти изпрати дръжка.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, изразявам съжаление заслучилото се.

Аз имам почти идентичен случай от преди не повече от седмица.

Само че при мен са вкарали отверка в ключалката и са напъвали нагора-надолу. Последицата - целият механизъм на дръжката е излезнал 2-3 мм от лявата страна. Тъй като все още не съм махал кората, въпросът ми към тези, които са разглобявали врати е: има ли някаква малка вероятност механизмът да не е изтръгнат от винтовете или направо да поръчвам нов. Засега със сигурност ще се сменя ключалка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя ключалката не е с винтове колега..Една зегерка я държи отвътре..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...