Премини към съдържание

Горд нов собственик на Галант


Farel

Препоръчано мнение

Здравейте, от около месец следя форума. От тази седмица съм горд собственик на Галант 2.4 GDI, автоматик, 2000 година. Съжалявам не му знам заводския индекс. Има си болежки, но съм го оставил в ръцете на DJ Tymbi да го лекува. ;) Нямам търпение да стане готов, за да му се порадвам на воля.

 

post-8517-058401200 1282939189_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от около месец следя форума. От тази седмица съм горд собственик на Галант 2.4 GDI, автоматик, 2000 година. Съжалявам не му знам заводския индекс. Има си болежки, но съм го оставил в ръцете на DJ Tymbi да го лекува. ;) Нямам търпение да стане готов, за да му се порадвам на воля.

Колега, честито и много безавариини километри с този красавец :mitsu-smiley:

Надявам се, че някой ден ще се появиш на някоя сбирка и ние да му се порадваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Желая ти малко и евтини повреди и десетки хиляди километри в удоволствие от пропътуваните километри. Много красива кола!

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Наистина е голяма красавица. А DJ-а сигурно ще я направи да хвърчи :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията, наистина е голям красавец ;-) (скромността краси човека).

За сбирките разбира се, кой отказва среща с красиви коли и верни съмищленици.

Не, няма кожеж салон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен колага лека и безаварийна ти пожелавам иии добре дошъл в отбора на Мицитата :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията, наистина е голям красавец ;-) (скромността краси човека).

За сбирките разбира се, кой отказва среща с красиви коли и верни съмищленици.

Не, няма кожеж салон.

 

Колега щом имаш желание за сбирки, скоро клуба има РД :icon_dance:

Имаш една седмица за размишления и подготовка. Ако имаш възможност.. присъединявай се :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...