Премини към съдържание

Въпрос за джанти?


Препоръчано мнение

Здравейте, от няколко месеца съм горд собственик на Каризма 1.8 MPI 116к.с. , колата е страхотна - върви и вози доста добре :icon_rock: .

Доста порових в търсачката, но нищо от това което ме интересува неможах да открия. В момента колата ми стъпва на 16'' 4х114.3 лети джанти, а ми се иска зимата да гази с обикновенни тенекиени джанти. Та въпроса ми е следния, някой знае ли дали ще мога да сложа 14'' , без да опират на спирачните апарати или някъде другаде или да търся 15''

Предварително благодаря на всички които ще се опитат да ми помогнат с отговорите си :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фабрични 14'' са за 1.6 моторите за 1.8 не съм много сигурен, че са със заводски 14'' . При 1.8 дисковете и апаратите мисля, че са по-големи от на 1.6

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фабрични 14'' са за 1.6 моторите за 1.8 не съм много сигурен, че са със заводски 14'' . При 1.8 дисковете и апаратите мисля, че са по-големи от на 1.6

 

От завода излизат с 14 цола джанти.

С гуми 185/65/14.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, провери дали наистина междуболтовото разстояние ти е 114,3 защото съм чувал, че такова е само при двигателите 1,8 GDI

Редактирано от Mupo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, провери дали наистина междуболтовото разстояние ти е 114,3 защото съм чувал, че такова е само при двигателите 1,8 GDI

 

 

 

Колега проверил съм го и е 114.3, с това междуболтово разтояние са всички мотори1.8 на Каризма, няма значение дали е MPI или GDI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Купих си 14" за Каризма 1.8 GDI и не стават на предните гуми заради спирачните апарати. Дали са фабрични или не - не знам, но е факт че при мен 14" не стават!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Моя мотор е 1.6 90 hp 4X100 . Джанти стават и от опел

Редактирано от doktora_mz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

момчета извинявайте че се намесвам....................ама вие резервна гума с тенекиена джанта нямате ли......тя трябва да става и на предните и на задните

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купих си 14" за Каризма 1.8 GDI и не стават на предните гуми заради спирачните апарати. Дали са фабрични или не - не знам, но е факт че при мен 14" не стават!

 

Щом не стават, апаратите са някви други...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...