Премини към съдържание

Закупуване на амортисьори втора употреба


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги

бих желал да ви попитам следното нещо: Понеже предния ляв амортисьор на колта ми (96-та година) е изпуснал и много свирепо трака когато мина през дупките във Варна, реших да го сменям и да закупя нов, тоест два, защо нали по 1бр. не се сменя и не се спазват гаранциите на амортисьорите. След огромната сума която ми споделиха във няколко магазина във Варна реших че ще купя на първо време 1бр. ляв втора ръка само и само да не доразбия предницата а след това ща не ща ще купя нови, но тук идва въпроса ми от къде да знам този който ще го купя дали няма да е като моя заминал, въпреки убежденията на продавача? И още нещо, преди малко разговарях с някакъв продавач на части втора употреба и ми предложи за около 50 лева амортисьор с макферсона или нещо такова измънка... какво е това макферсон?

 

Благодаря на всички които вежливо се включиха в темата и проблема ми!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели колко точно пари ти искаха за нови и каква марка. Провери ли колко струват МОНРО? Аз съм с газови МОНРО и колата е по стабилна от колкото с оригиналните. Не те съветвам да слагаш употребяван, но ти си знаеш. То иначе има и такива дето ги пълнят и може да ти рециклират стария евтино, но колко ще изкара...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но тук идва въпроса ми от каде да знам този който ще го купя дали няма да е като моя заминал, въпреки убежденията на продавача?

Разгледай обявите в раздел купува-продава и си го вземи от човек от форума...:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели колко точно пари ти искаха за нови и каква марка. Провери ли колко струват МОНРО? Аз съм с газови МОНРО и колата е по стабилна от колкото с оригиналните. Не те съветвам да слагаш употребяван, но ти си знаеш. То иначе има и такива дето ги пълнят и може да ти рециклират стария евтино, но колко ще изкара...

Здравей, ще ти кажа колко ми искаха за монро доло до жп гарата преди месец. За два предни амортисьора с прахосъбирачите и работата 420 лв излизаше смяната, след това в ауто плюс в ЗПЗ Варна, ми искаха по 160лв на бройка за някакви японски имало и турски за половин цена но не обещавал никакво качество, това е което имам като цени. Мисля си аз сега че бях пропуснал пълненето и май ще го напълня да ме искара още месец и половина и ще си взема монрото, вие как мислите?

Да знаете къде във Варна пълнят и доло горе колко струва???

Редактирано от Mitsubishi`Boy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

опала :) и аз имам същия проблем с моите амортисиори, обаче ценичката на новите сякаш беше по ниска... с такова впечетление бях останал. Някаде из форума бях попаднал на един колега които беше препоръчал човек от София (Холандеца). Та този човек можел да даде изгодна цена за някъф вид прилични амортисиори. Нов съм тук не знам кое на каде е, просто споделям :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реших, ще го напълня за 2 месеца, а след това ще купя газови монро, че си е марка и ще бъда стабилен на пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням, колежката "cherry_86" си сменява амортисьорите тук с монро преди време. Може да я питаш на Л.С. къде и колко пари и е излязло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...