Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Километражи и оборотомери


Препоръчано мнение

Мамерих едно сайтче с някъкви симпатяги които правят по поръчка километражи.Изглежда работят добре момчетата.Резултата на тези снимки говори сам за себе си.Таблото на колтчето ще изглежда суперски ако стане така, обаче паричките са около 150 левчета и нагоре :greedy: :o . Дали може някой от клуба да направи нещо подобно?

 

Преди

http://xtuners.com/Imgs/peugeotbefore.jpg

 

 

След

http://xtuners.com/Imgs/106custom.jpg

 

http://xtuners.com/plazma.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тези километражи ще отиват много на Colt CAO и Galant 5_А , Carisma.

Предполагам, че отвътре слагат някъкъв по-силен xenon и изрезват с филм очертанията на километрите и оборотите. При нас таблата се свалят буквално за минути и не е проблем обратния монтаж. Трябва да се внимава при свалянето на стрелките, защото иначе ще си останат завинаги с вибрации, защото са на пластмасови зъбни шлици. Преполагам, ще могат да направят и стрелките червени и тогава резултата ще бъде впечатляващ, особенно нощно време. Цената от 150 лева проверена ли е? Не че е проблем ако си фен. Това е един резервоар добър бензин, но от друга страна не е никък малко и може да се посмали при евентуални преговори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда страхотно.

Един познат мислеше да ми прави нещо подобно, но каза че е страшно голяма занимавка, а той е наистина много зает и така и си остана...

Иначе идеята беше да се вземат диоди от тези запалки с диодите и се правели на някакви снопчета по 3 и т.н.; той знаеше за какво става въпрос много добре, ама аз сега не мога да го обясня :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък изобщо не ми харесва! :D Супер дървено ми изглежда! Обаче на един познат, му направиха таблото на Фиетичката страхотно, даже и фиеста пишеше, но за скромната цена от 180 кинта. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото...аз продадох ударения си Галант и преди това от него си свалих целия салон, включително таблото и блока с колометража и оборотомера. Ако някой проявява интерес ще му го продам :D. Предполагам знаете как изглежа това табло, но ако е нужно ще го снимам и ще го покажа тук. Нямам представа обаче, дали то може да стане на друга кола, освен на Галант като моя :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък изобщо не ми харесва! :D Супер дървено ми изглежда! Обаче на един познат, му направиха таблото на Фиетичката страхотно, даже и фиеста пишеше, но за скромната цена от 180 кинта. :)

 

Никич айде питай моля ти се колко парички ще иска за колтчето :worthy: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото...аз продадох ударения си Галант и преди това от него си свалих целия салон, включително таблото и блока с колометража и оборотомера. Ако някой проявява интерес ще му го продам :D. Предполагам знаете как изглежа това табло, но ако е нужно ще го снимам и ще го покажа тук. Нямам представа обаче, дали то може да стане на друга кола, освен на Галант като моя :icon_blush:

 

Аz на твое място бих zапаzил двигателя и трансмисията...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никич айде питай моля ти се колко парички ще иска за колтчето :worthy: :mitsu-smiley:

 

Ами предполагам, че цената пак ще е от този сорт. Но таблото на Фиестата беше доста по-добро от това на снимката тук, da ne kava idealno!!! За съжаление в момента не мога да го покажа, защото нещо не ми отваря bgphoto. net , ама като ми го отвори обещавам да ти го покажа как стана. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аz на твое място бих zапаzил двигателя и трансмисията...

Мислех да постъпя именно така, но се отказах. Щеше да падне лудо разглобяване, но ной важното е, че аз нямам къде да съхранявам тези неща.

 

Пусни една снимка де не се свени !

Не разбрах, към мен ли беше ориентиран този призив? Ако е за мен, ще сложа снимки след като се върна от Боровец - на 03.05 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах, към мен ли беше ориентиран този призив? Ако е за мен, ще сложа снимки след като се върна от Боровец - на 03.05 :D

 

Абе то и аз не разбрах, ма карай. :D Най-накрая ги открих снимките и мен лично много ме кефи:снимка 1 ; снимка 2 ; снимка 3. Обаче на живо изглежда много по- добре! А надписа "Fiesta" е от снимка от...телефон. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...абе тия тунинги са ненормални бе... ще взема да си накича и аз моя пустиняк с нещо такова... а и 150 кинта не са много, като се има в предвид ефекта, който се постига след това... ненормално е... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За километраж си струва защото всеки път когато се качваш ще си казваш на български-МАШАЛА АФЕРИМ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм гледал табло на Фиеста до сега май ама тия снимки дето е пуснал Ники ми мязат на доста стандартно табло. Освен надписа фиеста кое друго е толкова яко?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм гледал табло на Фиеста до сега май ама тия снимки дето е пуснал Ники ми мязат на доста стандартно табло. Освен надписа фиеста кое друго е толкова яко?

Ами по принцип Фиестата е с гадно външно осветление. Трябва да си виждал нормално табло със зелена приглушена външна светлина и после като погледнеш това си е съвсем друго. :) Иначе аз не съм много навит на такива модификации, освен ако не си харесвам таблото. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм гледал табло на Фиеста до сега май ама тия снимки дето е пуснал Ники ми мязат на доста стандартно табло. Освен надписа фиеста кое друго е толкова яко?

 

Мда, и аз не схващам кое е "толкова яко" :icon_hmm: . Че и 180 лв. струва ?! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

здравейте! като гледам не е нужно да се представям официално :)

отскоро се опитваме да развием онлайн магазин в Ebay за продажба на циферблати! за съжаление сме малко зле откъм циферблати на японските машини! Смятам че можем да си бъдем взаимно полезни!

интересувате ли се от преработка на табла попринцип .... като тук не говорим вече за 180 лева. .... като гледам темата май доста е изпаднала ..и незнам дали се чете още ...няма да се хабя сега с оферти ..ако някой от вас се обади , ще съживим дискусията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...