Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За нашия форум !


Препоръчано мнение

Колеги, искам да ви кажа, че съм възхитена от начина на общуване в нашия форум!!!

Това е..... !!! Щастлива съм, че ви има!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато създавахме форума, това беше една от най важните цели............

Всъщност Big Boss се беше напатил от "кретенийски работи" в други форуми, и то форуми, които бяха излезли на бял свят много преди нашия форум да се създаде........ :D Спомням си как стана идеята за създаването на този форум - аз и Big Boss,заедно с Dolfin18 и Neni се срешнахме в една пицария мис Каприз в Лозенец и там положихме основите на този форум, който аз лично не вярвах че днес ще стигнем това ниво,в което сме сега.............. :icon_thumbup: Не вярвах, защото имах и имам опит в други клубове, и съм наблюдател на не един или два клуба в БГ интернет-пространството.............. :mad: Този клуб е такъв, защото ние си го правиме такъв, никой не може да каже че заслугата е била негова или на друг.............просто целите са ни били винаги високи, и най високо от всичко беше да наложим един висок стандарт на общуване............в което мисля че успяхме, благодарение на всички вас............. :icon_thumbup: :first: Хайде наздраве по този случай...:drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато създавахме форума, това беше една от най важните цели............

Всъщност Big Boss се беше напатил от "кретенийски работи" в други форуми, и то форуми, които бяха излезли на бял свят много преди нашия форум да се създаде........ :D Спомням си как стана идеята за създаването на този форум - аз и Big Boss,заедно с Dolfin18 и Neni се срешнахме в една пицария мис Каприз в Лозенец и там положихме основите на този форум, който аз лично не вярвах че днес ще стигнем това ниво,в което сме сега.............. :icon_thumbup: Не вярвах, защото имах и имам опит в други клубове, и съм наблюдател на не един или два клуба в БГ интернет-пространството.............. :mad: Този клуб е такъв, защото ние си го правиме такъв, никой не може да каже че заслугата е била негова или на друг.............просто целите са ни били винаги високи, и най високо от всичко беше да наложим един висок стандарт на общуване............в което мисля че успяхме, благодарение на всички вас............. :icon_thumbup: :first: Хайде наздраве по този случай...:drinks: :D

Наздраве! Единственият форум, който може да се сравни с нашия е на Нисан. Всички останали са под всякаква критика, особено в интелектуално отношение, което ме навежда на мисълта, че почитателите на японските автомобили не са случайни хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве! Единственият форум, който може да се сравни с нашия е на Нисан. Всички останали са под всякаква критика, особено в интелектуално отношение, което ме навежда на мисълта, че почитателите на японските автомобили не са случайни хора.

Не съм много съгласен с теб,но ще премълча много неща,случили се в Нисан форума.......... :mad: B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много съгласен с теб,но ще премълча много неща,случили се в Нисан форума.......... :mad: B)

Не искам да кажа, че са като нас в начина на общуване, а това, че вида на самия форум е подобен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен пък супер много ми допада този форум: и като визия; и като хора; интереси и...ехееееее! :) Хората са добронамерени и отзивчиви, с МНОГО хубави автомобили. И не мисля, че има друг форум, който да е толкова добър и на такова високо ниво! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен пък супер много ми допада този форум: и като визия; и като хора; интереси и...ехееееее! :) Хората са добронамерени и отзивчиви, с МНОГО хубави автомобили. И не мисля, че има друг форум, който да е толкова добър и на такова високо ниво! :drinks:

 

 

И на мен ми е правило впечатление, че в другите форуми са големи тъпунгери.

Явно определен тип хора избират :mitsu-smiley: и обикновено това са тип индивидуалисти, противници на стадното мислене, които не се страхуват да бъдат различни, с две думи по-интелигентната част от населението. Това обяснява защо има толкова малко коли :mitsu-smiley: по пътищата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не се съглся с вас. Аз наскоро се присъединих към бандата на :mitsu-smiley: и благодарение на този форум започвам да се превръщам в един истински фен :icon_thumbup: очевидно Биг боса и Ди Джея са знаели какво може да очакват от хора каращи :mitsu-smiley: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не се съглся с вас. Аз наскоро се присъединих към бандата на :mitsu-smiley: и благодарение на този форум започвам да се превръщам в един истински фен :icon_thumbup: очевидно Биг боса и Ди Джея са знаели какво може да очакват от хора каращи :mitsu-smiley: :drinks:

Винаги съм се дразнила от ниското интелектуално ниво на голяма част от притежателите на френски и немски коли. Те нямат елементарна обща култура, да не говорим за речник и поведение на пътя. Това е видно и от тяхните форуми. Работя в Стария град на Пловдив и имам контакти с хора от цял свят. Имам база за сравнение и ще ви кажа, че японците са, според мен едни от най- интелигелигентните хора, за разлика от западноевропейците. И смятам, че това е видно, както от колите, които произвеждат, така и от хората, които ги карат, така и от форумите им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се дразнила от ниското интелектуално ниво на голяма част от притежателите на френски и немски коли. Те нямат елементарна обща култура, да не говорим за речник и поведение на пътя. Това е видно и от тяхните форуми. Работя в Стария град на Пловдив и имам контакти с хора от цял свят. Имам база за сравнение и ще ви кажа, че японците са, според мен едни от най- интелигелигентните хора, за разлика от западноевропейците. И смятам, че това е видно, както от колите, които произвеждат, така и от хората, които ги карат, така и от форумите им.

Много е вярно това, и до сега мислех че само аз имам такова мнение, но сега гледам че това мнение има покрепата и от други хора, което ме кара да мисля че е наистина така............ :D

А за френски,италиански и германски коли или по точно европейски..........от много отодавна не съм срещал читава и грамотно направена евро кола............ :mad: Но така е, европейския комунизъм идва........... :mad: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но така е, европейския комунизъм идва........... :mad: :icon_censored:

щем не щем и ние ще сме в кюпа, но мисля че отделна част от хората ще си се запазим такива каквито сме и няма да има "свинщини" в най- добрия форум на :mitsu-smiley: фен клуб :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е айде сега пък вие, оплюхте всички!!! :D Не може всички, които карат европейски коли да ги сложим под общ знаменател. Ясно е, че японците са си доста напред с материяла и, че нашият клуб е в облаците, но все пак недейте така... А и не е нужно да сравняваме Мицу-форума с другите, за да го изкараме по-добър....той си е и без това!!!

А с това, че няма кадърно направена европейска кола- абе не съм съвсем съгласен, какво им е на VW примерно?!

(иначе аз имам много против италианските таралясници, щото отворихте темата де, ма айде да не почвам) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е небходимо дружното оплюване на другите марки да ни сплотява, има доста други неща.

 

Пренасянето на отношението към другите марки, върху хората които ги използват смятам че излиза от рамките на благоприличието и не носи полза никому - много от нас имат повече от една коли или са карали не само Митсубиши... Тъпунгери има навсякъде, както и умни хора - просто в по-големите общества са повече като абсолютна бройка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има една приказка че интелигентноста на планетата е константна величина, а населението постоянно расте :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е добре радвам се че не съм само аз :)

Колкото до форума - виждам че стила на писане и същността на въпросите и отговорите е на високо ниво и това е хубаво. Радвам се че намерих този сайт но още просто ума ми не го побира как може да няма раздел Л300 :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е добре радвам се че не съм само аз :)

Колкото до форума - виждам че стила на писане и същността на въпросите и отговорите е на високо ниво и това е хубаво. Радвам се че намерих този сайт но още просто ума ми не го побира как може да няма раздел Л300 :D :D :D

Може би не трябваше да подхващам тази тема, просто моите впечатления са такива. Не се палете толкова много. Нашият форум е страхотен, защото хората, които участват в него са такива. А по въпроса за колите, досега Митсубиши теглено с въже или по друг начин не съм виждала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

е добре радвам се че не съм само аз :)

Колкото до форума - виждам че стила на писане и същността на въпросите и отговорите е на високо ниво и това е хубаво. Радвам се че намерих този сайт но още просто ума ми не го побира как може да няма раздел Л300 :D :D :D

 

Здравей и от мен. Няма значение дали си на 17 или на 16. Важното е да се спазват елементарните правила на форума и пишещите тук да се бъдат толерантни към колегите си. В нашият клуб се толерира добрите обноски, възпитанието, писането на грамотен български език, обединени от идеята Мицубиши. Така всеки е полезен на другия и обменяме положителни емоции :icon_thumbup:

Ето например вече съм добавил и L200 и L300 в галерията на Pajero и Outlander :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето например вече съм добавил и L200 и L300 в галерията на Pajero и Outlander :good:

 

благодаря за което, надявам се да има и други горди собственици на Л300 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не трябваше да подхващам тази тема, просто моите впечатления са такива. Не се палете толкова много. Нашият форум е страхотен, защото хората, които участват в него са такива. А по въпроса за колите, досега Митсубиши теглено с въже или по друг начин не съм виждала.

 

Утре ще си тегля галанта от Казанлък до София /закъсах на Сливен и съм направил много клипчета/. Ще ги публикувам и ще видите Галант теглен през цяла България с въже. Малко е тъжно, но се случва :icon_crying: . Надявам се да го дърпам за последно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще си тегля галанта от Казанлък до София /закъсах на Сливен и съм направил много клипчета/. Ще ги публикувам и ще видите Галант теглен през цяла България с въже. Малко е тъжно, но се случва :icon_crying: . Надявам се да го дърпам за последно.

Това е изключително рядка гледка, трябва да го документираш като прецедент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

регистрирах се отскоро тъй като и от скоро се сдобих с :mitsu-smiley: форумът е страхотен и научавам интересни неща.ако бях ви открил по рано задължително щяхте да участвате в изборами на галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...