Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мъка, мъка, мъка....


Препоръчано мнение

Снощи в 12.30 един пияндурник с 1.96 промила помлял форда на комшията и моето колтче. Сутринта като разбрах ми стана лошо направо, верен другар от 10 години, подържано и гледано с толкова любов. Преди 2 дена му смених маслото на скоростите и минах годишен преглед. След час-два ще отида да го огледам но било блъснато отпред и от двете страни, тъпака с Голф GTI казал на полицаите че карал с 90-100...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти е търсела колата на пътя а гоУфа?

 

Съжалявам много Миленски....

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркирана на пътя, между нея и Голфа е било фордчето на комшията. От удара форда изхвърча назад блъска моята като я извърта перпендикулярно и отново я удря голфа. Поне така си го обяснявам, сега ходих да я гледам, не става за нищо, смачкана е отвсякъде - лява и дясна врата хлътнали с по 20-30 санта, коша хлътнал сигурно и той с толкова :( Форда тотално сгънат отзаде. Пича е ударил и едно Сузуки леко отзаде преди нашите.

Отидиде си колтчето, лека му пръст, 26 години на пътя а да го смачка един алкохолик като е паркирано. Смея да твърдя че едва ли имаше в БГ по запазен Колт МК2 от моя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам своите съжаления за случилото се :(

Колега, Колтът си се е преселил на едно по-добро място...

Без пияни шофьори, без дупки по пътищата, данъци, такси и винетки.

С усмихнати и грамотни майстори, гориво без примеси и благи масла.

Където Колтът ти ще си бръмчи на воля по вечните състезателни писти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам своите съжаления за случилото се :(

Колега, Колтът си се е преселил на едно по-добро място...

Без пияни шофьори, без дупки по пътищата, данъци, такси и винетки.

С усмихнати и грамотни майстори, гориво без примеси и благи масла.

Където Колтът ти ще си бръмчи на воля по вечните състезателни писти...

 

Амин! Запази си нещо за спомен, да ти напомня какви коли правеха японците едно време. А пияндето бял ден да не види...ПУ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей на такива малоумници да им отрежеш ръчичките и краченцата! Няма ли стълбове и дървета по вашата улица да се нацели там а е ударил колите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленски, съболезнования, братле!

Аз много трудно се разделям с колите си и разбирам мъката ти...... Карам ги обикновено докато издъхнат в ръцете ми..... И с тази ми кола така ще стане......

А тоя бял ден да не види!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съчувствието. Да попита, работата ясна че ще се взема друг автомобил, Колт ли Лансер ли ще видим, какво трябва да се направи за винетката, има ли вариант да издадат нова или да търся услугите на момчетата които монтират стъкла за да ми я прехвърлят. Как стои и въпроса с гражданската отговорност, трябва застрахователя да отбележи нов автомобил на полицата или?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един познат му бяха счупили предното стъкло и каза, че му дали нови стикери, като представил старите с парчета от стъклото..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-добре първо да се попита в пътното, преди да се направят опити за сваляне. Иначе ако се нагрее малко и се почне с остър нож да се захване се сваля, проблема е че част от серийния номер може да остане на стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо - съжалявам за колтчето..

Второ - на алкохолика, така или иначе прокуратурата ще му повдигне обвинение и ще има процес, защото с толкова алкохол подлежи на наказание по НК....

Вашия шанс в случая, на теб и на другите пострадали от ПТП-то, е да заведете граждански иск срещу него, за да ви плати щетите. Това може да стане и в наказателния процес срещу него, просто трябва да се срещнете с прокурора и той ще ви разясни какво да направите.

Ако вие се включите в процеса, като граждански ищци, той няма да може да мине на споразумение с прокуратурата, докато не ви изплати щетите.

Така че действайте, и успех!!!

 

П.П. За съдействие на местно ниво, можеш да пишеш ЛС на мен, или на Роско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценното инфо колежке, дано не се наложи но ако се стигне до съвет ще потърся контакт с теб или Роско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценното инфо колежке, дано не се наложи но ако се стигне до съвет ще потърся контакт с теб или Роско.

Не се колебай, имаме връзки в системата в Котел, ако видиш зор, обаждай се.....

Имаш му на моя телефона :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам го разбира се, дано не се наложи. Че работата неприятна - с момчето с многото водки което ги блъсна се познаваме, сестра му работи в съда , дано се разберем и работата се оправи без много шум и перипетии...

Емо, може ли да погледнеш това колтче във Варна е, говорих с човека преди малко, не е продадено и стои - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11265401899058035&f1=details .

Дизел е, бат Марин сигурно ще се зарадва че скоро беше писал че това е мотора. Но пък винаги може да му кача и бензиновия двигател ;)

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз какво да кажа приятел, като снощи се пребирам по магистралата със моя колт 1.6 мивек и съм го набримчил яко, и на среща ми куче, и след мен още 4-5 коли, и нито да спреш рязко да избегнеш удара, нито нищо. Натиснах спирачките ту на ляво, ту на дясно... Свиря, викам не бяга тоя пумияр и т'ва е. И ко да прая- рязнах го със около 90-100 км отлявата ми страна и пръснах бронята и фара, но мигача е здрав. Иначе калник и другите работи са добре, но сега ще ми седне към 500-600 евро, защото съм в Кипър. Направо ме заболя сърцето като я видях така ударена и да ти кажа, колата ми е за 6000 евро, защото е точилка и натокана :(((( Дано я оправиш твоята, аз ако съм тоя ще го ушамаря дет ти е ударил колата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ушамарването няма да оправи нещата, оня ден вечерта едвам спрях комшията, беше се напил от мъка тотално и тръгнал с един нож да го търси и заколи :icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Земляк, там сте шепа хора, най-добре е да се разберете....... Ако не можете преди да влезе той в съда - обади се. Нищо, че сестра му работи в съда.....

Нека да кажат и другите колеги, че моята връзка в застраховките е извън страната и не мога да проверя точно, но съм почти 100%сигурен, че при употреба на алкохол застрахователят отказва да плаща. И отиваш на вторият вариант - или да се разберете, или да го накараш да се разберете. А това ще стане в съда, няма как да мине на споразумение и да му се наложи пробация, ако не е платил щетите. А не мине ли на споразумение - влиза на топло..... и става още по-мазало.

Тъй де, обади се, ако имаш зор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ушамарването няма да оправи нещата, оня ден вечерта едвам спрях комшията, беше се напил от мъка тотално и тръгнал с един нож да го търси и заколи :icon_crying: .

Да бе, докарай си беля на главата..... Пийте си кротичко и напоително като истински балканджии и никакви шамари и ножове........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да не го шамари но поне да му плати там пари и от застраховката и да си направи колата момчето аз мойта утре ще видя к'во ще я правя :(((

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Дизел е, бат Марин сигурно ще се зарадва че скоро беше писал че това е мотора. Но пък винаги може да му кача и бензиновия двигател ;)

Сакън, недей да осакатяваш колтчето ..:D Този мотор си му е много добре и ще ти служи още дълги години..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се намира свободно време. Говорих с човека, каза че двигателя е в добро състояние, най-вече ме интересува състоянието на купето, колко е изгнило и така. Че моя нямаше и петънце ръжда... Че нямам време зе сериозни изкърпвания и боя. Хвърлил съм око и не един 96+, малко проблем имам да убедя майка си че не иска нещо с 3 врати а и била свикнала на старото да го кара...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...