Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Искате ли срещичка


Препоръчано мнение

  • Admin

Искате ли срещичка, че ви забравих как изглеждате и как ви звучат гласовете? :drinks:

Само контакти зад клавиатурата не си е работа :post:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

ДА разбира се! :D Време беше и аз си мислих, че е време вече за една среща!

 

Айде да се уговаряме! Май ще стане след Гергьовден щото до тогава са все седмици с по 3 почивни дни включително събота и неделя и народа ще предпочете някъде извън София да замине, но ако кажете събираме се и по-рано! :first: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДА разбира се! :D Време беше и аз си мислих, че е време вече за една среща!

 

Айде да се уговаряме! Май ще стане след Гергьовден щото до тогава са все седмици с по 3 почивни дни включително събота и неделя и народа ще предпочете някъде извън София да замине, но ако кажете събираме се и по-рано! :first: :drinks:

и аз съм на същото мнение Дани :good: Абсолютно е така и много съм навит за среща и даже вече със снимки и "по почин на Беларуския клуб" да си направим "диамантите" от колите ни, да ги снимаме от високо и всички да сме с новите фланелки :icon_thumbup: :mitsu-smiley: клуб :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е казано че само в софия трябва да се събираме. Дайте да идем по прованса малко! Аколкото повече презници - толкова по удобно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА...... :D стига само да определиме дата някаква и да се придържаме към нея............ :D Исках да се съберем и тези с по култовите бегачки, но май се оказва невъзможно засега, тъй като всеки си има ангажименти и т.н. :icon_blush: :icon_blush: Но дайте дата, а аз ще им кажа по телефона за нея и ако могат - да дойдат....... :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Винаги се радвам, когато има срещи! Но нека да е след празниците, защото доста хора ще пътуват на някъде (включително и аз :) ). Ще е много хубаво ако успеят да дойдат и няколко от бегачките, които Пламен се опитва да събере! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз мисля в началото, или в средата на май за една голяма национална среща. :bg:

Нека помислим за Доспат, Цигов Чарк..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля в началото, или в средата на май за една голяма национална среща. :bg:

Нека помислим за Доспат, Цигов Чарк..... :)

То хубаво , но май месец е дъждовен месец , това е първото, второто е че дотогава няма да са оправили пътищата ,особено в тоя район, ходил съм много пъти и за това ви казвам.........и последното е по лични причини..........ще женим 3 мои приятели :hysterical: :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здраве да е. Няма да правиме повече срещи и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здраве да е. Няма да правиме повече срещи и така.

Нещо не можах да разбера това последното ....... :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Дъждът по-принцип не би трябвало да ни плаши. То не е гаранция че и юни и юли няма да вали. Иначе аз ходих до Цигов Чарк преди 3 седмици и пътят беше добър (през Пазарджик), само на няколко места докато минаваш през града е кофти. Иначе сватбите са сериозно нещо :D .

 

Мен също ме притеснява последното мнение на Светльо :( ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам в предвид, че миналата година на 15 май направихме национална среща, на която се събрахме около 15-20 коли. Ако бяха дошли почти всички хора може би щяхме да сме двойно. Тогава си пожелахме следващата година да сме още повече.

От нова година не сме се събирали клуба, изключая тест драйва, защото той беше само за членовете.

Не обичам да правя сравнения, но други клубове правят срещи всеки месец и имат определена дата. Някой правят вече и събори! Аз мисля, че директните контакти са ползотворни и едва ли някой се съмнява в това. Но доста разредихме срещите и ако тепърва се разбираме евентуално за юни се оказва, че тази тема е излишна....

Както и да е. Живи и здрави вероятно ще мислиме за морска среща. Ако се разберем въобще за нея..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, няма проблем да се правят срещи, но чакахме времето да се постопли малко............. :D сега се постопли и е време да се правят срещи и това не пречи да се направи една такава в София , а националната да се прави по нататък.............. :D просто сега има празници и момента е неподходящ за това............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Добре де, след като няма да могат да се съберат тези с бегачките и след като има празници не е ли най-удачно, когато отминат тези великденски празници и възможно най-скоро след тях да направиме направо една национална среща. Имаме си вече отворена тема и нека всеки да каже кога ще му е най-удобно. То е ясно, че винаги ще има някой, който няма да има възможност да присъства. За мен лично след 06.05.2006 всеки момент до края на месец май ми е удобен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз се съгласявам веднага :icon_cheers: . Тъкмо може и някое агънце да врътнем :icon_n_licklips: . :essen: Доспат или Цигов Чарк са много добри предложения. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Ха -ха любимата ми темичка! Точно онзи ден се срещнахме с Kolo и обсъждахме че отдавна не е имало среща и че е време,и моя аргумент беше че ако има такава ще е след предстоящите празници и дано вече да има.Сега виждам и темата тук и разбирам че явно на всички им се иска една среща.Аз мисля че една общонационална среща в някой голям град ще е най-добре,преди да са започнали летните отпуски и работата по морето.Ако дотогава и тениските са готови-перфектно.

Най-добре да е 14 май общонационална, макар че за среща в София става и 30 април.

Като се разгледат уикендите се получава следното-

22-23.04-великден

29-30.04-без празници

6-7.05-гергьовден

13-14.05-без празници

20-21.05-предстоящи балове и после цяла седмица суматоха.

Спешно трябва да решаваме коя седмица да се съберем, или да се пусне директно тема за общонационална и всеки да може да си направи сметката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...да се пусне директно тема за общонационална и всеки да може да си направи сметката.

:mitsu-smiley: С това съм съгласен. Обаче това, че на 29-30 няма празници не е много вярно, защото на 01.05 не се работи и се събират 3 почивни дни, което означава празник :D и който има възможност вече си е направил сметката да пътува някъде. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е казано че само в софия трябва да се събираме. Дайте да идем по прованса малко! Аколкото повече презници - толкова по удобно!

Дружинка, наистина не е толкова страшно да се видим! Дори да не успеем да се сберем някъде в прованса, не виждам какво ни пречи да се срещнем тук (има достатъчно кръчми и ливади край София) ! Може би трябва да пуснем анкета и всеки да цъкне седмицата, в която няма да пътува ... или ... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap:

Най-добре да е 14 май общонационална, макар че за среща в София става и 30 април.

Като се разгледат уикендите се получава следното-

22-23.04-великден

29-30.04-без празници

6-7.05-гергьовден

13-14.05-без празници

20-21.05-предстоящи балове и после цяла седмица суматоха.

Спешно трябва да решаваме коя седмица да се съберем, или да се пусне директно тема за общонационална и всеки да може да си направи сметката.

наистина изглежда, че на 13 или 14 май е най- походящо. Отпочинали от едни празници и преди подготовка за други ние ще си направим нашия празник с излъскани коли, хубави снимки и надявам се нови фланелки ще бъде националния празник за българските :mitsu-smiley: фенове. Това е моето мнение :good: Да решаваме и това е :icon_thumbup: :drinks: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Имам да показвам нова вече окончателна музика,нови джанти така ,че давайте дата :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...