Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Така ли "трака", ако повдигачите са проблемни?


Препоръчано мнение

Ето го въпросния клип:

Това ли е звукът, който се чува, ако имаме проблемни повдигачи?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Това ли е звукът, който се чува, ако имаме проблемни повдигачи?

Не, това е шумът когато имаме проблем с биелните лагери или с прескочили зъби на ангренажа..:icon_crying:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, това е шумът когато имаме проблем с биелните лагери или с прескочили зъби на ангренажа..:icon_crying:

Благодаря за отговора! Надявах се да съм уцелил, но уви! Много ми се искаше да го чуя звука от проблемните повдигачи преди да започна да си търся по-сериозно Carisma, но със сигурност и този звук ще избягвам при огледите :)

Ако модераторите решат да трият!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така трака моето Mitsubishi. Колко е сериозен този проблем? и колко скъп за ремотн :-) Карам така от 3,000 км... мислих, че някаква пластмаса трака.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то колега като се замисля.......като си търсиш кола се моли да и тракат повдигачите, че са най-евтиното нещо дето може да се разтрака. Макар че много рядко се случва да се разтракат точно повдигачи при този двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва набито ухо щото аз разлика между това тракане и тракането на всяка друга ГДИ Каризма (вкл. и моята) дето съм чувал не виждам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това най-добре нищо да не й трака и хлопа, а ако се появи нещо - вярвай ми ти ще си първия човек, който ще разбере за това :D

Само да се стигне до момента на покупката, че вече на няколко пъти ми се объркват плановете ... :icon_crying:

Току-що видях, че съм допуснал една грешка в заглавието - направил съм едно неумишлено повторение. :icon_blush: Моля да ме извините и някой от модераторите ако може да я оправи, защото лично аз не намерих от къде :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те "пеканите" автоджамбази имат трикчета да спират тракането времено, така че ако намериш ГДИ и не трака... бягай ;)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така трака и мойто :mitsu-smiley:, като не съм го карал няколко дена :icon_censored:

 

http://www.sendspace.com/file/xra183

 

Ако се изгаси и запали наново тракането почти изчезва веднага след това. Също ми е интересно от какво се получава звука при изгасяне на двигателя?

 

Тук пак го има същия шум: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=11038&st=60&p=123864entry123864

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз повечето ГДИ-та които съм видял тракат като дизели :) Не, че са били много, но точно това ми е направило впечатление... Колега купи си една каризма с 4Г92 мотора, там няма такива ядове :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тракат защото никои не прави нищо......само иска да кара, ама няма да стане. Поне профилактика да се прави и ще е в пъти по-добре.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...