Премини към съдържание

За какъв модел бихте сменили вашето Мицубиши ?


Guest EvoFen

Препоръчано мнение

Aз искам 3 модела новото Еволюшън мивек , Галант този японския , че американския не ми харесва и едно Паджеро за планината през уикенда. :icon_thumbup:

Редактирано от Емил Димитров
Редактирано заглавие
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам 3 модела новото Еволюшън мивек , Галант този японския , че американския не ми харесва и едно Паджеро за планината през уикенда. :icon_thumbup:

 

Аз искам още един Галант за резерва. Ще си го държа в гараж за черни дни :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам още един Галант за резерва. Ще си го държа в гараж за черни дни :D

 

Не ме дразни , че като ти видя колата полудявам бе човек ! :first:

Само Галант ли ще си избереш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам 3 модела новото Еволюшън мивек , Галант този японския , че американския не ми харесва и едно Паджеро за планината през уикенда. :icon_thumbup:

Ти си пределно скромен :D Я направо си вземи и един eclipse кабрио за през лятото за морето. Така де пълен комплект :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си пределно скромен :D Я направо си вземи и един eclipse кабрио за през лятото за морето. Така де пълен комплект :icon_thumbup:

хехе и аз съм за еклипса кабрио много ми харесва

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееее....искам една EVO 8 и една EVO 5 ( и тройката ми харесва, ма да не прекалявам); GT 3000; и върха на сладоледа- Galant( ако ги имам другите, и без него ще мина, ма ми е под кожата)! Ми това си е, въпреки, че почти всички ми харесват! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята Carisma небих я заменил. Но бих взел един COLT за да мога да превозвам кучетата си с него . :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...аз го разменям мойто за един Hummer H2...

...или за последен модел Галант;))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за.....................Галант :D Имах и Еклипс, и то Спайдер кабрио 2003 година, но не ме кефеше особено, това си беше кола за младежта, аз обичам по практичните :mitsu-smiley:

Бих се хвърлил и на Паджеро или Л200, много ме кефи Л200 предишния модел обаче............... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Silveria ...абе тоо твоя колт прилича на Мазда 121... един прятел има такава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е този красавец за през week-end'а Colt SR 4X и мойто колтче си върша работа през седмицата. :rolleyes: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D cawo нещо си се объркал. На тая снимка може и да се заблуди човек щото е странично сниман и е мрачно .. ама потърси снимки на Colt 97 >> да видиш дали си мязат :no2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...да де аз за снимката имах в предвид, че прилича на 121 , иначе не мяза много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: VR4 тотално ми е взел акъла :wacko2: . Все още с мъка гледам снимките в онази тема... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесват новите COLT-чета.. ееееех

Въпреки че свикнах с LANCER-а и не бих отказала един новичък. Говорете вие че са грозни. Мене ще ми е грозно и ще си го карам! Таман като ме зяпа някой на светофара ще знам че по мене се заглежда, а не по колата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХАХА, bone, предупреждавай друг път за такива пост-ове, че се заклещих под бюрото от смях! Пожелавам ти да си имаш това сладко ново COLT-че още тази година! И на мен си ми харесва и никак не бих се отказала от такова ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таман като ме зяпа някой на светофара ще знам че по мене се заглежда, а не по колата :icon_dance:

хахахахах !! Добре го каза тва ......хаха~ :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами..то има много хубави :mitsu-smiley: .... :icon_angel:

бих си направил моито колтче да изглежда така:красавец ..

бих си взел и едно такова животно да си се возя през weekend-a :D ....

и все пак като говорим за :mitsu-smiley: и за :plane: ... това е колата... думите са излишни ... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...