Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Анкета за новите тениски на клуба


Нови тениски на клуба  

31 гласа

  1. 1. ??? ??????? ???????????? ?? ???? ??????? ?? ??????

    • ??????? 1
      7
    • ??????? 2
      4
    • ??????? 3
      3
    • ??????? 4
      9


Препоръчано мнение

Срам - не срам, пак ще помоля тениските да не са прекалено панаирджийски ... ако може... :icon_blush:

Първите си бяха с най-хубав дизайн. Цветът на самите тениски може и да е различен. :sorry:

 

Направете като старите тениски но червени, черни и светлосиви и въпроса е уреден.Повече няма какво да си говориме по хубави от тях няма! Който иска да поръчва ,който не иска си е негов проблем чисто и просто няма да има фенска фанелка и толкоз :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Направете като старите тениски но червени, черни и светлосиви и въпроса е уреден.Повече няма какво да си говориме по хубави от тях няма! Който иска да поръчва ,който не иска си е негов проблем чисто и просто няма да има фенска фанелка и толкоз :rulez:

 

 

Става, само изображението да прилича на Мицубиши, а не на Форд Фокус. Т.е. да се стилизира по същият начин това на Галанта и да се отреже наполовина... Иначе са много хубави старите действително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mitsu пак в крайности отиваш и почваш да нареждаш. Както се видя има и хора който искат от другите типове. Хора разни, мнения също .. аз лично далеч не смятам че старите са най-добрите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става, само изображението да прилича на Мицубиши, а не на Форд Фокус. Т.е. да се стилизира по същият начин това на Галанта и да се отреже наполовина... Иначе са много хубави старите действително.

 

http://www.mitsubishi-cars.co.uk/images/ne...t/colt_logo.gif с контурите на Галант ще бъде супер.Това май са вектори, но на колт.

 

mitsu пак в крайности отиваш и почваш да нареждаш. Както се видя има и хора който искат от другите типове. Хора разни, мнения също .. аз лично далеч не смятам че старите са най-добрите

 

не нареждам а казвам. Погледни анкетата и ще разбереш.Знам че на теб ти харесват метъл мотиви с рисувани гърбове метр на метър и невиждам кой освен теб ще облече такава тениска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам анкетата .. виждам че 3-ма са избрали номер 1. Аз съм 4-тия, понеже тъпия форум не ми даде да гласувам по незнайни причини. Писах ЛС на админа но не получих отговор. За номер 2 има 1 желаещ който също спада към хората които предпочитат по цветни тениски. Има и 3-ма за номер 3 .. мисля че не е като да няма мнения. А що се отнася до "метъл мотивите" (за които не са видяли "метал мотива" е една мацка в гръб с страшно дупе .. толкоз е метълско че направо ще ме изключат от клуба на металите .. ) пак неподготвено изказване от твоя страна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Silveria, срамота е! Първо, НАШИЯТ форум не е тъп. Второ, мери си не само приказките, но и картинките, моля те. Не искам да си навличам гнева ти, но се надявах, че си разбрал - тук сме се събрали фенове на марката "Митсубиши", а не позьори. Нашата цел е да си помагаме, а не да скандираме с думи или облекло "вижте ни! вижте ни!!!". А задници (много се извинявам), домашни любимци и вериги нямат място по нашите гърбове. Ако някой иска да носи такава тениска - нека си поръча или изработи. Не виждам защо всички трябва да се маскираме на мургави сънародници след шопинг-тур на Женския Пазар. Все пак така наречените "рекламни сувенири" или "материали" отразяват същността на клуба. Той не е местната дискотека, а институция.

Пак казвам, нямам за цел да те ядосвам, а да ти покажа не само моята гледна точка.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не си мериш приказките? Откак си влезнал в клуба само смърдиш.Изцапа темата за баба марта и нарече празника езичен още толкова спамна ,сега говориш глупости и обиждаш форума.БАН ! :icon_n_bann:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

pilcho не си разбрала нищо:

1. Под тъп форум имам предвид Invision Power Board-a. От личен опит понеже подържам няколко сайта му знам косурите и недостатъците. И в крайна сметка това беше просто гневното ми обръщение към него.

2. Тениската с въпросната мацка я бях пуснал на снимка за да покажа какво имам предвид под големина на логото отзад, това беше в етапа когато още мислехме как да изглеждат тениските. НЯМА НИЩО ОБЩО с това че аз съм искал тениските да изглеждат така. Като допълнение ще добавя че тази тениска струва $25 и няма нищо общо с женския пазар. Незнам честно от каде си го съчини това и мисля че нещо си насъбрала и си го изкара на мен ..

3. Смятам се за фен на Mitsubishi и ако думата "позъор" е за мен, бих те помолил ти да си мериш приказките.

4. Ако някой се е засегнал да ме извинява. pilcho - не ме ядосваш споко :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа.............колеги, много я разводнихме нещо, всеки има притенции някакви,то се е видяло че никога няма да се стигне до едино решение, но все пак проявявайте толерантност някаква ............. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа.............колеги, много я разводнихме нещо, всеки има притенции някакви,то се е видяло че никога няма да се стигне до едино решение, но все пак проявявайте толерантност някаква ............. :icon_crying:

 

 

Нека вземем пример от японците. Ако бяха толкова разногласни и ако се скарваха за всеки детайл от Мицубишитата, нямаше никога да напраят прекрасните си модели... :D Иска се градивен компромис ориентиран към краен резултат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става бе хора? Опитваме се да се допитаме до хора които искат да носят дреха на гърба си отъждествяваща се с фен клуб на автомобили които всички харесваме , а не костюми за филмови награди или рали състезания!

Какви са тези изяснявания на отношения? Не стигайте до крайности, моля.Не забравяйте добрия тон, ако обичате.

Без значение социалната или политическа принадлежност, тук трябва да изберем дреха която да носи ХАРАКТЕРА И КОНЦЕПЦИЯТА НА МАРКАТА :mitsu-smiley: ! Дали ще я носите всеки ден или само на срещи избора е ваш.Има хора на които не прилича такъв lifestyle и те ще бъдат с тази дреха само на срещи на клуба, но има и дръг кръг от хора за които автомобилите са начин на живот и те не биха я сваляли от гърба си. Целта е това което ще изберем да е супер характерно за марката и да кара хората да заглеждат по деталите ,които ще бъдат надписи с адреса на форума .Все пак тук сме фенове на една марка автомобили контактуващи помежду си в интернет пространството,а не противници или фенове на футболни отбори или музикални групи. За да е стилно не трябва да търсим големия контраст като черно или тъмносиньо .

Ето това как ви се струва на сиво с черни букви и и червено лого,.http://picvalley.net/show.php?2006/04/20/8...a911da8022f.jpg

Или нещо подобно ,но с Галнта който си е мания за мен и голяма любов.

Доста си поиграх, макар че детайлите могат още да се изчистят, но визията на този автомобил е супер характерна и запомняща се и далеч по-съвремена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, успокойте се всички pls! Мисля, че всички разправии са абсолютно излишни! Още веднъж предлагам да изберем визия на тениска с мнозинство.

 

Доколкото виждам старият дизайн е събрал най-много гласове. Нека да се предложи още един вариант и да ги изпратим на балотаж двата.

 

Смятам, че новата анкета не се нуждае от мнения, а от гласуване.

 

Призовавам още един път всички да запазят добрия и колегиален тон, за да не се изнервя обстановката за глупости.

 

По-добре да останем без тениски на клуба, отколкото да се изпокараме заради тях. Казах! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Според мен трябва да сведем различните варианти до минимум! Най-добре ще е да са 2, като изключим тия(ултра грозни според мен) Еклипс-и.......или пък 3 варианта: 1. старата тениска; 2. Тази с концепта; 3. тази с Галанта. На мен лично, най-много ми допада идеята с Галанта, защото си е емблематичен модел на :mitsu-smiley: и някак си ми седи по хубаво от концепта, а пък старата фланелка, въпреки, че е изчистена и красива, си е доста постна. Хубаво би било фланелката да е друг цвят вместо сивото...примерно червено или черно или бяло(за да живне малко) и от там да зависи какъв цвят ще са колата, емблемата и надписите. А пък с размера на самите изображения май не трябва да прекаляваме, важното е ние да си знаем какво има на тях. :rulez: И дайте да решаваме без да се караме, защото ако не побързаме, ще стане време якета :mitsu-smiley: да си правим. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

:mitsu-smiley: На срещата в събота пак се отвори тема за тениските. Стана ясно, че единствено разногласията между нас са причината до този момента да нямаме тениски. Анкетата е пусната преди повече от месец, варианти за тениски се обсъждат много преди пускането на анкетата, лятото дойде и бързо ще отмине а ние от Мицубиши Фен Клуб все още нямаме тениски :icon_hmm: . Ясно е, че толкова много хора няма как да мислят като един и винаги ще има различни мнения, затова дайте да спрем до тук с приказките и да изберем 2 от 4-те модела, които са събрали най-много гласове и да ги направиме. Това са тениски с Мицубиши и всички са красиви. Не вярвам някой да го е срам да носи, който и да е вариант. Правиме 2 модела и така всеки ще има избор. Ако има някой недоволен (в което се съмнявам) - клубът се разраства и догодина може да се наложи да си направим нови и дано тогава му допадне някой от бъдещите модели. 1-ви и 4-ти събраха най-много гласове и предлагам всеки да каже по колко иска и да действаме, защото ще стане време за Мицубиши якета. Проекта с Галанта така и не успя да придобие завършен вид и предлагам да го оставиме за догодина. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен на 2 варианта, и бих си взел и от двата. А и тъка които не харесва единия ще може да си вземе само от другия което не е лош вариант, точно така и ще има по малко недоволни, ако има такива. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повече от раумно е вариантите да бъдат два. Не разбрах обаче, дали остава в сила онова, което в процеса на обсъждането бе споменато - че всеки от вариантите би могъл да се изпълнява върху тениски с различен цвят. Ако е така, би било чудесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Значи изясниха се следните неща:

 

1.Няма проблем тениските да се изпълнят в 2-та избрани от нас варианти.

2.Няма проблем тениските да се изпълнят в 2 или 3 цвята.

3.Няма проблем тениските да се изпълнят в каквито размери поискаме от "М" до "XXL"

Дано това да устройва всички ни :good: !

 

От нас се изисква:

1.Да уточним по колко бройки от вариант ще искаме (не ни искат никаква минимална бройка).

2.Да уточним колко варианта ще искаме.

3.Да уточним самите варианти (размера на изображението, брой цветове...)

Когато уточним тези неща ще изпратя проектите във тази фирма и тогава вече ще ни кажат конкретна цена на една тениска.

 

Сега ще ви дам примерни цени:

4-ти вариант ще струва около 7-8 лева със тениски от същата фирма. Без тениски цената пада с около 4.5 лева на бройка.

 

1-ви вариант ще струва около 10 лева, защото цветовете, които се използват са повече. С наши тениски цената отново пада с около 4.5 лева.

 

Размерът на самите тениски, както и цветовете им не оказват влияние върху цената. Изключение прави бялата тениска, която ще струва с 50ст. по малко. Пак казвам че това са примерни цени и ги казвам за да се ориентирате кой колко бройки ще има възможност да поръча. Възможно е леки отклонения надолу или нагоре, но това ще стане ясно когато занесем 2-та окончателни проета и се разберем за бройката. Дано да съм бил ясен :) .

 

Мисля че никой няма да има нищо против 2-та окончателно избрани от нас проекта да са 1-ви и 4-ти. Огледайте ги отново внимателно и всеки, който иска да си даде заявката в тази тема. Надявам се в началото на другата седмица да мога да дам общата заявка във фирмата. Само ще помоля Светльо или ако има някой друг, който да е бил в тази фирма да каже дали е добро качеството на тениските им или трябва от друго място да вземем тениски. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз искам и от двата варианта по една бройка с размер "L" :good: :mitsu-smiley: :first:

За мен от двата модела по една размер М. Кажете по какъв начин трябва да ги платя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли да се намери едниииичка XS за мене? Или аз да си донеса само да ми я напечатат със ситото за вашите?

Размер М ползвам само за нощници като ходя на командировка, а това е светотатство в случая :icon_blush:

 

Ако само това са размерите наистина, тогава една L от вариант 4 да изненадам баща ми :icon_thumbup:

И верно - на кого плащаме и как?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен от двата модела по една размер М. Кажете по какъв начин трябва да ги платя?

 

 

 

Практика е в нашия форум да доставям рекламните материали и картите (за намаления, клубни) на колегите от клуба намиращи се в Пловдив и Ст.Загора! :D

 

На място се оправяме с парите и разбира се се :drinks: !

 

 

 

Аз ще искам 2 тениски и може би размера ще е XL или XXL незнам по кой стандарт са...

 

А ако са китайски размер ще са XXXL ! :icon_blush:

 

 

 

П.П.Може би, Бояне, ще дойда с теб във фирмата да им видя мострите, само ще се чуем предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...