Премини към съдържание

Смляха ми Рънарчето


Препоръчано мнение

Лоша работа,Валка :icon_crying: ...Вие да сте здрави!

 

Ама наистина ли нестава нищо от колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тенекий се купуват,живот и здраве не!Брате, малкия дявол е бил.Гледай на нещата по философски!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на обят останах без кола , един селянен спря на светофара във мен исках да кача снимки но нещо не ми дава

Рънърчета се купуват, а защо не и Галант .. :)

Важното е да няма жертви.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще пратя снимките на Роско и той ще ги качи ,а бат`Марин ще го помоля като ги види за професионално мнение ,защото тука наште майстори направо ме пратиха да си търся нова кола като я видяха :icon_blush:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рънърчета се купуват, а защо не и Галант .. :)

Важното е да няма жертви.. :icon_thumbup:

Освен че се купуват - виж дали може да се направи, че на сватанака очите му все в тебе гледат

 

http://rosko1306.snimka.bg/automobiles/echik.495538.18420425

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задна врата и броня знам къде има, от Вагон са но ще станат ми се струва. Че и цял Вагон с блокирал двигател след основен ремонт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен че се купуват - виж дали може да се направи, че на сватанака очите му все в тебе гледат

 

 

Аз като прочетох заглавието и това което са казали местните майстори, очаквах нещо наистина смляно да видя, а то като го гледам може и така да се кара... :D

Снимките са малко аматьорски, :icon_tongue: (само на 11- та се вижда горе- долу за какво иде реч) но като гледам, не е никакъв проблем да се направи колицата..

Пък и по другите снимки си личи, че е свикнала на удари .. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, тц... Ечик тоя не го ли хвана за гушката... Важното е, че си жив и здрав братле!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брата, му е направил главата мека, сигурен съм...

Важното е да сте живи и здрави, брат!

Марин ще я оправи по-бързо от колкото си представяш! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега важното е че си жив и здрав ... А тия майстори дето са ти казали че това не се прави им прати много поздрави и да си хварлята тапиите за тенекеджии ако имат такива ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз очаквах да е по-лошо, ама като видях снимките - а и след коментара на батко ми - направо му я карай.

Задната врата от Вагон няма да стане, но има едно ранърче тук за части, ще ти пусна линк по-късно. Нещо не ми отговори на един мейл продавача, ама ми трябват 2 пластмаски и сигурно затова. Ако се решиш, брат, колата е тука, мога да ида да я видя, че ако се наложи - и частите ще доставя на Марин....

Хайде, горе главата, няма да го оставим Ранърчето да си отиде току-така....

 

Ето линка: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=16294&st=0&p=171323&hl=velikotarnovski@gmailcom&fromsearch=1entry171323

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно, но важното е, че сте живи и здрави!

Аман от "шофьори"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и ви благодаря за съчуствието и успокоителните думи ,наистина малко ме поуспокоихте , а тукашните майстори имаха предвид ,че ремонта ще излезе нерентабилен защото купето е много усукано , а и на снимките които направих набързо наистина не си личи колко е по ударена колата , а колкото до саморасправата Емо виж Дани как ме познава по добре , играх му съчетание със бухалка и то на два пъти ,единият веднага след удара но истината беше точно когато му бях ударил 4-5 бухалки и викам "Вальо спри се" и жената ревна детето ударено и тогава ми падна пердето , да видите два метра-150кг как бяга и обикаля кръстовището а аз отзате къдет сваря , абе дано някой не ни е снимал

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвани го този мърльо да ти финансира ремонта....:mad:

 

Абе Вальо, какво ще финансира- направо да го купува Рънърчето за десетина хиляди и да си го ремонтира, ако иска!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

играх му съчетание със бухалка и то на два пъти

С коя от двете бухалки ? Късата или дългата ? .. :D :lol:

При това положение май няма да можеш да го хванеш да спонсорира ремонта..

Трябвало е да прескочиш съчетанието с бухалките.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вальо как е детето? Рънъра ако е посукан се опъва или се прави или тотална щета.

Съжалявам за случилото се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...