Премини към съдържание

Здравейте всички


X-basss

Препоръчано мнение

Здравейте на всички почитатели и спобственици на галант!Мога да кажа с гордост, че вече и аз съм собственик на Галант (2,0 136к 1999г комби) и много се радвам че вече съм и във форумът!От много отдавна чета тук мненията ви и всичко за тези коли и има много хора които знаят какво пишат и какво да пишат,за което най-искренните ми адмирации и поздравления!

Естествено имам и едно малко въпросче...къде мога в русе или във варна да се закарам колата да е прегледат,да я закачат да и видят компютарът,но мястото да е надежно и да не режат глави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Пък вземи и сложи някоя снимка да и се порадваме и ние :good: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото,а отностно снимките още не ми е останало време да я снимам(до оня ден регистрации и т.н.) но веднага щомо е щракна ще кача снимките:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега!!! Безброй безавариини километри ти желая!

 

ПС: Снимкииии :D

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ха честито! И Добре дошъл на поредния галантен мицу-гларус. Направо идвай на гларуската среща в неделя да представиш новото попълнение. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Да не е черен Галанта,че такова комби видях скоро,направо мечта.В неделя има среща в Русе,заповядай да се запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ха честито! И Добре дошъл на поредния галантен мицу-гларус. Направо идвай на гларуската среща в неделя да представиш новото попълнение. :rulez:

 

С удоволствие бих дошъл,но съм във Варна и няма просто как,другият път съм на линия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих дошъл,но съм във Варна и няма просто как,другият път съм на линия

Колега, въпросната "гларуска среща" е точно във Варна, отивай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...