Премини към съдържание

Ако някой иска нисък еклипс 1г


Препоръчано мнение

Здравейте, ще си поръчвам пружини от ибей и ако някой иска да направим комбина заедно, да поръчаме два комплекта и да си разделим доставката, да пише. Става въпрос за 2 вида:

 

1. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/89-94-MITSUBISHI-ECLIPSE-MEGAN-RACING-LOWERING-SPRINGS_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19b6169be3QQitemZ110429117411QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

2. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-Dropzone-lowering-springs-89-94-Eclipse-Talon-2wd_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5883b2c5fcQQitemZ380166653436QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

Още не съм разговарял за доставката. До няколко дни мисля да си поръчам и да разбера колко ще е тя. Ако някой е заинтересован - 0889593561 Добри

Редактирано от tcarev
адски много пунктуационни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добри, ползвай точки, за да разделяш изреченията, както и запетаи в самите тях! Също така използвай и главните букви!

 

Нека да пишем грамотно и даваме пример на другите, които четат темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

гледал ли си готово със пружини амортисьори и тн колко пари ще са ?

Редактирано от defjam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще си поръчвам пружини от ибей и ако някой иска да направим комбина заедно, да поръчаме два комплекта и да си разделим доставката, да пише. Става въпрос за 2 вида:

 

1. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/89-94-MITSUBISHI-ECLIPSE-MEGAN-RACING-LOWERING-SPRINGS_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19b6169be3QQitemZ110429117411QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

2. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-Dropzone-lowering-springs-89-94-Eclipse-Talon-2wd_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5883b2c5fcQQitemZ380166653436QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

Още не съм разговарял за доставката. До няколко дни мисля да си поръчам и да разбера колко ще е тя. Ако някой е заинтересован - 0889593561 Добри

 

Колко горе-долу ще е доставката , аз съм си харесал вторите , стига да има и други колеги които ги искат ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре само, че вторите ми казаха че няма да ми го доставят ама за първите чакам да ми кажат. Питаха ме за адреса, дадох им го и чакам отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи първите според мен. Вторите не съм ги чувал изобщо като марка...

Меган Рейсинг правят доста добри неща и на поносими цени. Аз карам с тяхно гърне и също така мисля да си поръчам от тези пружини но ... не сега :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Добре само, че вторите ми казаха че няма да ми го доставят ама за първите чакам да ми кажат. Питаха ме за адреса, дадох им го и чакам отговор.

 

Нещо ново с пружините ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи първите според мен. Вторите не съм ги чувал изобщо като марка...

Меган Рейсинг правят доста добри неща и на поносими цени. Аз карам с тяхно гърне и също така мисля да си поръчам от тези пружини но ... не сега :(

 

Това с меган рейсинг си е малко като руска рулетка. Може да уцелиш, а може и да не уцелиш. Чел съм доста критики и хора, които са си патили. Други пък са доволни. Аз бих взел Eibach, нищо че са по-скъпи. Те са част от най-добрия кит койловъри за DSM - ground control

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с меган рейсинг си е малко като руска рулетка. Може да уцелиш, а може и да не уцелиш. Чел съм доста критики и хора, които са си патили. Други пък са доволни. Аз бих взел Eibach, нищо че са по-скъпи. Те са част от най-добрия кит койловъри за DSM - ground control

 

Лео , няма спор , че Аибах са наи яките пружини , карам с такива старото ми е36 , нямат мърдане по завои и по неравностите , дори и когато колата се отлепя от земята , ама за еклипса идват около 300-400 лв , за жалост :( . Засега имам по-важни части да купувам по двигателя :) . Може и тези да ми свършат работа засега , надявам се .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ами да ви кажа видях ,че мойте и 4-те са Eibach , но скоро ми се счупи предна дясна и то не от влизане в дупка а при потегляне изпука нещо и сега си карам със счупена предна пружина.

На някой ако му се намират чифт предни ниски пружини употребявани или нови да ми пише :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...