Премини към съдържание

Търся транспорт (автовоз) от Англия


Mitsubishi

Препоръчано мнение

Колеги, купих си Митсубиши от Англия и търся някой да ми го докара до България. С десен волан е, но ще му се обръща волана, защото такива с ляв волан няма произведени. Ако познавате сигурен човек, моля да ме информирате. Към момента имам три оферти, но и тримата не могат да тръгнат за Англия преди началото на март месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, купих си Митсубиши от Англия и търся някой да ми го докара до България. С десен волан е, но ще му се обръща волана, защото такива с ляв волан няма произведени. Ако познавате сигурен човек, моля да ме информирате. Към момента имам три оферти, но и тримата не могат да тръгнат за Англия преди началото на март месец.

Шуреят ми в момента работи и живее в Брайтън, на около 50 км. от Лондон. Притежава всички категории, в т.ч. Д и Е, и има опит в докарването на коли от Англия - през последни две години си идва през лятото в България с коли с десен волан.Колега, напиши каква е твоята оферта за докарването на колата, може и на Л.С., и аз ще предам предложението ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шуреят ми в момента работи и живее в Брайтън, на около 50 км. от Лондон. Притежава всички категории, в т.ч. Д и Е, и има опит в докарването на коли от Англия - през последни две години си идва през лятото в България с коли с десен волан.Колега, напиши каква е твоята оферта за докарването на колата, може и на Л.С., и аз ще предам предложението ти.

Данчо, благодаря за предложението! Извинявам се, но съм пропуснал да спомена, че търся човек с автовоз, защото така ще спестя половината от разходите, които ще отидат ако се кара на ход. Казаха ми, че Галанта гори 15/100 извънградско :icon_doh: . Имайки в предвид този факт, не ми се иска да идва на ход.

Още веднъж се извинявам.

 

П.П. Написал съм, че търся автовоз, но само в заглавието на темата.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, благодаря за предложението! Извинявам се, но съм пропуснал да спомена, че търся човек с автовоз, защото така ще спестя половината от разходите, които ще отидат ако се кара на ход. Казаха ми, че Галанта гори 15/100 извънградско :icon_doh: . Имайки в предвид този факт, не ми се иска да идва на ход.

Още веднъж се извинявам.

 

П.П. Написал съм, че търся автовоз, но само в заглавието на темата.

До къде я докара с тоя автовоз бре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До къде я докара с тоя автовоз бре?

Намирам автовози, но явно много коли се карат от Англия, щото не могат да ми я докарат преди началото на март.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намирам автовози, но явно много коли се карат от Англия, щото не могат да ми я докарат преди началото на март.

 

 

Да, и докато събираш оферти, старите вече отиват към средата на март... И аз имам една такава дето гори 15 извън града на път за БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, купих си Митсубиши от Англия и търся някой да ми го докара до България. С десен волан е, но ще му се обръща волана, защото такива с ляв волан няма произведени. Ако познавате сигурен човек, моля да ме информирате. Към момента имам три оферти, но и тримата не могат да тръгнат за Англия преди началото на март месец.

0447862251636 Пробваи на този номер пращал съм моите коли с него момчето е сериозно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Колега я кажи кой ти докара колата от Англия за кви пари и какво време :) пиши на ЛС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

И се регистрира във форума, само за да ни уведомиш за покупката и то в тема от преди 4 години?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...