Премини към съдържание

Да е честит именния ден на Вальо Боса


tzenov

Препоръчано мнение

Да ти е живо и здраво името и весело изкарване на празниците(на трите) и да не наблягаш само на единия или на другия.Както се казва имаш уникалния шанс да празнуваш три в едно.......та и тройни да са наздравиците довечера:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на Вал бос (абе тоя няма ли да се обуе най сетне ? :lol: ) и на Ечика и на всички празнуващи днес...

Да са живи и здрави... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички влюбени,било то в жена, или във виното! :wine:

Всички именници също да почерпят! :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на празнуващите днес. Да сте живи и здрави и весело изкарване на празника/ците :) НАЗДРАВЕ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на празнуващите! По-полека с алкохола че утре все пак е работен ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Не искам да ви развалям настроението , но съм длъжен да кажа : така наречения св.валентин е католически празник . Няма такъв празник в Православната Църква!!! http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 10-ти февруари е Света Валентина, християнския празник, но нищо не пречи да се празнува и на двата дена :P (относно именния ден.) А според мен няма нужда от специален ден за да празнуваш, че си влюбен, за тези които се обичат всеки ден е празник :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите!

А иначе, добре че празника е католически - така хубаво се напразнувах... Ако беше източно-православен, направо не ми се помисля къде щеше да му излезе края...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите!

А иначе, добре че празника е католически - така хубаво се напразнувах... Ако беше източно-православен, направо не ми се помисля къде щеше да му излезе края...

 

Ами затова давай и на 10 и на 14......Честито, Вальо, на патерица и от мен! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...