Премини към съдържание

Официално нов собственик и Член на Форума :)


painkiller

Препоръчано мнение

Здравейте колеги от няколко часа съм собственик на тази кола http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14768 каква я мислих а тя каква стана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от няколко часа съм собственик на тази кола http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14768 каква я мислих а тя каква стана :)

Да ти е честита колата, колега! Пожелавам ти милион безаварийни километри и да си я караш със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, най-гледаният Галант си е намерил собственик.... Освен скритичко да завиждаме и въздишаме - друго не ни остава....

Ей тука - наистина - Честито! Сипвай бензин и карай.

 

П.П И умната с газта, че да не дойде русата :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Motorcycle Crash

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Честито колега ,попаднал си на един от най подържаните гледани Галанти във форума . Със здраве дая караш и много и безаварийни км. :plane: :rulez:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега.Преди време аз замалко да направя тази грешка-да си продам галантерията.Хубаво,че ми дойде акъла в главата.Да ти е на късмет колицата.Грижи се за нея и тя ще се грижи за теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,наистина си взел един прекрасен и поддържан автомобил.

Честито и добре дошъл сред нас! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега.Преди време аз замалко да направя тази грешка-да си продам галантерията.Хубаво,че ми дойде акъла в главата.Да ти е на късмет колицата.Грижи се за нея и тя ще се грижи за теб.

 

Ами айде честито и от мен, вече в нета. А това, че съм продал галанта, съвсем не значи, чя нямам, хехе. Имам си галант, не бързайте да ме отписвате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен. )))) Лека и безаварийна. )))

Колата е страхотна. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде честито и от мен, вече в нета. А това, че съм продал галанта, съвсем не значи, чя нямам, хехе. Имам си галант, не бързайте да ме отписвате.

 

 

Още не си аут от бизнеса :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде честито и от мен, вече в нета. А това, че съм продал галанта, съвсем не значи, чя нямам, хехе. Имам си галант, не бързайте да ме отписвате.

 

Ами айде продавай и другия де. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде честито и от мен, вече в нета. А това, че съм продал галанта, съвсем не значи, чя нямам, хехе. Имам си галант, не бързайте да ме отписвате.

Благодаря на всички за пожеланията :) а мисля че е време да сменяаш аватара вече , не е актуален :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата! Пожелавам ти да имаш пари за бензин :icon_clap:

Ами айде честито и от мен, вече в нета. А това, че съм продал галанта, съвсем не значи, чя нямам, хехе. Имам си галант, не бързайте да ме отписвате.

Според мен ти сам ще се отпишеш за жалост :icon_hmm: . Да не съжаляваш като продадеш и този. Помисли - :mitsu-smiley: :icon_rock: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много безаварийни - за тези галанти съм чувал само добри думи при правилна и грамотна експлоатация, е за всички галанти важи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...