Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

Аз казах вече, каквото и да решите, все ще ми харесва, разчитам на професионализма на Dolfin 18 и много оригиналните идеи на Big Boss.... така че аз съм пас............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз казах вече, каквото и да решите, все ще ми харесва, разчитам на професионализма на Dolfin 18 и много оригиналните идеи на Big Boss.... така че аз съм пас............ :D

 

Като допълнение на предишния си пост се присъединявам на 110% към мнението на Дани. Три глави мислят по-добе, нали? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пас :icon_blush: А два вида тениски ако не стане по-скъпо мисля че също е решение.

 

Относно IP адреса - това е една наистина оригинална идея, но работата е че сме на споделен хостинг и достъпа през IP адрес само не е възможен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пас :icon_blush: А два вида тениски ако не стане по-скъпо мисля че също е решение.

 

Относно IP адреса - това е една наистина оригинална идея, но работата е че сме на споделен хостинг и достъпа през IP адрес само не е възможен.

 

 

 

:icon_blush: Не бях наясно! :icon_blush:

 

Значи тениски без IP !

 

Мисля че вече трябва да започнем да мислим за големината на тениските и май ще е добре да направим 2 варианта ако позволява фирмата, която ще ги изработва!

 

Така всички ще са удовлетворени, а ние винаги се стремим към това! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Готови са проектите за тениските на клуба. Това са предложенията за задната част на тениската.

Моля, взимайте отношение и изказвайте мнения :icon_thumbup:

 

1 е най-добре, 2 и 5 следват

всъщност 5 е най-добре като погледнах пак

на 1 колата не е центрирана спрямо надписа

 

останалите дават асоциация за "газене", накърняване на логото.

освен това са модификация на оригиналното лого, с добавена ротация и триизмерност, което е нарушение.

 

ако имаше с Галант сниман от същата позиция и стилизация, щях да се радвам много.

все пак галант е обявен за култовата кола на клуба. :D

 

а най-добре просто без никаква кола, само надпис и то малък. много по-дискретно е.

 

като стана член ще си взема 2 :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Новите предложения ми харесват значително повече :good: . Червеният цвят стои много по-добре. От тях 'предложение 2' го отхвърлям веднага заради шрифта. Изглежда старомоден и не се връзва с визията на автомобила. Докато шрифта на 'предложение 1' е така да се каже "по-дигитален" :noexpression: , колкото и глупаво да звучи и се връзва с такава кола, която изглежда като дошла от бъдещето. Може и да не съм доразбрал, но само един ли вариант трябва да се избере? Или можем да пуснем 2 вида тениски. Много ми харесват и вариант 1 и вариант 3. Ако ще се пускат 2 варианта бих си купил и от 2-та. Също така се надявам това, което ще е предницата на вариант 1 да не е през целите гърди а само в ляво, както е на старите тениски. Що се отнася за вариант 3, колата наистина не трябва да я има на гърба. Надписа е напълно достатъчен. Гласувам за вариант 1 и вариант 3. Обаче, както казва mitsu само анкета ще оправи работата. И то възможно най-скоро. Иначе ще има да си приказваме..... :icon_n_gathering: . :mitsu-smiley:

 

 

 

1 е най-добре, 2 и 5 следват...

:mitsu-smiley: aga, ти май си погледнал първото непрочетено мнение и на него си отговорил :) . След това има показани преработените варианти на тези, за които си дал мнение :D . Кажи и за тях какво мислиш :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз смятам, че ако предницата от вариант 2 ( т.е. само пламъците) се постави на гърба и надписа под орнамента се смени с Фен Клуб Мицубиши България, а предницата остане същата като на вариант 3, може би ще даде по-изчистен и същевременно нов облик на фанелките. Само трябва да се помисли за съчетанието на цветове и контури. На който му харесват старите като дизайн не е никакъв проблем да им се изработят отново такива. :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми според мен трябва да е по-изчистено(въпреки, че аз се влюбих във варианта с бул-дога от първа страница, но няма значение)! Иначе ще е най-добре да изберем един вариант за всички, а не всеки да си ходи с различна фланелка нали именно затова сме обединени! И ще е хубаво в най-скоро време да се спираме на някакъв вариант, защото стана лято, а ние само си пишем(разбирам, че не е много лесна работа, за тези които са се заели, но все пак да имаме готова идея). Да избираме един вариант от новите предложения и ако на някого не му харесва, нали споменахте, че ще може да си поръча от предишните, които са много стилни! Просто ще е хубаво всички да сме с еднакви фланелки, които да са емблематични за този клуб, а не :" Искам 5 от тази, 3 от онази и 1 такава...". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислих, мислих и се сетих :icon_dance: ,че на лицето ще стои много добре решетката на Мицубиши с логото на нея, а не тези заврантулки. Представете си решетката на Грандиса. Извинявам се, ако насочвам нещата към нещо по различно, но все пак да си кажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еeeee така до никъде няма да стигнем.То не бяха претенции не беше чудо.Като не се знае какви се правят от старите.Кой иска?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам много мнения няма. И друг е въпроса, че ако правим нещо трубва да го правим като хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старите фанелки си бяха точно като хората.Обединяваха всички вкусове и аз си ходя на доста места с нея.Станаха много претенции имали били заврантулки колата ако може да я нямало.Ако оставиме само надписи ще заприличаме на заглавие на вестник!!! Сега кой ще предложи нещо да видиме??? Иначе само си говориме.....

 

 

 

 

 

post-608-1142638060_thumb.jpg Ето малко от емблемките, количката може да е какафто цвиат си пожелаем, както и надписите!

 

А този Концепт не е никак лош, ще се пробвам да го векторизирам, но моля да ми го пратиш на e-mail-а!

 

А може и емблемата да я изкараме жан от колата, жапреки че така стои по-добре

 

ето и твоите които кое е лицето и къде ще е емблемата? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стари- ОКл Ама нали годините текат- варвим към по нови тенденции, не е нужно да вадим старата дреха от скрина- нека има разнообразиене остана много малко- както виждаш има решения на въпросите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз съм си фен и казах преди каквато и фанелка е обличам я.Само един занак на митсубиши ми е достатъчен нямам претенции. ама тези които имат не предлагат нищо! Другите клубове направиха супер грозни и пак се кефят!!! Мнооого се разглезихте>така че Светльо да казва и който иска взема, който не иска ще гледа и това е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислих, мислих и се сетих :icon_dance: ,че на лицето ще стои много добре решетката на Мицубиши с логото на нея, а не тези заврантулки. Представете си решетката на Грандиса. Извинявам се, ако насочвам нещата към нещо по различно, но все пак да си кажа.

 

Решетката на Грандиса не го прави култов :D

Предлагам да сложите решетката на моя Галант :D

 

(това е майтапче с цел да дам своят принос в хаотичните предложения) :D

 

п.с. И аз мисля, че старите бяха най-универсални, удачни, дискретни, на подходящо зрелостно ниво :D , добре композирани, стилизирани, и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Boss, предлагам да пуснеш анкета с 1-2 варианта от новите тениски и стария дизайн като трети вариант.

 

Както сме я подкарали, може да си говорим до Нова Година и тогава на някой може да му хрумне, че трябва да сложим и знамето на ЕС :D и тогава съвсем ще я зациклим :icon_hmm:

 

Нека анкетета покаже!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Boss, предлагам да пуснеш анкета с 1-2 варианта от новите тениски и стария дизайн като трети вариант.

 

Както сме я подкарали, може да си говорим до Нова Година и тогава на някой може да му хрумне, че трябва да сложим и знамето на ЕС :D и тогава съвсем ще я зациклим :icon_hmm:

 

Нека анкетета покаже!

 

Чудесна идея ... направо задължителна :D

Да казвам ли отсега, че старият вариант най-много ми допада от всички предложени ? :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ами добре нека баде анкета :drinks: :good:р с няколко предложения. Каквато и да е , ще е интересна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...