Премини към съдържание

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

Аз бих си поръчал и червеното якенце .............. :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не знам кой ще се наеме да ги прави, защото са със сложна конфигурация,с тези бели кантове я отваря много , но трябва някой да ги изработи, и чак след това да се слагат надписите

 

Е не може ли да минем и без кантовете? А иначе червеното яке е :first: ! И ще си купя едно такова....обаче друг път. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тениската е невероятно красива!!! Червеното е най-великият цвят!!! Предполагам, че може и без тези кантове да минеме. Не трябва ли обаче някъде да има надпис на нашия клуб или интернет адреса ни? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора разпитайте /и аз ще питам една позната/ - има много шивашки фирми които да ги направят от качествена материя, а логото и надписите да са избродирани :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има обаче една малка особеност............ако махнем белите кантове, тогава тениската ще изглежда съвсем друга, няма да е толкова красива, а ще е скучна според мен.........някой да направи на фотошопа да махне кантовете и ще видите как ще изглежда............ :D

С белите кантове много я отваря ........... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Може да се направят каквито искате модели. Добре ще бъде и други хора да попитат за изработката на тениските и на каква цена ще ги направят. Аз лично държа материята да е от мек памук. Кройката и самият червен цвят също са важни. Той трябва да бъде много наситен "гранд при". Когато правихме първите тениски лично аз отказах на Big Dik точно червения цвят, защото като я пробвах не стоеше добре. Беше някъкси в доматено и бялата емблема на Мицубиши не се връзваше.

Този модел който виждате на снимката аз съм го виждал наживо. Имайте в предвид, че отзад няма надписи. Малката табелка Ralli Art отпред е избродирана на плочка и е пришита към тениската. Тази табела дава още раздвиженост. Белите кантове също. Трябва да помислиме и какво ще има на гърба. Аз мисля, че ако оставиме тениската в този си вид, който е на снимката с логата на двата ръкава и ако сложиме отзад лого с надпис на клуба ще стане прекалено много. Вие какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз си мисля, че надписа "Ralli Art" трябва да го няма. И вместо "Мitsubishi Motors" под диамантите да е името на клуба. И може би да има емблема само на левият ръкав, като най много ми харесва варианта за такава на Тошко с японските букви. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен добре ще изглеждат и в черно с червени диаманти и бели надписи (както якето от линка на mitsu по-нагоре).

Но и така са добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен добре ще изглеждат и в черно с червени диаманти и бели надписи (както якето от линка на mitsu по-нагоре).

Но и така са добре :)

 

Черно за лятото ?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз също подкрепям продължението на тази идея. Определено всяко мнение си е въпрос на вкус, но аз мисля че колкото по прилично малки са разните емблеми, логота и надписи конфекцииката ще си има по-стилен вид. Още по-вече, че защо да се акцентира на големи по размер символи и да изглежда притрупано. То достатъчно ще се подчертае замисъла при наличието на два контрастни цвята като например - черен фон с червен надпис или емблема. :D А като изглежда добре една дрешка желанието да не се сваля е ...сещате се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не!

Черо за вечерните партита :)

Ехеее.................дайте тогаз да си поръчаме костюми :mitsu-smiley: ............ :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее.................дайте тогаз да си поръчаме костюми :mitsu-smiley: ............ :hysterical:

:mitsu-smiley: И това ще стане.... :D :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е и без бели кантове! С бяло лого си е добре, и надпис на клуба под него :)

Червено за лятото е супер ... пък и е любимият ми цвят :D . И много хубаво, че няма фауна, наистина не си отива. Ние не сме тийн-фитнес-клуб все пак ;) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss

 

Може да се направят каквито искате модели. Добре ще бъде и други хора да попитат за изработката на тениските и на каква цена ще ги направят. Аз лично държа материята да е от мек памук. Кройката и самият червен цвят също са важни. Той трябва да бъде много наситен "гранд при". Когато правихме първите тениски лично аз отказах на Big Dik точно червения цвят, защото като я пробвах не стоеше добре. Беше някъкси в доматено и бялата емблема на Мицубиши не се връзваше.

Този модел който виждате на снимката аз съм го виждал наживо. Имайте в предвид, че отзад няма надписи. Малката табелка Ralli Art отпред е избродирана на плочка и е пришита към тениската. Тази табела дава още раздвиженост. Белите кантове също. Трябва да помислиме и какво ще има на гърба. Аз мисля, че ако оставиме тениската в този си вид, който е на снимката с логата на двата ръкава и ако сложиме отзад лого с надпис на клуба ще стане прекалено много. Вие какво мислите?

 

Поткрепям напълно идеята на Боса :) Същата като тази червената с белите кантове и отзад лого с надпис на клуба ще е СУПЕР :icon_rock: :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека се направят поне 2 цвята а не само 1. Наречете ме претенциозен ама не са ми присърце червеничките. Много по бих се навил на черни или бели. За лятото?!? .. е тва автоклуб ли е или клуб на пешеходеца .. кво ви бърка че е лято и са черни. 90% от тениските ми са черни и ми е перфектно лятото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...