Премини към съдържание

Доверен сервиз в Бургас?


Препоръчано мнение

Колеги от Бургас, бихте ли споделили къде си поддържате галантите във вашия град? Трябва ми сервиз, в който да могат да сменят лагер на главина и ремъци!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Бургас, бихте ли споделили къде си поддържате галантите във вашия град? Трябва ми сервиз, в който да могат да сменят лагер на главина и ремъци!

Благодаря!

На твойта кола ли? Питай чичо гугъл. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За бившата... Трябва ми сервиз, в който са виждали Галант, не че е нещо особено, но все пак си има тънкости и струва скъпо, ако пипа някой пишман-майстор.

Освен това два пъти ми се е налагало да ползвам услугите на майстори в Бургас и двата пъти нямаше положителен резултат... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За бившата... Трябва ми сервиз, в който са виждали Галант, не че е нещо особено, но все пак си има тънкости и струва скъпо, ако пипа някой пишман-майстор.

Освен това два пъти ми се е налагало да ползвам услугите на майстори в Бургас и двата пъти нямаше положителен резултат... :mad:

 

DJ Thymby ми беше препоръчал сервиза на "Хонда-Апостолов" (линк), когато се разсвириха ремъците и имахме съмнение че е лагер. За щастие не беше. После ходих за прешлайфане на дисковете, след като друг си беше оставил ръцете. Личното ми мнение е, че си разбират от работата.

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Може да се пробва и в сервиз"ИнтерАуто".Намира се по пътя след бензиностанция "Портойл".

Аз съм им ползувал услугите.Момчето си разбира от работата,но не съм доволен от ценоразписа :icon_hmm:

Договорете се предварително за цена,защото накрая на мен ми представи една обща сума и никакви бележки за това,какво е правил и сменял и кое колко струва. :mitsu-smiley:

Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Входа на гробищен парк от към бензиностанция Петрол 50 метра по навътре има сини врати от ляво - сервиз. Не може да го сбъркаш винаги е фраш с коли ... :icon_blush:

Търсиш Владо дребен пичага с мустачки. ;)

Казваш му, че аз те пращам от там на сетне проблемите са ти решени!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...