Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

А Митсу бг едишан


xakep

Препоръчано мнение

.

 

ще ми е приятно да се срещнем и да обменим мисли и опит, може и за забавление на публиката да дръпнем по едни 400м :drinks:

Ааааа, супер, само така.... :D

Да не ни забравите ейй............. :icon_thumbup: ние сме публиката..... :D :icon_thumbup: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшни лудници правите!!! :icon_thumbup: :icon_clap: Еваларката! Аз днес на бул. "България" докато си чаках гнусния 64 видях едно ЕВО 8 (мисля че беше stock, но все пак), което ме размаза.....първо спортната скоростна кутия- като чух звука от смяната на предавките и се разтопих, напълни ми душицата...а звука от Blow off клапана ме довърши!!! Много ми се иска да видя и вашите :mitsu-smiley: :plane: един ден, които ще са къде,къде по- :icon_rock: !!! Че ми е мечта и аз да заимам един ден такава чудесия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще ми е приятно да се срещнем и да обменим мисли и опит, може и за забавление на публиката да дръпнем по едни 400м :drinks:

400 м е доста ограничено и скучно състезание - както някой беше казал - като да накараш боскьори да се състезават по вдигане на тежести :D

Работата е че не знам в БГ къде има такива писти - много са популярни на запад, където през уикенда се организират любителски състезания или просто си покарват хората за кеф.

За Калояново, до Пловдив - май е такава, чували ли сте нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

първата такава писта е тази на божурище до софия :good:

 

ама там не е подходящо за такива срещи защото има много народ ... сеирджии

 

иначе хубавите състезания са на трасе със завой но тях засега ги гледам само по телевизията :icon_blush: нито имам кола нито подготовка зада карам рали

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под писти имах в предвид затворени писти със завои. Тази в Калояново май е такава и нямам в предвид рали, а просто каране по писта :rijden:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще правите ли скоро среща ?

Ми и аз това питам , ма требе да се разберем с хората на култовите бегачки, те кат се съберат, ние да сме им нещо като публика........ :rolleyes: B) То не че ще останат без публика де, ама ние да сме по така...... :D :icon_thumbup: И кат турим и екипчетата , и шапотата ииии............ :icon_thumbup: :first: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А от майка Япония около 17000$ :)

 

Този автомобил е под номер 4680106 в оказиона,където има и повече информация за него

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

поли от каде намери тази сглобка, задната броня е от ево 8, джантите от 9, предната броня от 8, а решетката от 9, да не е сглобявана в събота през нощта :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

go go go,ама ти май не четеш,говориме за МАЙКА ЯПОНИЯ :icon_rock: ,а там няма не възможни неща. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

400 м е доста ограничено и скучно състезание - както някой беше казал - като да накараш боскьори да се състезават по вдигане на тежести :D

Работата е че не знам в БГ къде има такива писти - много са популярни на запад, където през уикенда се организират любителски състезания или просто си покарват хората за кеф.

За Калояново, до Пловдив - май е такава, чували ли сте нещо?

да пистата е страхотна и лятото ще направим 1 сресща там а от тази година е вклучена и в пистовиа шампионат и маи е първото състезание за годината ако не се лъжа

 

а между дургото се продава 1 ево 7 гт и е някакъв междинен модел които е по запознат може да каже

двигателя му е 290кс. или нещо такова цена 35000 евро колата е на 1000 километра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за :offtopic: ,но къде се намира този стенд където им правите DYNO тест?

 

http://prospeed.bg/dino.php :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

...... се изкарват 500 к.с. на колела, но това автоматично я прави кола за каране само направо.

мухахаха е такава глупост чувам за първи път :D :D

 

немога да разбера защо хората се оппитват да направят от кола с концепция за рали - драгстер, ако аз имах амбиции в тази насока щях да тунинговам примерно додж вайпър или корвет, във всеки случай V10 и над 6л. обем :icon_box:

Как реши , че Даниел си прави колата само за драг???? Просто неговата е толкова силна , че става И за драг!!!!! Ако не вярваш ,що не го пробваш малко на завойчета :D :D Или ако пък те е шубе да караш кола с много конски сили.... има решение.... рестриктор на турбината ... правиш я 100 коня и я караш само на пълна газ :D :D

ПП А концепцията ти за драгстер също е много погрешна.... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

400 м е доста ограничено и скучно състезание - както някой беше казал - като да накараш боскьори да се състезават по вдигане на тежести :D

Според мен пък е доста по-скучно да си компютърен лаладжия :D а за сравнението с боксьорите ...просто немам думи........ако ти отговоря със сигурност ще ми изстрият мнението и ще ми кажат да не псувам.... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко де - псувните и личните определения, не са задължителни за да кажеш какво мислиш :D

За всеки влак си има пътници :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...