Премини към съдържание

Спейс Стар - Релси на тавана


exigo

Препоръчано мнение

Здравейте,

Бих искал вашата помощ относно информация за оригиналните релси на покрива на Спейс Стар, тези надлъжните. Тъй като колата ми оригинално няма такива, а искам да си монтирам може ли да ми кажете възможно ли е това, как става и откъде мога да си намеря такива? Ще съм Ви благодарен за снимков материал или схема за монтажа на такива релси. Трябва ли да се пробива тавана или се монтират чрез залепяне или чрез...?

 

Предварително Благодаря :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да си намериш такива релси от тези които продават коли на части, можеш да провериш в mobile.bg. За монтажа, има специални отвори, които са предвидени за това на покрива.Този от когото ще ги гземеш ще ти обясни точно как става монтажа.

Редактирано от Dim
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за невежеството,но тези "релси" служат ли за нещо друго,освен за някакъв по-добър външен вид?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тавана на моя Спейс Стар не виждам да има отвори за такива. Именно това ме интересува дали е възможно да се монтират ако оригинално колата няма. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, дали имаш отвори или ще трябва да се пробиват - при всяко положение ще си е занимавка, но не виждам проблем да се направи.

 

За намиране - определено от кола на части, има няколко из България и надали точно релсите са купени... а оттам и лесно ще видиш и измериш отворите след сваляне, ще видиш как са уплътненията и т.н... и изобщо дали не е прекалено сложнои.

За нови релси не се знае дали изобщо се предлагат като резервна част и ако да - каква космическа цена ще ти обявявят.

 

Иначе като картинка само това намирам по дебелите книги (натисни за по-голям размер):

 

http://www.picvalley.net/u/1969/19170341396848000131257534770qGbHWbx6s02mFrUlWmGb_m.PNG

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,честита зима!Разбрах за какво служат релсите.Сигурно и вие сте се сблъскали с този проблем --За да не можеш да събаряш снега от покрива в страни,а само напред и назад. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, и за други работи - някой си слагат ските, други - багажник.... Явно са мултифункционални тези релси :-) Щом кошарата на бебето носих там на море - ще да е така :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...