Премини към съдържание

На кой е този тунингован еклипс?


Препоръчано мнение

Аххх... да ако някой го познава да казва :)) Аз също го видях веднъж в Софрониево. Страшен е!! ;) :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм единствен, но на мен не ми харесва!

Направен е по скоро да прилича на 2г като гледам по задницата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как може да не ви харесва, направо се излагате. Колата е професионално пипната, да не е някой гаражен тунинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато колата е направена от опитна и знаеща какво прави ръка!!! Наистина е уникална и изпипана цялата кола !!! Иначе като цяло мен ама изобщо не ме привличат тези тунинзи !!! Просто си харесвам заводните изделия и форми !!! (м/у другото каде виждате колата отзад ? аз виждам само 1 снимка - предницата + лявата страна ) Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм единствен, но на мен не ми харесва!

Направен е по скоро да прилича на 2г като гледам по задницата.

Прав си колега наистина са го докарали като 2г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DaNy SHaDy, ти си го виждал на живо, какви са тези оранжеви емблеми - отстрани и над :mitsu-smiley: на капака?

Може би те ще издадат майстора на това бижу.

 

Много е красив. Ще се разплача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DaNy SHaDy, ти си го виждал на живо, какви са тези оранжеви емблеми - отстрани и над :mitsu-smiley: на капака?

Може би те ще издадат майстора на това бижу.

 

Много е красив. Ще се разплача.

Не,за съжаление нямах това щастие да го видя на живо.Един приятел полоджия ми даде снимката с цел да се избъзика с мен какъв селски тунинг,но какво да обесняваш на непораснал голфаджия. :icon_thumbup: От tuning.bg форума я бил взел.Някой също питал за този еклипс.Отзад е станал страхотен,към предните калници имам малко забележки,но и в така бих го карал. :plane: Относно джантите съм убеден,че са били само временно.

За емблемите нямам идея...Никакво инфо за еклипса нямам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази кола не е правена тук. Може би и затова и джантите са и такива, малко демоде. Наистина не мога да отрека че колата е била супер, но за времето когато е правена, може би преди 10 години. Тогава беше по скоро тази мода "бързи и яростни 1 част" :)

В днешни времена се котират по-изчистени коли според мен. Естествено джанти, свалено окачване.... но без излишни цапотии и прекаляване с файбъргласа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази кола не е правена тук. Може би и затова и джантите са и такива, малко демоде. Наистина не мога да отрека че колата е била супер, но за времето когато е правена, може би преди 10 години. Тогава беше по скоро тази мода "бързи и яростни 1 част" :)

В днешни времена се котират по-изчистени коли според мен. Естествено джанти, свалено окачване.... но без излишни цапотии и прекаляване с файбъргласа :)

:) Но въпреки това..колицата си е красива :) И определно е по -красива от другите тунинговани коли тип "магазинче за авто аксесоари" откъде пазарят всички..не че е лошо.. ама всички накичени бегачки (не обиждам марката или собственниците им !!!) си личат.. изглеждат реисърско и еднакво...без да обиждам (пак се повтарям!!!).. ама приличат на спортни снегорини...докато тук наблюдаваме доста симпатичен тунинг...красиво направено.. не мога да отрека че е правен с доста любов и въображение !:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Единственото хубаво на тая кола е задната джанта.Като цяло на мен повече ми прилича на МР2 задницата.

Лично мнение :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Дано собственика да влиза тук при нас във форума.

И на мен ще ми е приятно да се запозная с него понеже и аз съм от Габрово... Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се запознах със собсвеника. Момчето е от Габрово и работи в автосервиз.

Нямах много време да говоря с него, но се разбрахме тия дни да се чуем (при първа възможност).

За съжеление НЕ влиза във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ето малко стари снимки на този еклипс тука мисля че двигателят беше смъкнат,непомня кога правих снимките ама не е скоро.Доколкото си спомням момчето само си е правило кита и им разбира на еклипсите :)

 

http://pics.data.bg/albums/22660/malaga

Редактирано от Кокича
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна!!! Не разбирам дали е направена кадърно или не но изглежда супер!!! А цвета и е убийствен!!! Браво!

Редактирано от needforspeed
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна!!! Не разбирам дали е направена кадърно или не но изглежда супер!!! А цвета и е убийствен!!! Браво!
Май си имаме нова колежка с еклипс. :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...