Премини към съдържание

Лагер-главина


atila

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

 

Може ли някой да ми даде съвет от къде и за колко парички мога да си намера лагер-главина (2 броя) за отпред, че колата започна да вие като тролей.

Сменя ли се само лагера, или е комплект с главината?

Колата е 2.5 2000 год. Мерси.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здр. колеги.

 

Може ли някой да ми даде съвет, от каде и на колко парички мога да си намера лагер-главина (2 броя) за отпред, че колата започна да вие като трулей.

Сменя ли се само лагера, или е комплект с главината?

Колата е, 2.5 2000 год. Мерси

Мисля че е лагер главина.Само лагер не може.

Но първо си виж гумите ,че хора са стигали чак лагери на скоростни кутии да сменят заради виене от гуми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е лагер главина.Само лагер не може.

Но първо си виж гумите ,че хора са стигали чак лагери на скоростни кутии да сменят заради виене от гуми!

Аз имам само лагери,без главините, избиват се старите и се набиват на новите лагери.............а имам и целия лагер с главината барабар.............кой за каквото иска- това си взима...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е лагер главина.Само лагер не може.

Но първо си виж гумите ,че хора са стигали чак лагери на скоростни кутии да сменят заради виене от гуми!

 

От лагерите е, днес я вдигахе на крик и се чуваше виене от двете страни, от лявата повече.

А, иначе като стъпа на пътя и гумите си вият, аз сам със 225/45/17

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, колко "кинтавъра" е вариантът само лагери за двете предни колела?

И моята още откакто я купих има неприятни шумове, започващи от 35 км/ч. До 80 бучи и след това шумовете от гуми, двигател и вятър се балансират с тези. Най-много се чуваше отзад вляво и смених лагер-главината. По-добре е, ама шум си има и не мога точно да се ориентирам откъде идва. Според мен е отвсякъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днеска смених двата лагера на предните колела с корейски такива (75лв/бр).

Преди да ги сменя не можех да определя точно от каде е виенето, но сега опредлено намаля и го чувам само отзад.

Ще видим като смениме и задните какъв ще е ефекта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колко "кинтавъра" е вариантът само лагери за двете предни колела?
От 60 лв. -Оптимал(които не ти препоръчвам) до 120 лв. KOYO , NTN, NSK ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а трудно ли се сменят, кои са специфичните особености?

Задната лява я сменихме с един приятел. И двамата разбираме колкото да си изкараме бОя :icon_doh: . Не свалихме само лагера, защото си бях купил главината с 4-те болта. Оттук нататък ще сменям само лагери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а трудно ли се сменят, кои са специфичните особености?

Задната лява я сменихме с един приятел. И двамата разбираме колкото да си изкараме бОя :icon_doh: . Не свалихме само лагера, защото си бях купил главината с 4-те болта. Оттук нататък ще сменям само лагери.

Трябва ти преса, за да избиеш стария лагер. Това е особеното, другото си го правил вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не свалихме само лагера, защото си бях купил главината с 4-те болта. Оттук нататък ще сменям само лагери.

 

 

Е къде го намерихте този лагер + главина комплект. Преди две години като ми беше крива главината прерових магазините и навсякъде имаше само лагери. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е къде го намерихте този лагер + главина комплект. Преди две години като ми беше крива главината прерових магазините и навсякъде имаше само лагери. :mad:

Ми аз имам всякакви , каквито си поискаш- с главината, само лагер и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...