Премини към съдържание

Обсъждане на идеи


Препоръчано мнение

Е те тука се навих!

Това с картинга е наистина добра идея! А и Хасковските минерални бани са наблизо, можем да се организираме и там.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

На мен също ми допада идеята за картинг , даже може да го включим като част в Софийските събирания(през weekend-a).

 

Относно бъдещата/ите среща/и около някоя писта ,не смятам ,че трябва да зе заключва темата ,защото ей сега ще дойде пролетта ,а ние няма да сме направили нищо. Така ,че паралелно с другите идеи за по-скорощни събирания , трябва да се обсъжда и тази тема , защото не е лесно организирането на такова мероприятие. А и ние в този форум сме се доказали "бързаци" :) в организирането и осъществяването на идеи (якета,слуичери и т.н.)

 

За срещата сега на Пампорово ,може ако има сняг да си спретнем един бой със снежни топки и състезание по спускане с найлон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, я провери как са цените на картовете и пистата. Или ако се наеме за цял ден?

Виж и цените на близките хотели, условията и легловата база..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, я провери как са цените на картовете и пистата. Или ако се наеме за цял ден?

Виж и цените на близките хотели, условията и легловата база..

 

 

Aми хотела за който имам идея цената на ед. стая е 40лв а за двойна 50лв - разбира се аз ще преговарям за по ниски цени , защото познавам собственика , много зависи колко народ ще се съберем , от там да избирам хотела с този капацитет спрямо хората - относно картинг пистата , цената за ден е 900лв , като в тази цена включва и използването на 8бр. картове - има и 3 резервни ако някоя машина получи повреда , влиза в бокса и хоп на "мулето". Общо взето така стоят нещата , естествено аз ще направя всичко за да намаля цените максимално колкото мога :) сега казвам цени които, са си официални.

 

P.S. На големите ни сбирки сме около 60 човека - средно да сложим участниците в картинга да са 30бр. - това прави по 30лв. на човек за наем на пистата , което според мен си е супер цена :)

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля друго :) , крайно време е да организирам една среща в Хасково , примерно на пролет - мога да уредя добър хотел в известния парк Кенана , на 50м. има тенис кортове спа - център и много други екстри :) Поздрави :)

Жоре пълен си с идеи както винаги :icon_thumbup:

Предполагам, че повечето колеги не знаят, че в Хасково си имаме най-голямата Богородица в света и ще е интересно да я видят. http://www.haskovo.bg/gallery/monument_sve...a_gallery3.html

Може да измислиш и една разходка до Перперикон за който не е ходил-на 38 км. е.

Май оспамихме тази тема малко... :icon_blush:

post-3989-1253782794_thumb.jpg

Редактирано от bobana75
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази идея ми допада и на мен, подкрепям я с две ръце :icon_thumbup: ! А и предложението на Роско за Хасковски минерални бани също не е за пренебрегване! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рабира се, че не е.... Топли минерални басейни.... идилия.....

 

Жоре, цената никак не е лоша! 900 лв, включващи картинги и всичко си звучи направо превъзходно! Ще ни се завие свят да се въртим цял ден на пистата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рабира се, че не е.... Топли минерални басейни.... идилия.....

 

Жоре, цената никак не е лоша! 900 лв, включващи картинги и всичко си звучи направо превъзходно! Ще ни се завие свят да се въртим цял ден на пистата!

 

rosko , няма да ни се завърти свят , повярвай :) :) ... и наистина 900 лв за наемане на пистата и 8 карта си е добра оферта (а може би и измервателна техника).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rosko , няма да ни се завърти свят , повярвай :) :) ... и наистина 900 лв за наемане на пистата и 8 карта си е добра оферта (а може би и измервателна техника).

 

 

Имервателна техника си има все пак на тази писта се провеждат републикански шампионати :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имервателна техника си има все пак на тази писта се провеждат републикански шампионати :)

Браво за идеята.И аз съм за!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имервателна техника си има все пак на тази писта се провеждат републикански шампионати :)

Ти проучи дали не се заплаща отделно, че на Калояново е така. Иначе ако всичко се включва в цената си е наистина добра оферта! Че и картове, бензини - не е малко работа това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами радваме факта че , на повечето от Вас идеята ми ви харесва - в такъв случай на пролет ще действам и ще направя Хасковската сбирка - грандиозна и запомняща се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се солидаризирам с мненията на колегите, които приветстват организирането на Хасковска сбирка през пролетта. Струваше ми се за неуместно да се пускам в гонки и да се правя на рацер с газифицираната ми Каризма, предполагам това се отнася и за по-улегналите колеги с подобни коли, затова смятам, че идеята за картинг среща ще събере още поддръжници. Още от сега може да се ангажирам с осигуряване на част от наградния фонд за победителите, като помоля майка ми ръчно да изплете един бял вълнен пуловер с логото на Мицубиши на гърдите от боядисана червена прежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото добре,меракът е страхотно нещо, разнообразие трябва, НО...АДЖЕБА, за кога /по време/ става въпрос??? В смисъл-кой месец - есента вече дойде,всеки трети-пети ден вали,нощите са доста студени - май вече ще говорим за пролетта, и то късната,като най-ранен вариант. А ако е така,не е ли твърде рано за обсъждане? Не е ли по-добре темата да се заключи за няколко месеца, да дойде краят на зимата/дай Боже/ и тогава да си поговорим пак...Как смятате?

В клуба се организират регионални и национални срещи, както и празнуване Рожденния ден. За регионалните срещи всеки си отговаря по региони и как ще се състоят събитията и как ще протече организацията им, зависи от членовете на регионално ниво. Тук говорим за националната среща или поне аз това имам предвид, тъй като това събитие се провежда и планува за да се съберат възможно най-много хора от клуба на него и почитатели на марката. И не е рано за обсъждане, понеже става въпрос за идея, а тя трябва да узее и да се помисли струва ли си или не. Никъде не е казано,че така ще се случат нещата.

И стига с това заключване на теми ,че взе да писва...

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно Тодоре, не се нерви. Къде видя заключена тема?!?

 

Колкото до предложението за картинга съм твърдо ЗА. Една прекрасна и разумна идея.

Единственият минус е, че Хасково не е на централно място, но малко повече пътуване едва ли ще ни уплаши :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С радост ще се разходим до Хасково с жената и ............ живот и здраве!За картинга съм ЗА,Богородица-ЗА,мин.бани -ЗА,Перперикон-ЗА и всичко друго-ЗА!

 

Адаш,искам да си изкарам десет пъти по-добре,отколкото Вие се забавлявахте на Ксилифор! :concert:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С радост ще се разходим до Хасково с жената и ............ живот и здраве!За картинга съм ЗА,Богородица-ЗА,мин.бани -ЗА,Перперикон-ЗА и всичко друго-ЗА!

 

Адаш,искам да си изкарам десет пъти по-добре,отколкото Вие се забавлявахте на Ксилифор! :concert:

 

 

 

Вервай ми , добър организатор съм :) до пролетта ще съм подготвил всичко както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно Тодоре, не се нерви. Къде видя заключена тема?!?

 

Колкото до предложението за картинга съм твърдо ЗА. Една прекрасна и разумна идея.

Единственият минус е, че Хасково не е на централно място, но малко повече пътуване едва ли ще ни уплаши :)

Не се нервя...явно трябва по-често да използвам емотиконите, че става малко объркващо понякога.

Хммм, забравил съм да напиша, че не е лоша идеята за картинга. Но в случая излиза много по-скъпо , от идеята с пистата. А и Светльо не знам как ще го качим на такова, че там двигателите почти винаги са Хонда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или аз нещо съм изпуснал или не съм разбрал , но защо картинга да излиза по-скъпо от наемането на писта? Още повече ,че ще се осигурят 8 карта с бензин в тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
.... А и Светльо не знам как ще го качим на такова, че там двигателите почти винаги са Хонда.

 

Тошко, спокойно! Аз ще си правя кръгчета с Галанта! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко, спокойно! Аз ще си правя кръгчета с Галанта! :drive:
На теб ще ти дадем най новият модел на Хонда, да те видим как си със вестибуларният апарат.... :P

http://www.vtec.net/news/news-item?news_item_id=854396

 

А като споменахте Хонда, днес имат рожден ден между другото, ама във форума им не знаят ... :lol:

Вижте какво кара човека, дето ги подсети... :D

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39813

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
На теб ще ти дадем най новият модел на Хонда, да те видим как си със вестибуларният апарат.... :P

http://www.vtec.net/news/news-item?news_item_id=854396

 

А като споменахте Хонда, днес имат рожден ден между другото, ама във форума им не знаят ... :lol:

Вижте какво кара човека, дето ги подсети... :D

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39813

 

Ай ти пак ли почна бре! :icon_doh:

Ще карам картинг само ако е МИЦУБИШИ! :rulez:

Тези дни ще инсталираме скрипт, който ще трие думата Хонда автоматично! :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...