Премини към съдържание

Българското кино


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, използвам да ви покажа късия филм, в който участва моя личен приятел Ники Станчев.

На мен лично много ми хареса идеята на филмчето, а също така и как е сниман.

За предпочитане е да се гледа със звук (слушалки). :)

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малко закъсняло включване по темата от моя страна, но определено ми хареса изпълнението на този проект. Дори съм приятно изненадан от качеството на картината- имам предвид не тази с яйцето :icon_blush: Колега можеш ли да ни кажеш нещо повече за тази група хора, които се занимават с това нещо? Възбуди любопитството ми опредлено и много бих се зарадвал ако има още от тяхното творчество в интернет пространството, а защо не и не само там!

П.с И ако не е тайна, кой точно е твоят приятел Ники Станчев, в смисъл кой герой от филмчето е?

Отново голямо браво от мен за труда на тези хора! Великолепно се е получило. Да не говорим, че чак се захласнах от софтуера на Български в програмата на крадеца за отключване на защитата за картината и за дизайна на жилището плюс фантастичната система за събуждане и охранителен софтуер! Евала! Да живее българският интелект!

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Доколкото знам филмчето е снимано със скромен бюджет от млади специалисти от студио Slideman.

Ники Станчев играе ролята на крадеца.

Интелекта в идеята на сценария наистина е на много високо ниво. Както и изпълнението.

Спечелили са първа награда на някакъв фестивал, но не знам точно къде и кога.

По случайност го познавам и изобщо човека не е парадирал с това. Просто спомена и се заинтересувах да го видя.

Играя с него тенис на маса често през седмицата, когато имам време.

Той е студент в НСА с профил тенис на маса.

Други подробности не знам. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...